Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1404143454654

Komentarz

  • Do Polski wysyłali ale teraz to nie wiem. Ozimek coś mówił ze bywają kłopoty z UC właśnie. Apteka ta wysyła leki pod nazwą części komputerowe. Bo ogólnie to chyba leków nie wolno za granicę wysyłać. 
  • edytowano grudzień 2016
    Aaa, to teraz zaczynam kumac, czemu tylko takie coś w alliex... 

    ;)
  • Słyszeliście o specyfiku Bonifratów Vernicabon?
    Podziękowali 1karolinamika
  • Chcieliśmy się dostać do dr Ozimka, ale nie ma wolnych miejsc do końca lutego. Czy możecie polecić innego lekarza specjalizującego się w pasożytach? w Warszawie?
  • W piatki chyba warto dzwonic czy w nastepujacy po nich weekend nie ma jakiejs opcji. Tak mowila mi pani przez tel. 
    Podziękowali 1krajrogalikow
  • KOleżanka znalazła lekarkę pod Warszawą co leczy robale. Pyrantelum + Zentel + ew Tindazolum na lamblie.

    Dla dorosłych dała vermox. Zastanawiam się czy warto bo wydanie 1000 zł na wizytę i Zentel u Ozimka kolejny raz jakoś mnie przeraża.

    Na ulotce tindazolum znalazłam, że wybija lamblie.

    Czy jest jakiś sposób na skuteczne odrobaczenie bez wydawania 1000 zł na 5 os rodzinę.

    Synowi zrobiła się traficzna skóra w zgięciu łokcia oraz wokół ust. Poprzednio jak byliśmy u Ozimka miał suche placki na plecach i te zeszły po Zentelu (choć jednocześnie wdrożyliśmy dietę bezmleczną wiec nie wiem co bardziej pomogło)

    Teraz nie mam pomysłu jak mu tę skórę poprawić i czym jest to spowodowane.

