Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1202123252639

Komentarz

  • hehe :) ja dresów w ogóle nie lubię i nie mam
    tylko jeansy ;)
  • Emilka_K jest dama, nie pańcia. Padłam i nie wstaję, odkąd weszła do restauracji, wyjęła z pięknej torebki sakieweczkę, z sakiewczki ozdobny klips z haczykiem, przypięła klips do stołu i powiesiła na nim torebkę. Uprzednio schowawszy sakieweczkę.

    Też bym tak chciała, ale nie noszę takich torebek, tylko wory, których nie żal cisnąć na podłogę. A klips z haczykiem bym zaraz zgubiła, nie mówiąc o sakieweczce.
  • to są takie klipsy???  @-)
    o żesz ja plebs nieuświadomiony....
  • edytowano kwietnia 2014
    Rety Marcela, ależ Ty masz pamięć, szczególnie do tej aksamitnej sakieweczki, aż strach :)
    Ten haczyk, to arcypraktyczny dodatek i wspaniały prezent dla każdej kobiety :)

    image
    image
    image

    Poza tym wynikł z potrzeby chwili. No bo np. w Sejmie nie ciepnę torebki na podłogę, nie? A trzymać na kolanach niewygodnie. Świetnie się sprawdza na weselach.
    Ale nadal mam odruch rzucania torebki na podłogę, co niezmiernie oburza moją przesądną teściową.


  • Ja się staram ostatnio dbać o porządek w torebce... Ciekawe na jak długo starczy mi zapału ;) Już 2 dni mi się udało...  :P
  • Moja znajoma sprzedała mi fajny patent na porządek w torebce (zaznaczmy, że go nie stosuję), ma dużo torebek w różnych kolorach i codziennie bierze inną. Jak musi przełożyć wszystkie rzeczy, to robi porządek :)
    W mojej torebce też można znaleźć wszystko.
    Szczytem było ostatnio, jak byłam przekonana, że zgubiłam portfel (a byłam na konferencji w Sejmie), przekopałam torebkę, a potem latałam po całym Sejmie i szukałam. Jak poszłam do straży marszałkowskiej z pytaniem czy nie znaleźli, powiedzieli, że nie znaleźli, ale żebym położyła torebkę na rentgenie, to może zobaczą czy jest. Ja powiedziałam, że torebkę, to już przeszukałam, ale mnie namówili.
    No i znaleźli, gdzieś się zaplątał w podszewkę :D Tego jeszcze nie było, żeby straż marszałkowska szukała mi portfela w mojej torebce :)

    PS. Ale na ten haczyk mam osobną kieszonkę ;)
  • fascynujace
    mnie sie torba wystrzepila przy suwaku i chodze z taka jak dziad 
    ani nie ma kiedy szyc ani natchnienia na kupowanie nowej 
  • Łobrzydliwie jest już na wysokości kostek, pończochy też ble!
  • edytowano kwietnia 2014
    Ja ostanio kupiłam sobie spódnice i sukienkę dresową. Przy małych dzieciach super wygoda. Sukienka taka:

    W rzeczywistości jest dłuższa i fajnie wyszczupla.

