Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1262729313239

Komentarz

  • edytowano czerwca 2014
    @rusałka- ja też jestem b zadowolona. Piękne są te kiecki
    :)



    tylko kurdeee dzieci mi przydeptują
    :P
  • rusałko , jaką długość ma ta piękna spódnica ?
    ja mam 164 cm i zastanawiam się czy nie wlokłaby mi się po ziemi
  • @rusałka - w jaki sposób kontaktowałaś się z nimi w sprawie rozmiaru ? nie mogę na stronie odszukać nr telefonu
  • Kobiety! poradźcie...


    co właściwie założyć do filharmonii i to na galę, na której sporo duchownych 'na wysokich stanowiskach' ma być obecnych?
    serio pytam, nie wiem jak ugryzc temat.

    przeszłam się po kilku sklepach i na hasła 'za kolano, bez dekoltu i z zakrytymi ramionami' panie rozkladaly ręce...
  • Może być żakiet jeśli sukienka nie zakrywa ramion, albo ostatecznie bolerko choć chyba już nie modne.
  • AB ci linkowała danverę

    przyszly dzis do mnie 3 sukienki wszystkie w tym samym rozmiarze
    i jedna dobra w biuście, druga za mała, a trzecia za duża
    hahahahaah
    wszystkie czarne nadałyby się do filharmoni
    długości sukienki oraz długości rękawów są 3 do wyboru więc spokojni wybierzesz wg wymagań (tylko zamów więcej :D ja będę 2 odsyłać, ale jedna może być)
  • Spódnica i biała bluzka?
  • właśnie dlatego się boję danvery:P @uJa:-D
  • uJauJa
    edytowano sierpnia 2014
    no 1 jest ok :P
    nawet liczac z przesyłką i odsyłką
    to za tą cenę w okolicznej galerii nie kupisz :)


    edit: ale i tak najlepsza jest ta która mi mama uszyła :D ale z dekoldem
  • Pewnie masz racje... hm... ile dni maja na dostawe? może coś zjadę... a jak potem dobiorę do tego jakieś buty i torebkę.


    rany, przecież ja mam tylko plecak teraz!



    bez sensu.
  • @uJa, a jak one jakościowo? w sensie material itp.? Ty sie znasz:P nada sie na potem czy tylko na jedno wyjscie?:-D
  • Fajne to ciuszki z DaWandy:) Jakby się dało zamówić o 10-20cm dłuższe to raj:D Ale sponsora ni ma:P
  • materiał  mega dobry, gruby mięsisty (nie na upalne lato) wyszczuplający co nieco, dwie są grubsze jedna cieńsza nie wiem czym to idzie i jak to sprawdzić przed zakupem
    ale jak sie ma większe conieco to nie wyszczupli :( i właśnie dlatego muszę dwie odesłać bo jednak bebech widać odstaje i nie da się go schować i to raczej nie wina Danvery (pomijam kwestie dopasowania w biuście)
  • tego, mam gacie wyszczuplające z golfem na takie okazje, troche pomaga, chociaz trudno sie w tym oddycha:P
  • A jakie torby mają (!!!) Idę bo wciąga:P
  • Co wyszczuplające gacie wyszczuplające z golfem? Szyję? :D
    A co na ślub i wesele? Taki zakup to dla mnie bolesny temat...
  • Golf żeby było trudno przełykać i przez to efekt odchudzający?
  • edytowano sierpnia 2014
    Może tak...ale połączenie przeciwległych części ciała ciekawe...
  • oj się śmiejecie:P u mnie sam pas nie rozwiązywał problemu do kiecki, więc zainwestowalam w gacie z pasem takim wysokim. golfem no:P
    czasem się przydaje. ogladam te kiecki na tel. trudno sie polapać z tel co i jak... chyba jestem skazana na sklep stacjonarny jakis...
  • Byłam w realu w sklepie. W tej samej firmie wiele wiele lat temu kupowałam kostium na obronę doktoratu, więc może i bluzkę białą koszulową uda mi się tam zakupić na teraz. Zamówiłam już. Oglądałam tam też jedwabną ecru, ale śmiałam się, że tę to na profesurę  :D ;).
  • danvera.pl/pl/p/MegaOkazje/4967

    ktoś umie wkleić?
    taka by pasowala czy za bardzo 'biurowa'?
  • uJauJa
    edytowano sierpnia 2014
    za biurowa !image
  • rany, a wszystkie w tym stylu wybralam xD
  • edytowano sierpnia 2014

    @Dorotak - jaki masz rozmiar? zobacz na tą:

    http://www.e-taranko.com/product-pol-26858-SUKIENKA.html

    Ja lubię Taranko (oczywiście jak jest wyprzedaż) bo mają bardzo porządnie skrojone rzeczy.

    Rozmiar trzeba brać mniejszy, ja noszę 42-44 (o matko!!!), biorę u nich 40 i jest ok.


  • ja sobie tą zamówiłam
    i na zdjeciu super na mnie "taka se "image
  • @mama-asia aktualnie jestem 38 z flakiem... tyle, ze niskie, bo mam 1,57m... i po ciąży z F. zrobilam się okropnie niewymiarowa...
  • ta ktora wrzucilas super, tylko bym musiala do niej jakies dodatki dobrac, zeby je bylo widac...


    rany, jak ja tego nie lubie... tego wybierania, dobierania... tak rzadko sobie cos kupuje ze glupieje...
  • @uJa, śliczna, ale nie na mojka figure:P

    a taka:
    danvera.pl/pl/p/AG12L/3265

    ?
  • Myślę, że w ich 36 spokojnie byś się zmieściła. Do tego delikatne perełki i już.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.