Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

18911131439

Komentarz

  • A tak w ogóle, to to, co napisałaś o chudnięciu mi przypomina słynną frazę: "Pomożecie?! Pomożemy!!!"
  • A ja się zastanawiam, dlaczego te wątki odchudzaniu, np. Wielka zrzuta wylądowały gdzieś w forumowej otchłani. Hm...ciekawe...
  • Bo za bardzo lubimy jeść
    :D

    przynajmniej ja, nawet nie podejmuję próby. Choć tyle przyjemności z życia, że na raz wciągnę dużą tabliczkę czekolady
    :D
  • o ja to ostatnio mogłam nawet dwie.

    ale od kilku dni nie biorę słodyczy do ust. Ciężko jest :-(

    Ale może za jakiś czas zmieszczę się w ubrania sprzed ciąży :-)

  • edytowano maj 2012

    Bereniko, dlatego napisalam, ze nie :) ze mi sie podoba, ale wiadomo... chciaz znam dziewczyny - forumowiczki tez, noszace piekne i kobiece ciuchy i nie czuja sie z tym zle.

     Moze to wlasnie sprawa "czucia sie" ?
    Sprawa czucia się - jak dla mnie...
    Ja jak mam założyć długą spódnicę to muszę mieć do niej ciężkie buty - i nawet jak większość społeczeństwa ;) mówi, że nie pasuje, dla mnie i tak pasuje :)
    Tak mi się podoba np
    image

    a już będąc np na weselu  zupełnie wyglądam jakbym sale pomyliła - wszystkie babcie i ciotki pomstują - i z tego się chyba nie wyrasta ;)
  • A tak w ogóle, to to, co napisałaś o chudnięciu mi przypomina słynną frazę: "Pomożecie?! Pomożemy!!!"

    :))
  • agga no nie wyrasta się tak szybko, choć u mnie to sprawa humoru. Mam szpilki na 15 cm albo glany, opcji pośrednich brak, nie ! jest :) płaskie rzymianki wiązane w kostkach ale to po domu i w ciąży, ewentualnie boso też mi się zdarzało.
    Potrafię założyć glany do delikatnej sukienki koronkowej mini :)
  • Bereniko, dlatego napisalam, ze nie :) ze mi sie podoba, ale wiadomo... chciaz znam dziewczyny - forumowiczki tez, noszace piekne i kobiece ciuchy i nie czuja sie z tym zle.

     Moze to wlasnie sprawa "czucia sie" ?
    Sprawa czucia się - jak dla mnie...Ja jak mam założyć długą spódnicę to muszę mieć do niej ciężkie buty - i nawet jak większość społeczeństwa ;) mówi, że nie pasuje, dla mnie i tak pasuje :)Tak mi się podoba npimage

    a już będąc np na weselu  zupełnie wyglądam jakbym sale pomyliła - wszystkie babcie i ciotki pomstują - i z tego się chyba nie wyrasta ;)
    Extra!
  • Kurcze, powiedźcie mi tylko proszę, jak nosić takie śliczne, zwiewne,sukienki z cienkimi ramiączkami. Fajne są, ale przy dużym biuście, bez stanika się nie da, z cienkimi silikonowymi ramiączkami się wżyna, no a taki kombajnowy to raczej nie za ładnie?
    Mam ten sam problem. Dlatego pozostaję od lat w opcji spódnica i bluzka. Oczywiście góra rozmiar większa, ale teraz przy karmieniu, chyba rozmiar większa nie wystarczy :(
    Kurcze, powiedźcie mi tylko proszę, jak nosić takie śliczne, zwiewne,sukienki z cienkimi ramiączkami. Fajne są, ale przy dużym biuście, bez stanika się nie da, z cienkimi silikonowymi ramiączkami się wżyna, no a taki kombajnowy to raczej nie za ładnie?
    Mam ten sam problem. Dlatego pozostaję od lat w opcji spódnica i bluzka. Oczywiście góra rozmiar większa, ale teraz przy karmieniu, chyba rozmiar większa nie wystarczy :(
    Phi, rozmiar róznicy, to pikuś! Mam największą dysproporcję, gdy najmocniej schudnę... 4. lata temu nosiłam dół 36 a góra 44!  ~X(
  • Dzięki za inspiracje. W czwartek jadę na zakupy kupić coś dla siebie na Komunię córki ). 

    Bo ja z tych , co o sobie myślą w ostatniej kolejności. 

