Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1222325272839

Komentarz

  • a gdzie znaleźć szycie @uJa ?
  • uJauJa
    edytowano kwietnia 2014
    właściwie jak znajdziesz bawełnę w sklepie i poprosisz o pół metra to już masz komin :) nożyczki zbędne :)


    moje są tu: www.bomali.pl



  • to ja jutro wrzucę fotę ekhm mojej przepięknej spódnicy z tiulu którą mi mama uszyła :)
    A dziś znalazłam do niej bluzkę i jest fajnie :)
  • coś w tym stylu tylko bez paska
  • Uja a tak sobie przy garach stoje ..czuje sie niczym gwiazda programu kulinarnego 
  • annabe tiulowe sa fajowe ..ale gdzie w tym wystapic? hmm  ;;)
  • a wszędzie gdzie Cię poniesie ;)

    Akurat najbliższe mam Święta i Chrzest Jaśka. Bluzka elegantsza. Ale potem tiszercik baleriny i na miasto :)
  • annabe - no koniecznie zdjęcie i koniecznie z twarzą ;) i w dwóch wersjach :D

    ciekawa jestem bardzo tej spódnicy
  • to jutro- biorąc przykład z koleżanki asiao ;), stanę przed lustrem i się obstrykam :)
  • http://allegro.pl/rozkloszowana-sukienka-kopertowy-dekolt-40-m84-i4137013688.html

    A że tak jeszcze przynudzę. Szatynką jestem, jaki kolor wybrać?
  • Ja biore szary melanz. I moze chabrowa jeszcze.
  • Ale je potrzebuję w tym wyjść na ulicę, a nie czekać przez 20 lat, aż zdecyduję się użyć szminki :)
  • A mięta? Albo fuksja?
  • edytowano kwietnia 2014
    Jak dobrze wygladasz w takich kolorach, to bierz. W miecie wygladalabym blado (i moze troche jak w koszuli nocnej), fuksji i ogolnie czerwieni nie moge, bo podkreslaja mi zaczerwienienia na twarzy (czesto cos mi wyskakuje).
  • Martyna nad czym Ty się zastanawiasz.

    ŻÓŁTĄ!!!!!

  • Taki szary melanz pasuje do wszelakich kolorow, mozna latwo ozywic jakims wisiorkiem, szalem, broszka, albo kolorowa chusta z dzieckiem ;)
  • Żółta słuszny pomysł. Chyba sprawdzę na innych licytacjach.
  • Generalnie szatynki dobrze wyglądają w żywych kolorach. Trzeba mieć tylko odwagę je nosić. 

    Zielona chyba by była też ładna dla Ciebie.

    Fioletowa jakaś też mi się zdaje. 

    A z delikatniejszych: kremowa, ecru.

    Nie patrzyłam jakie tam są kolory.



  • edytowano kwietnia 2014
    @MartynaN

    Nie to, że mój stosunek do koloru żółtego jest znany na tym forum :))

    Muszki będą uprzykrzać Ci życie ;)


  • to jeszcze wrzuce moje "zdobycze" ktore poki co wisza w szafie i czekaja na swoje 5 minut 
    a dokladnie to czekaja na lato bo sa cienkie i pasuja mi do nich klapki ,,albo kapcie jak na zdjeciu 
  • Fajowskie, choć dobrze byłoby, gdyby w zestawie była pani do prasowania. Albo pan, nie będę seksistowska.
    Jak widzę tyle materiału, to wiem że w życiu tego nie wyprasuję. I w ogóle to dla szczupłych bardzo, bardzo.

  • z okazji tych spodnic to nawet specjalistyczny wieszak do spodnic sobie kupilam ..w tchibo ..z samego Brna przyjechal ..raz praswanko i wisza elegancko..czekajO na wyjscie ..tudziez na mole ...
  • super te spódnice; a legginsy jakie to , jeśli można zapytać (bawełna)?
  • Zamawiamy z siostra - po długich poszukiwaniach- tzw zapierdalajki, coś co mozemy zarzucić na siebie do trampek, adidasów czy nawet szpilek 
    wybór padł na takie cuś :D

    Kolor NEON, 
    pewnie będe sklinać na muszki i inne fruwające robactwo, ale jako zem obiacała siostrze zgodzić się na to jaki Ona kolor wybierze ( u mnie skończyłoby się na szarym bądź białym ;) ) to teraz muszę przyjąć to na klatę :))image
  • legginsy to takie rajstopowe 
    wogole to mam tu obok taki wypasiony "butik" gdzie jest milion spodnic do wyboru do koloru ..tylko kupowac 
  • hipolit, linkuj, linkuj adres sklepu!!!!
  • hipolit kolor w sam raz na roboty drogowe 
  • asiao- to zazdroszczę,ja w sklepach widzę ostatnio sztampowo :)to samo
  • ha ha ha :))

    Nie no, na lato kolor ok ;)
    mam fajne butki z "oczojebnymi" elementami :P więc powinno pasować
    Obiecałam siostrze,. nie mogę się wyłamać :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.