    image
  • apolonia nic nie widac :(
  • Ponieważ często zmieniam torebki to ciągle mi w nich czegoś brakuje. Mąż mi sprezentował taki wkład z mnóstwem kieszonek który wystarczy przełożyć z jednej torebki do drugiej i już wszystko co potrzebne jest.
  • o i nawet z parzenicą :)
  • Ja nie jestem jakoś szczególnie tępa z fizyki, ale może ktoś mógłby łopatologicznie... jak ten klips trzyma się stołu?
    Bo paczę i paczę i nie rozumiem. :\">
  • Ja też nie wiem.
  • Ale nawet gdybym wiedziała... jeszcze jedna rzecz do noszenia ze sobą?
  • No i nie posiadam torebki, która nadawała by się do powieszenia na takim klipsie.
    Wszystkie moje są z tych podłogo-rzucalnych lub oparcio-wieszalnych. :D
  • napisz do zajączka, może dostaniesz torebusię z wieszaczkiem :D
  • Klips fajna rzecz, nie mam ale widziałam nieraz wiszące na nim torebki w knajpkach
    Ja chyba skusze sie na organizer do torebki, bo wkurza mnie szukanie i przekladanie wszystkich szpargalow z torebki do torebki :))
    A noszę tego sporo ;)
  • edytowano kwietnia 2014
    O boszsz... nie wiem, czy gotowa jestem na wymianę całej garderoby, obuwia i nawyków. Bo, że byłaby konieczna, tego jestem pewna.
    Ale żeby nie było, że się nabijam - od zawsze zazdroszczę kobiecym kobietkom kobiecości i delikatności. I torebuś z wieszaczkiem...
  • Grawitacja, maj dir. Dokładnie jak na tym zdjęciu z wieszaczkowym serduszkiem. On jest tak skonstruowany, że po prostu jeden koniec kładziesz na stole, a na drugim wieszasz torebkę, ciężar torebki dociska ten ozdoby koniec do stołu (na zdjęciu to serduszko). Trzyma się bez trudu. Jak torebka nie wisi, to nie działa. Im cięższa torebka, tym lepiej.

    Możecie się nabijać, nie rusza mię to :)

    Wieszaczek kosztuje ok 20 zeta i jest fajnym prezentem dla kobiet, nawet zamiast kwiatka. Ja kupiłam przy okazji organizowania wieczoru panieńskiego, to był upominek pamiątkowy dla wszystkich dziewczyn.
  • edytowano kwietnia 2014
    Tam od razu nabijać, jednym pasuje innym niekoniecznie, mamie kupię i córkom. :D
  • Kup sobie jeszcze wieszaczek pod kolor i będziesz dama :D
  • O! klips to idealnyprezent dla mojej mamusi.
    Ona ten styl własnie prezentuje- wszedzie ma jak w pudełeczku, paznokietki, szpilki ...ale o takim klipsie  pewno nie słyszała;)

    @Cart- dzieki za Twoje pytanie...wgapiałam sie jak debil nic nie rozumiejac

    Dajcie namiary na klipsa i na organizery do torebki ( ja w kosmetyczkach trzymam pogrupowane rzeczy;)

    A własnie szukam nowej torby -worka

    fajna strona
    http://pl.dawanda.com/c/Torebki
  • image
    takiego nie polecam - nie składa się i nie jest praktyczny do noszenia w torebce, będzie się zahaczał i darł podszewkę, ten jest dużo fajniejszy, bo się składa:

    image


  • Utrzyma, ja noszę duże torebki (moja koleżanka mówi o nich "bazar") i jak idę do tego osławionego Sejmu to mam w niej mnóstwo papierów, więc jest ciężka i utrzymuje bez trudu.

    No dobra, pa pa moje drogię, idę na szoping, pewnie jak zwykle nic nie kupię. A marzy mi się żakiecik w pudrowym różu (ostatecznie ujdzie nude) na jeden guzik, podkreślający talię w cenie niepowalającej :)
  • Idź na zalando.pl. Tam znajdziesz :)
  • Kerima specjalna dedykacja for u  ;))
  • edytowano kwietnia 2014
    a ja szukając torby zakupiłam

    http://pl.dawanda.com/product/47107166-Mildren---grey-maxi-skirt-by-Freeshion

    http://pl.dawanda.com/product/53816563-Gabi---asymmetric-maxi-kimono-dress-from-Freeshion


    na torbę nie mogę się zdecydować...jednak zdecydowanie żadnej z nich klipsik nie utrzyma;)
  • @asiao żakiet jak żakiet, ale spódnica debeściarska!!!
    @Daga - ta szara!!! mmmmmhmmmmm
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.