  • Kasiu, gorzej jak jest odwrotnie.
    ;)
  • Ja w Polsce rzadko cokolwiek z ubrań już kupuje,Moze w Szczecinie już nie wiem gdzie?Za to poluje na wyprzedaże tutaj bądź mam swoje ulubione sklepy,ostatnio tk maxx-chyba już w PL jest i tam cudenka kupuje,ostatnio za bezcen swoją walizkę i adidasy.W Wallis kupiłam płaszczyk krótki dwurzedowka przeceniony70% i jeszcze 20% z tego bo w ten dzień było wszystko 20%- po prostu ten sklep jest koło córki szkoły i czekalam;-)Na lato kupiłam kilka bluzek w H&M -tez z 20% obniżka bo w czwartek,No i u nas vatu nie ma na dziecięce rzeczy więc już tez kupiłam trochę dla dzieci z krótkim rekawem.
  • edytowano maj 2012
    ,No i u nas vatu nie ma na dziecięce rzeczy więc już tez kupiłam trochę dla dzieci z krótkim rekawem.

    Ech, a nam płemieł obiecywał drugą Irlandię....U nas za posiadanie dzieci nie ułatwia się ludziom życia.
  • Ojciec Pio zabraniał kobietom w spodniach wchodzić do kościoła.

    Hm, ciekawe dlaczego.


    http://www.piotrskarga.pl/ps,1864,16,2637,3,PM,przymierze.html


    Wątek zapowiadał się ciekawie... ja wielokrotnie szukałam w necie kreacji ładnej taniej i no - powiedzmy kobiecej a nie jakiejś przykrótkiej albo obściśniętej.

    Fajnie jest umieć szyć...

  • No dobra, wiem, że to miał być wątasek dla kobiet próżnych... :)


  • Nie wiem dlaczego. Ja noszę spodnie i krótkie sukienki na wierzch np. O spodniach zresztą już było. Istnieje coś takiego jak spodnie damskie. Poza tym spodnie to nie tylko obcisłe rurki.
  • Ja i tak wyglądam jak mniejszy facet, więc mogę sobie nosić jeansy i nikogo nie gorszyć bo nie jestem seksowna.
  • O, a w tym co podlinkowałaś jest nawet kilka rzeczy, w których miałabym szanse nie wyglądac jak Buka z Muminków ;)
    Heheh, właśnie oglądałam przemyślenia Niekrytego krytyka na temat buki i muminków...oraz różnych głupich bajek.
  • Daleko... spłukalimy się już na Poznań...:) 

    Poza tym w sobote świniaczka odbieramy.

    Będziem czekać na miejscu...


  • Dwa dni temu dostałam od męża przepiękny koronkowy kołnierzyk koniakowski. I chyba uszyję do niego sukienkę - w sklepach nie znalazłam niczego odpowiedniego. :)


  • I w ogóle mam kilka cudnych frywolitkowych kołnierzy po ciotkach (sprzed wojny ale w doskonałym stanie) - prawdziwe dzieła sztuki. Chyba się pobawię.
  • A byłyście tutaj?

    http://www.ms77.ru/articles/burdahistory/15088/
    B-)
    O ja!! Dzięki wielkie! Znalazłam takie cuda:
    image
  • edytowano maj 2012

    Te babki, to chyba w jakichś gorsetach chodziły...ale moja mama, gdy wychodziła za mąż to ważyła 40 parę kilo, miała smukłą figurę lekkoatletki,

    sama ważyłam na swoim ślubie ze dwa razy tyle...

    Ale w latach 50tych, 60tych szczupłe babki też miały kompleksy bo królował look a la Lollobrigida....

  • O chabrową Malgorzato, ale czad...

    mierzyłam chabrowe okualry, ale ostatecznie zrobią mi brązowowe, bo nowe się po 2 miesiącach popsuły i naprawiają na gwarancji

  • Fotkę poprosimy...
  • Ta! Czekam na tę okazję, czekam...I doczekać się nie mogę.
    Prędzej ja do Łodzi zawitam.
  • Agniecha, fakt, ten kapelusz, czy koloryt czyni jakieś podobieństwo do czarownicy :-/
  • edytowano maj 2012
    A ja na serio się do tej Łodzi wybieram...
  • A tak w ogóle...





































    Wstyd się przyznać...

















    Ja nigdy nie byłam w Łodzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.