    Aha 2 lata temu robaki nam w kale nie wyszły Ozimek twierdził, że są. Badanie z krwii na glistę i lamblie to też 300 zł ponoć.
  • on jest od ponad półtora roku na bezmelcznej, fakt w wakacje nieco odpuściłam na 2 tygodnie (choć mleka śmietany nie jadł tyle, że etykiet nie czytałam) ale teraz znowu jest
  • @ola_g to jak juz tu jesteś to spytam. Mam wielką ochotę posmarować mu to dziadostwo na łokciu jakąś maścią z 4-5 dni. Czy hydrocortison krem jest bez recepty? A może coś innego polecisz? Ona ma tam strupki i ok 5x7 mc brzydkie i mocno chropowate.
  • @Aneczka08 a znasz taką masc Bio eulen pediatric? Jakiś dużych problemów co prawda nie mieliśmy, ale przy wszystkich innych- egzemie, chropowatości przy alergii, suchych plackach, ta masc po 2-3 zastosowaniach kończyła problem.
  • Milamama powiedział(a):
    @Aneczka08 a znasz taką masc Bio eulen pediatric? Jakiś dużych problemów co prawda nie mieliśmy, ale przy wszystkich innych- egzemie, chropowatości przy alergii, suchych plackach, ta masc po 2-3 zastosowaniach kończyła problem.
    nie znam poczytałam brzmi bardzo zachęcająco...
    Podziękowali 1Milamama
  • Wczoraj dałam najmłodszej vermox i tak do tej pory widzę ,że po około 3 miesiacach zaczyna się zgrzytanie zębami .Czy może coś źle robię ?że daję raz a potem po dwóch tyg.znów?może teraz powinnam więcej przeleczyć?
  • @Aneczka08 podobno na topie sa jakies krople ziolowe na robaki.dostepne w sklepac h zielarskich .niestety nie znam nazwy ale ponoc pediatrzy polecaja
    Koszt ok 30/40zl
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Moja ciocia 90letnia wyganiala robale pestkami od dyni i czosnkiem.
  • asiao powiedział(a):
    @Aneczka08 podobno na topie sa jakies krople ziolowe na robaki.dostepne w sklepac h zielarskich .niestety nie znam nazwy ale ponoc pediatrzy polecaja
    Koszt ok 30/40zl
    Ozimek odradza leczenie robali ziołami bo ponoć wtedy uciekają do mózgu gdzie żadne leki już nie działają. Zioła jedynie jako wsparcie po dorobaczenia lekami.
  • ola_g powiedział(a):
    @Aneczka08 mógłby być hydrocortison, kilka dni (3?) na noc, bez recepty jest 0,5%. Ja od kiedy odkryłam Mediderm (niecałe 10 zł 100 g tubka) mam spokój ze swoją egzemą. Drugi mój "cudowny" środek to Cetaphil ME emulsja. Tym wyciągnęłam się z egzemy kilka lat temu. Tyle że kosztuje 50zł za 250 ml.
    Mediderm sama od lat stosuje zamiast kremu do twarzy wcześniej był Cetaphil ale Mediderm tańszy a róznicy nie widzę:-) Płać eok 20-30 zł za 500g
  • Aneczka08 powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    @Aneczka08 podobno na topie sa jakies krople ziolowe na robaki.dostepne w sklepac h zielarskich .niestety nie znam nazwy ale ponoc pediatrzy polecaja
    Koszt ok 30/40zl
    Ozimek odradza leczenie robali ziołami bo ponoć wtedy uciekają do mózgu gdzie żadne leki już nie działają. Zioła jedynie jako wsparcie po dorobaczenia lekami.
    W takim razie zanim wymyslono leki ludziom padało do głowę  ;)
    Podziękowali 2Aneczka08 celinka
  • Ja moim w niedziele zapodalam pyrantelum bo w nocy rozlegal sie jeden wielki ZGRZYT... 
  • A czy jak lekarz z nfz wypiszereceptę na ten zentel vermox to jest tańszy? U nas tylko dziecku wypisała zentel a dorosłym vermox. Wyszło 60 zł na 3 osoby. Tylko nasza dr z tych co wierzą w robaki bez badania kalu. Wystarczy zwierzak w domu lub w piaskownicy jako wskazanie
  • Szukam lekarza pediatrę na Podkarpaciu , ktory moze wyprowadzić moje dzieci na prostą . Ktoś zna ?
  • Może dr Teresa Niżankowska-Błaż z Rzeszowa.
    Podziękowali 1Quintana
  • Tego Bioeulenu póki co w 4 aptekach nie ma a faaceuci robią wielkie oczy
    Podziękowali 1celinka
  • W aptece farmaceutka sama mi go zaproponowała, a to taka, co zawsze strzał w 10, jeśli o cos poprosze :)
    Szkoda, ze ja nie z W-wy, to bym ci @Aneczka08 wycisnela go trochę do sloiczka, w celu testowym 
  • Jeśli chcesz, to kupie u siebie w sobotę i wyśle pocztą
  • Jeszcze podzwonie i poszukam w razie czego dam znać
  • @Hanq znasz te doktorke ? Czy moge prosić o kontakt ? 
  • @Aneczka08 a jakby tak spróbować miejscowo na ten łokieć podziałać? Póki nie masz wizyty umówionej i zentelu/vermoxu kupionego? Dziś szukalam jakichś wątków o ziołach. W sumie to nic konkretnego nie jestem Ci w stanie poradzić, bo póki co zaczyna mnie to interesować coraz bardziej, ale nie miałam takiego problemu.Ale może jakieś ziółko się okaże przydatne :)

    Poszukam go i podbiję, jakbyś chciała testować.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • @Quintana ; Byłam u niej z córką w lipcu. Super się nami zajęła. Przepisuje leki odrobaczające. Poza tym boży człowiek. Niestety nie mam do niej nr tel. bo tel. mi padł stary tylko do jej syna. który również jest lekarzem. Przyjmują oboje na Warzywnej. tel. do syna Witold Błaż 602 304 850.
    Podziękowali 1Quintana
  • @hanq odnośnie ulicy mnie na  internecie wychodzi ze przyjmuje na wierzbowej a nie warzywnej . Chyba ,ze to stary adres 
  • Rzeczywiście wierzbowa to ulica .obok jest warzywna gdzie zawsze badania robie w przychodni (mają bardzo tanie i dobre labo) i myślałam że  to ta sama ulica. Bo w podwórzu jest przychodnia a dom gdzie mają oboje gabinet na rogu przy wjeździe.  
    Podziękowali 1Quintana
  • Pyrantel zawiesina jest już bez recepty, prezes URPL zmienił kategorie dostępności. Reszta (tabletki oraz Zentel i Vermox) nadal na rp.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.