Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1252628303139

Komentarz

  • @katia- ;  z całą pewnością nieee :)
  • Rozmiarówka, ech....
    Zamówiłam przez internet dwie koszulki, rozmiar XL. W jedną, dopasowaną, jakoś tam wchodzę, druga za mała. W sobotę nosiłam przeciwdeszczową kurtkę koleżanki, a miałam na sobie jeszcze bluzkę i sweter. Zapięłam się, wyglądałam normalnie. Tylko kurtka miała rozmiar S....
  • A mnie kusi zamówić sobie jakąś spódnicę z netu, szczególnie, że w lato mam kilka okazji, wesela itp. ale właśnie jestem niska i boję się, że będę wyglądać jak dzwon, a nie powabnie i z klasą ;)
    niby te maxi sukienki i spódnice teraz w modzie... na krótkie się nie porywam z moimi żylastymi nogami :D i nie wiem... a Wy jak sądzicie, pasują niskim sukienki maxi? Takie do kostek?

    Czy ktoś zna się tu na modzie, proporcjach itp i podpowie czy lepiej ciemna góra-jasny dół czy odwrotnie? Czy jednokolorowe lub w podobnym tonie?

    Rozmiarówka też mnie zawsze dobija, zamówię xl za małe, zamówię l za duże... mam wrażenie, że niektórzy sprzedawcy podają losowo te rozmiary ;) albo losowo na ubrania naszywają metki...
  • Stephanos
    Jestem posiadaczka całych 160 centymetrów wzrostu :))
    Noszę i sukienki i spódnice Maxi.
    Do płaskich butów :)
  • tak w temacie maxi to ta mi się podoba
    :
  • edytowano maja 2014
    a w temacie mini taka
    :
  • Ale buty zarąbiście pasują do tej kiecki...
  • gdyby nie cena... ale może kupię materiał i se uszyję podobną... tylko wykrój jakiś znajdę. 
  • Sukienka fajna. Cena niekoniecznie.
  • fajna ta co asiao pokazała.
    Cena jednak przesadna.

    i z tyłu stanik będize widać
    :-S

    ale bardzo  w  moim stylu
  • to musi byc biustonosz bez ramiaczek 

  • ale dół  i tak będzie widać (pasek)
  • tutaj workowata 
    tez mi sie podoba ale chyba nosilabym ja z paskiem 

  • a mi sie jeszcze kombinezony podobają .
    Chyba sobie fundnę jak mi jakas kasa wpłynie
    z tych ładny:szary, kremowy, granatowy i czarny

    http://allegro.pl/ekskluzywny-wloski-kombinezon-w-stylu-glamour-i4232802744.html
  • workowata fajna-nosiłam takie jako młoda dziewczyna.
    Teraz zdecydowanie z paskiem. Z resztą za chudo bym wygladała w takiej wersji
  • Polecam sukienkę letnią w Bonprixie. Wcześniej zamówiłam czerwoną a kilka dni temu dokupiłam niebieską. Przyjemny materiał na upały, nieprzezroczysty, przy wzroście 163 do kolana. W praniu nic się nie dzieje (przynajmniej z ta czerwoną)
    No i cena bardzo korzystna w porównaniu do jakości
     Jest pod kodem: 916265P95
  • mi tez sie podobaja kombinezony ..ale na kims 
    w ogole duzo rzeczy mi sie podoba ale na kims innym ;) 

  • ja też nigdy kombinezonu nie miałam...
  • lo matko ile kiecek na tym bon priksie...chyba jednak ide na bazar po swieze warzywa bo przegladajac sukienki i podjadajac ciasteczka to wskocze o rozmiar wyzej hehe 
  • a jak tam jest ze zwrotami, jeśli po przymierzeniu okaże się, że jednak ciuch nie pasuje? Można zwyczajnie odesłać?
  • Zwracałam wiele razy. Oddają pieniądze bez problemu tylko to trochę trwa.
  • Pamiętacie taki wątek o spódnicach dla córek?
  • nie pamiętam, ale te spódnice dla córek, to normalnie zaraza jest! 
    Choć moje córki nie są specjalnie wymagające, noszą co kupię, dostaną, a newet to, co uszyję...
  • Ja nie szyję, gdzie kupić?
  • ja kupuje na Allegro;

    a tu zobaczcie niewiasty próżne, nawet nie wiecie ile torebek na ramie macie:
  • e tam... ceny tu macie zabójcze!
    Lumpexy polecam. Jeśli dysponuje się czasem raz w tygodniu , to niezłe cudeńka można wyszperać!
  • http://allegro.pl/maxi-sukienka-idealna-na-lato-kolory-asos-uk10-38-i4247705227.html

    cudowna 
    :x

    Dziewczyny, bo pod koszulki typu bokserki, to się ramiączka z biustonosza krzyżuje na plecach ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.