Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1679111239

Komentarz

  • edytowano maj 2012
    W grudniowej były jeszcze inne ładne sukienki (i nie tylko):
    120 1211 B

    130 1211 B

    119 1211 B

    106B 1211 B

    (ta ostatnia sukienka jest wariantem tamtej kremowej).
    Tutaj link do całej grudniowej burdy:

    p.s. ta kremowa jest w dziale 'fesliche mode'

    A tutaj można kupić wykrój:

    O tyle fajnie z wykrojem, że na karcie jest tylko ten model, więc dużo prościej się kalkuje, ale cenowo się nie opłaca- w papierowej wersji są wszystkie rozmiary plus mnóstwo innych wykrojów za tą samą cenę.
  • Dzięki dzięki dzięki :D Już planujemy z bratową jakie kolory wybierzemy, mama już obiecała, że nam uszyje :D
  • Dla Pań o pełniejszych rozmiarach, które nie mają oporów przed kupowaniem w internecie, sklep:
    http://www.mylady.pl/

    image
    image
    image
    image

    image




    W tych krojach, to juz tylko mi zostaje spiewanie majowek i picie ziółek ...

    Majowki i ziółka lubie, ale te kiecki, sa wg mnie anty kobiece...



  • W tych krojach, to juz tylko mi zostaje spiewanie majowek i picie ziółek ...

    Majowki i ziółka lubie, ale te kiecki, sa wg mnie anty kobiece...
    mhm.. i kolory tez jakieś takie... nie teges
  • A ja mam pytanie praktyczne: co nosicie do tych sukienek? Bo ja to z tych, co trepy lubia, takie babskie buty odpadaja.I czarnych butow tez nie lubie... A do sukienek Milagro trep srednio pasuje.
    A! Rajtki nosicie? Nie gryza was? Kurcze, no chcialabym w sukienkach chodzic, ale moge tylko w lato, jak rajtek nie trzeba i klapki ubrac moge...
  • A ja mam pytanie praktyczne: co nosicie do tych sukienek? Bo ja to z tych, co trepy lubia, takie babskie buty odpadaja.I czarnych butow tez nie lubie... A do sukienek Milagro trep srednio pasuje.
    A! Rajtki nosicie? Nie gryza was? Kurcze, no chcialabym w sukienkach chodzic, ale moge tylko w lato, jak rajtek nie trzeba i klapki ubrac moge...
    Pończochy :) I babskie buty właśnie...
  • edytowano maj 2012
    To zamiast rajstop noś pończochy. Polecam. Gryzą jakby na mniejszej powierzchni :D

    Czarnych butów też nie lubię, chyba, że już nic innego nie pasuje. Teraz najchętniej noszę cieliste. Balerinki fajnie wyglądają do większości sukienek, jeśli nie lubisz obcasów.

  • edytowano maj 2012
    :(
    (to do wpisu Joanki, bo mnie dobila ;)  )
  • a czym sie roznia ponczochy od rajstop?
  • Pończochy kończą się na udach. I tam mają wszyte (naklejone) takie silikonowe taśmy utrzymujące pończochę na nodze.
    Nie chcę zdjęć wklejać, bo znalazłam same niebrawarystyczne. :D

    Wyglądają jak podkolanówki, tylko kończą się na udzie zamiast pod kolanem.
  • O, manna, krótko i treściwie, a ja się tu produkuję ;))
  • są jeszcze takie szeleszczące do pasa, tylko pas trzeba sobie kupić do pończoch. Glany lubię do spódnic i sukienek ale teraz sie przerzuciłam na damskie. Szpilki przede wszystkim. Też nie lubię czarnych. lubię kolor nude teraz ponoć modny i w ogóle naturalny.
  • Elegancka kobieta NIGDY nie wychodzi z domu z gołymi nogami!
     

  • Elegancka kobieta NIGDY nie wychodzi z domu z gołymi nogami!
     




    Tak mawial moj tata! ;)

    Nosze latem legginsy. Nogi mi puchna w łydkach bardzo, wiec czuje sie lepiej, majac cos na nogach :)

     

    Z łezka w oku pamietam czasy bez rajstop, bez skarpetek- lubie bez ;)

  • edytowano maj 2012
    Nie mogę długo rajstop nosić, gryzą mnie. A gołe stopy? Za zimno mi... I jakoś goło się czuję z odkrytymi nogami... Mam jedną spódnicę, która mi pasuje, do mojej figury znaczy, poza tym jakiś 5, które zdecydowanie mnie pogrubiają i skracają.... No i ta spódnica jest tak do kolan i nie idzie mi jej bez rajstop nosić...  
  • ja chadzam z gołymi nogami ale nie na wyjścia tzw wielkie. Np nie do kościoła, nie na jakieś oficjalne spotkania. mam przynajmniej dwie pary ażurowych pończoch na upały właśnie. Coś na nogach jest, gorąco w tum nie jest a i elegancko też. W dodatku ażurowe są bardzo wytrzymałe, nie puszczają oczek, nie dziurawią się.
  • Maciejko, rajstop nie cierpię, pończochy lubię.
  • Ja uwielbiam długie falbaniaste sukienki

    ale żadnej nie mam :-(

    ale pod wpływem tego wątku kupiłam sobie na allegro :-)

    o taką :-)

    będę musiała tylko trochę pokombinować przy dekolcie


  • eeeeetam nie kombinuj ;)
  • ProMamo - nie śpisz jeszcze?
  • No nie mogę, po ostatnim wejściu w wątek 2 godz siedziałam na allegro oglądając kiecki, normalnie sezon na kobiecość ... @};-
     
    K
  • Kasia ja też poczułam się sprowokowana ;)


  •  dorzucę tylko, że uwielbiam kobiety w sukienkach, sama tez przekonuje sie do nich, choć na co dzień częściej chodzę w spodniach
  • No a jak w sukience usiąść a trawie i nakarmić bobasa, wejść z dzieckiem na liny itp...
    Chyba, żeby mieć takie gatki w kolorze sukienki jak czasem są przy dziewczęcych sukieneczkach ;)

    @Milagro - te Twoje sukienki niektóre są super - a spódnica pomarańczowa najnaj - ale ono to już w ogóle na imprezę stojącą :)
  • wystarczą guziczki i odpowiedni krój dekoltu, ewentualnie materiał z elastanem albo z gomkami
  • ja wiem że to bardzo niebrawarystyczne ale mi się podobają takie sukienki

    image
  •  jest nieziemska , cena lekko też :D 
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.