Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

12627293132106

Komentarz

  • Whiplash ... w kinie od 15 lat
  • edytowano stycznia 2015
    Właśnie obejrzałam Whiplash.
    Świetny! Ale w warunkach domowych trzeba oglądać ze słuchawkami na uszach. Nie z powodu siarczystego języka, bo on tam był jak najbardziej na miejscu, ale ze względu na samą muzykę, która "robi" cały film.
    Jak mnie w pewnym momencie w trakcie filmu mąż popukał w ramię bo coś chciał, to go o mało nie ugryzłam. ;)
  • Carte Blanche z Chyrą. Byłam wczoraj w kinie. Polecam. Niby dramat, ale ma coś w sobie optymistycznego.
  • Temple Grandin zaczęliśmy oglądać, na raty, jak to u nas.. No, naprawdę robi wrażenie!
  • Gran Torino - dziekuję za polecenie tego filmu !
  • O tak, to jeden z naszych ulubionych ..
  • Jeszcze lubimy filmy o starych ludziach ale musiałabym pomyśleć nad tytułami.
  • o starszych ...polecany już tutaj "Z miłości do Marion"
  • edytowano stycznia 2015
    Obejrzałam Whiplasha i także polecam.
    Po tym filmie naprawdę można polubić jazz.
    Tak mi się przy okazji "Once" przypomniał.
  • Dość fajny, w kategorii familijnej "Alexander". I to nie jest film historyczny.
  • a gdzie Whiplasha oglądacie?
    zaintrygował mnie opis
  • w kinie ... naprawdę warto
  • zdecydowanie w kinie !
  • Nie wiem czy już było polecane. Na nas ogrome wrażenie wywarła animacja: "Najwiekszy z Cudow Eucharystia". Dla dzieciakow i nie tylko:-) . Też można na You Tube
  • Whiplash chyba jeszcze raz zobacze w kinie
    mega!
  • Obejrzałam Whiplash

    niezły, choć rzeczywiscie sporo bluzgów
    chłopakom najstarszym jednak nie pokażę;)
  • A "Hiszpankę" ktoś oglądał ?
  • @Monika73 o ile zajawki całkiem niezle, to czytalem, że film o niczym
  • edytowano stycznia 2015
    mi się 300 nie podobało
    już nie pamiętam dlaczego...
    chyba za bardzo komiksowe, nie pasuje mi ta konwencja

    obejrzeliśmy Sędziego i jest ok, ale spodziewałam się więcej, trochę wolno się rozkręca, ale ogólnie ciekawy

    obejrzałam też Legendy Sowiego Królestwa - świetny i mądry, nie taki debilny jak to ostatnio robią dla dzieci... bez żadnych dwuznaczności w dialogach

    tylko jeszcze moje dzieci za małe na to (jest kilka scen zażartej walki, trzymający w napięciu pościg itp.)

    bardzo polecam! (@Savia, dzięki za polecenie!)
  • Obejrzałam "Malowany welon", zdjęcia ładne, ale pomysł żywcem zerżnięty z Czechowa i wiedziałam, jak się skończy od 15. minuty.
  • @Brawario kolegi recencja w sumie blędna nie jest, aczkowliek jestem świeżo po oglądaniu i oceniam Whiplash jako dobry film wychowawczy
  • edytowano stycznia 2015
    oglądałam to "Her" już tak z rok temu
    i mój mąż nie przebrnął, ale mi się podobał
    jak dla mnie film ciekawy, skłaniający do refleksji, może akurat trafił wtedy w mój nastrój licznych wątpliwości w odniesieniu do przesiadywania w necie godzinami

    kilka dziwnych scen, więc nie chcę polecać aż tak bardzo, jak polecałam tu pozostałe filmy
  • Muszę mężowi powiedzieć, że mi na orgu Woshplesha kazali obejrzeć ; )
    Moja Mama była na "Hiszpance". Twierdzi, że masakrycznie nudny, bez składu i ładu. A moja Mama jest wielką fanką polskiego kina i jej się właściwie każdy polski film podoba.

    Ja polecam What we do in shadow.
    Od razu mówię, że nie każdemu przypadnie do gustu, bo to niwozelandzka komedia o wampirach. Poczucie humoru dość abstrakcyjne. @Maciejka, może ty się dasz namówić? Ty mi wyglądasz na chętna na nowozekandzkie kino?
  • @MartynaN - my z mężem oglądamy polecone w tym wątku i jesteśmy zadowoleni
  • edytowano stycznia 2015
    MartynaN, to ja tak jak Twoja Mama...chyba jestem fanką polskiej kinematografii. Ale na Hiszpance jeszcze nie byłam...
    Myślałam o filmie biograficznym o Stephenie Hawkinsie, (Hawkingsie?) ale chyba nie przebrnę....temat chorobowy hm

    A wiecie na co mam ochotę i zaraz chyba obejrzę? Na Casablancę.

    Ten bar, ci emigranci, uciekinierzy, delikatna Ingrid Bergman.

    A ten męski tajemniczy Humphrey...


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.