Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

12021232526106

Komentarz

  • edytowano marca 2014
    Temat ciekawy, ważny, ale na razie sobie chyba daruję te "Kamienie..." właśnie z powodu ciężkich scen przesłuchań itd.
    Daga, ciekawa jestem, który Andrzej S.
    Dyrektor teatru?
    Ok doczytałam Andrzej Sowa. Myślałam, że Andrzej Seweryn...
  • edytowano marca 2014
    "Mikołajek" na cda.pl

    Familijny z dubbingiem nam się podobał

    tytuł oryginału "Les petit Nikolas"
  • edytowano marca 2014


    Polecam Oskar i Róża na youtube mozna obejrzeć 
  • Różą i Oscar to jakiś dziwny jest chyba francuzi go lepeij rozumienją. Dobrze że u nas nie ma jeszcze aż tak spaczonej mentalności. Chociaż może się myle ?
  • a mi się podobał   @zbyszek
  • @Quintana, fakt, Zbyszek jest przystojny, ale ma żonę... ;)
  • edytowano maja 2014
    Wlazłam, żeby polecić film "Kamerdyner".
    http://www.filmweb.pl/film/Kamerdyner-2013-648849#
    Rewelacyjna rola Oprah Winfrey.
    Bardzo dobrze poprowadzona fabuła.
    Trochę mi uwiera rola Obamy, bo film chyba powstał częściowo jako panegiryk. Ale może to moje osobiste uprzedzenia?
    Chętnie bym skonfrontowała tę opinię z kimś, kto też oglądał.

    Wczoraj oglądaliśmy też "Lot" Zemeckisa.
    http://www.filmweb.pl/film/Lot-2012-627908
    Również dobry, trzyma w napięciu (nie dla bojących się latać!) Tylko pierwsza scena epatuje golizną zupełnie bez potrzeby, potem już ani kawałka doopy nie ma ;)
    Denzel Washington świetny, w sumie to on "trzyma" cały film. John Goodman też bardzo dobry. Jego tekst "Jestem na liście" chyba nam wejdzie na stałe do domowych powiedzonek. :D
    I zakończenie baaardzo mi się podobało!

    Film nie dla dzieci ani młodzieży.
  • Cart&Pud tak Lot jest świetnym filmem o problemie z uzależnieniami (alkohol i narkotyki). JG jako dostawca koki jest zajebisty, że tak wulgarnie się wyrażę.
  • Co fakt to fakt. Denzel forever.
  • Ło matko, a ja myślałam że jestem jedyną fanką Denzela...
    Oczepcie się łachudry od mojego idola! ;)
  • @Marcelina @Malgorzata

    łe tam w ""agenci" (tytuł oryginału "2 Guns") Denzel jest złaośnie kiepski
  • "Searching for Sugar Man"
  • @Pioszo54 tak fajny film dokumentlny ppokazujacy jkie historie potrafi pisać życie. W dodtaku b fajna muzyka. widziałem z żoną.
  • noi facet zamiast strzyc trawniki i sprzątać w Detroit, jeździ po świecie z koncertami :)

    http://sugarman.org/tourdates.html
  • Serdecznie dziękuję za polecenie filmu "Niemożliwe". Mocny, nadzwyczaj realistyczny, a jednocześnie piękny, pouczający i wzruszający. :x
  • Mnie urzekła wrażliwość na innych w tej beznadziejnej wręcz sytuacji.
  • edytowano maja 2014
    @jukaa jakoś mało słuszne, skoro chłopiec ponoć był w niebie i nie widział tam Matki Bożej
  • bo to niebo protestanckie

    Największy z Cudów http://gloria.tv/?media=613016 ;
  • @krzysztof12 nie ma czegoś takiego jak Niebo protestanckie.
  • Córka opiekuna wspomnień - polecam 
    Nora i David są szczęśliwym młodym małżeństwem oczekującym potomka. David jest lekarzem-położnikiem i to on odbiera poród żony. Nora rodzi bliźniaki - chłopca i dziewczynkę. Jej mąż jako doświadczony lekarz od razu rozpoznaje że ich córka ma zespół Downa.


  • te co skaczą i fruwają :D w wersji francuskiej i animowanej.
    Chyba jeszcze tu nie było.
    k.
  • Minuscule jest b. fajne. jest też gdzies pełnometrażowka, w polsce niestety sknocona bo dodano dialogi. A w orygynale w filmie nie ma ani jednego dialogu (chofdzi o "Robaczki z zaginionej doliny:)
  • moze da sie skads zalatwic oryginal :) wysylamy dziecko do irlandii we wrzesniu moze tam?
  • To jest produkcja francuska (tytuł: La vallée des fourmis perdues). Szukałem tego filmu bezowocnie w wersji "legalnie inaczej" ale nie znalazłem.
    Tylko trailer:
  • a tu tej samej produkcji z serii krótkometrażóek minuscule, chyba ulubiony odcinek moich dzieci. Ścieżka dziwiękowa zabójcza.


  • krotkometrazowki znamy i lubimy
  • Kto nie widział, niechaj ogląda:


  • Nie wiem czy ktos już polecał   Mój biegun 
     o najmłodszym, niepełnosprawnym  zdobywcy biegunów.

    Uważam , że ten film powinien zobaczyc kazdy nastolatek wraz z rodzicami. 


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.