Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1568101139

Komentarz

  •                       image
  • edytowano maj 2012
    A ta genialna i hot :)
    Edit: ta czarna z czerwonymi kwiatami.
    Edit2: I można się pochwalić górą :) :)
    Edit3: A z drugiej strony czarna - wyciąga sylwetkę (a ja się wciągnęłam w temat).
  • Biała przepiękna
  • Ok, to pisz na priv jakie lubisz kolory, ale i tak bym Cie bez pytania wstawila w czerwien! - ale ok, wezme pod uwage gust ;)

    Jak nogo, to super! Ja mam tylko gore , wiec zawsze cierpie, ze nogi nie :(

  • no dobra, wiem, bana dostane - trudno, ale .... no slabosc mam :(

    Genialny dekold!!!!!!!! moze kiedys.... moze...

     

    Aaaaaa!

    image

     

  • ech ja mam szydełkowe ale bardzo niebrawarystyczne ale kiedyś je zrobię
  • ale zacznę od tego

  • ProMamo no prześliczne są te sukienki :) dzięki wielkie :)
  • A mnie dziś syn wyciągnął na zakupy. To wersja oficjalna. Bo sama uznałam, że trzeba mu coś kupić. Bo to jest dziecko, któremu nic się nie podoba. Wciąż chodzi w jednych i tych samych spodniach i koszulce, którą pierze codziennie. No więc pojechaliśmy razem na zakupy. Na trasie tych zakupów nieprzypadkowo znalazło się H&M. Kupiłam Julce ową przepiękną sukienkę!!!! Wyobraźcie sobie, że była jedna jedyna w całym sklepie. Ostatnia! I rozmiar akurat się zgadzał :).

    Przy okazji i sobie kieckę zakupilam :). Syn się wściekał czekając pod przymierzalnią. Ale co tam...

    Czyż nie jestem próżna???

  • Pro, piękne te sukienki. I co by nie mówić- baaardzo kobiece.
  • Nie jestem żoną Brawaria, ale dla mnie te dekolty totalnie nie do przyjęcia, no chyba że z jakimś sweterkiem takim ładnym szydełkowym Odrobinkowym.
  • No w sumie...to ia ja bym takiego dekoltu nie założyła. Co nie zmienia faktu, że sukienki mi się podobaja...Na modelkach.
  • Np. Ta biała na ramiączkach. Sliczna! 
    Czy musi od razu źle się kojarzyć? Mi osobisci kojarzy się raczej z czystością niż z wyuzdaniem.
    Wszystko zależy od tego, jak sie popatrzy na kobietę w tej czy innej sukience.
  • No widzisz, a ja bym w życiu nóg nie zasłoniła aż do kostek ;)
    Wiele zależy od budowy ciała, jaką nas Pan Bóg obdarzył, albo jaką sami sobie zgotowaliśmy ;)
    Jak zasłonię nogi (najszczuplejsze, co mam ;) ) to wyglądam jak kłoda. Jak założę golf- to w 5 sekund mam dodatkowe 10 kilo.
    ;)
  • Dlatego nie można generalizować.
    Nie każda sukienka pasuje do każdej sylwetki.
  • To oczywista oczywistość.
    Pisałam raczej o tym, że to, w czym nam dobrze, wpływa na to, co nam się podoba.
    Mi nie podobają się sukienki zabudowane pod szyją, długie do ziemi i bardzo rozbudowane czy falbaniaste.

  • Pisałam raczej o tym, że to, w czym nam dobrze, wpływa na to, co nam się podoba.

    Oj niekoniecznie...
    Może mi się np bardzo podobać właśnie taka suienka na ramiączkach. Ale nie mając figury modelki muszę pogodzić się z faktem, że to strój nie dla mnie.
    To co nam się podoba to jedno. To w czym wyglądamy dobrze, to drugie...
  • To ja widać bardziej próżna od Ciebie jestem, bo na ubrania, w których źle wyglądam nawet nie patrzę.
    Nie podobają mi się i już! :)

  • Pomarańczowa fajna.
  • Dla Pań o pełniejszych rozmiarach, które nie mają oporów przed kupowaniem w internecie, sklep:
    http://www.mylady.pl/

    image
    image
    image
    image

    image
  • Aa, jak można trochę mniej brawarystycznie to ja jeszcze dorzucę kilka z mojej kochanej burdy:

    113C BS0512 B

    (miały być sukienki, ale ta spódnica wymiata... no i niby długa, ale chyba raczej niezbyt 'skromna' ;) )


    Milagro, super ta spódnica. No i dlaczego niebrawarystyczna?
    Świetne te marszczenia, maskują.

    Założyłam dzisiaj długą, romantyczną sukienkę do ziemi, a mój mąż powiedział, że mam założyć coś krótszego, bo mnie wcale nie widać spod tej sukienki :D No i co ja mam zrobić?
  • Posłuchać męża. :)

  • Znalazłam jeszcze tą z w grudniowej burdzie (jedna z moich ulubionych):
    107 1211 B


    Milagro, a masz wykrój do tej? Piękna jest :D
  • @Emilia_K
    No dosyć opięta ta spódnica i pewnie z tyłu ma rozcięcie ;)
  • edytowano maj 2012
    @Joanka- tak, mam, ale na karcie wykrojów- jeszcze jej nie wydobyłam z tego gąszczu (nie wiem, czy widziałaś kiedyś wykroje z burdy), czekam aż mi się rozmiar zmniejszy, żeby się niepotrzebnie nie męczyć ;)

  • @Joanko- jeśli chciałabyś wykrój, to chyba raczej opłacałoby Ci się kupić ten numer burdy (z grudnia 2011- zwykle można kupić po normalnej cenie- 12 zł chyba), bo wtedy miałabyś całą rozmiarówkę, a czasami trzeba np dół w jednym, a górę w innym rozmiarze.

    Teoretycznie mogłabym całą kartę wykrojów zeskanować, ale bałabym się, że proporcje nie wyjdą takie jak trzeba. 
  • milagro: nie mogłam znaleźć tej sukienki na stronach Burdy, więc pytam. Wykroje z Burdy widziałam, moja mama kupowała przez wiele lat, ale przestała :) Grudzień 2011? Ok, poszukam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.