Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

12728303233106

Komentarz

  • Skoro dopadłem orga, tak z ciekawości spytam czy w/g was film: idiokracja nadaje się dla dzieci od 8 lat?
    Pytam bo w szkole o seksie już mojej 8-śmiolatce rówieśnicy mącą w głowie, a taki film dość klarownie pokazuje w jakim kierunku zmierza ta cała demoralizacja.
  • Snajper- clinta I. Wiadomo, trochę propagandy amerykańskiej ale kawał dobrego kina a jednoczesnie opisana historia człowieka i jego człowieczeństwa. Prawdziwy obraz islamu.
  • Niezgodna- fantazy. Dla starszej młodzieży, chyba jedna scena ale b delikatna. Przyszłość. Podział na klasy społeczne i ktos ponad przeciętność nie mieszczący sie w schematach- i walka o wolność i siebie. Dobry
  • Można wrócić do Vabanku. W ogóle lubię klasykę kina polskiego. Obejrzałam Spiralę Zanussiego, z zainteresowanie. Oglądam Kontrakt.
    W ogóle Zanussi jest wyjątkowy z tymi odwołaniami metafizycznymi.

    W ogóle dobre jest kino, które stawia jakieś pytania.
  • "Looper - pętla czasu."
    Jak ktoś ładnie powiedział: "Nic tak nie przyspiesza bicia mojego serca jak filmy, po których niczego się nie spodziewam". To ten przypadek właśnie. Włączyliśmy jako rąbankę do piwa i czipsów a na końcu sobie zgodnie pomilczeliśmy w zadumie.
    Ale trzeba się nie zrażać krwistością tego befsztyku. ;)
    Moim zdaniem warto.
  • @mader dzieki za przypomnienie o Autostradzie. Wieczorami oglądamy rodzinnie i jest kupa śmiechu :-) a przy okazji ważne sprawy są omawiane.
  • a ja polecę "Obłąkani" znany równiez jako "Eliza Graves" świetne kostiumy epokowe i gra aktorska.
  • Niezgodna , fajny film, polecam
  • My oglądamy raz na rok Wojnę Domową i Vabank
    Filmy przedwojenne z Jadwiga Smosarską obowiązkowo, w końcu na nich sie wychowałam
  • Służby specjalne, widziałam, polecam, w stylu układ zamknięty, daje do myślenia i niektórzy nie mogą spać spokojnie po nim.
  • A znacie "Surogaci"?
    Rewelka! Polecam :-)

    "21" też bardzo dobry, choć niekoszerny ;)

  • Obejrzalam ostatnio @co zobilismy w wakacje' - niekoszerny , ale.... scena wyciagania z dziecka opowiesci o tym, co sie faktycznie wydarzylo, powalila mnie na ziemie:)
  • Lubię filmy C. Eastwooda. Tak od zawsze.
    A ostatnio oglądaliśmy stary film "Czekolada" z Juliette Binoche. Fajny, ale muzyka rewelacyjna, współgra idealnie w każdym momencie i jeszcze po filmie chciało się słuchać i słuchać - dla muzyki warto.
  • "O krok od sławy" dokument muzyczny, bardzo ciekawy, przyjemnie sie ogląda i słucha.

    Dla tych, co lubią muzykę rozrywkową, i którzy w dobrej piosence zawsze wyłapują te rewelacyjne głosy chorzystek z back groundu :)
  • Ktoś tu wspominał o "Grze tajemnic". Byliśmy w kinie niedawno, dla mnoe tematyka arcyciekawa, ale film średni... Keira słaba
    . No i politycznie poprawny :)
  • Ban-chang-ggo (napisy)

    romans, trochę się całują

    :)
  • e, i sam film to czysta propaganda, oczywiście ładnie opakowana, by się chciało oglądać
  • Wczoraj byłam w kinie na "Dzikich historiach" i niesamowicie się ubawiłam.

    A za tydzień idę na "Cuda" - zwiastun widziałam bardzo obiecujący.
  • Teoria wszystkiego bardzo mi sie podobała, dzisiaj chyba obejrzę Bogow
  • edytowano lutego 2015
    Z opóźnieniem obejrzałam Grand Budapest Hotel, i mi się podobało, ja lubię taki absurd. Zrobiony przez Anglosasów zachwyconych południowo-wschodnią Europą. Zachwyconych bez zrozumienia.
    Wczoraj "Bogów", sprawnie zrobiony, ale nic mnie nie ruszyło poza Kotem, który fantastycznie potrafi być tym, kogo gra. Był Ryśkiem w "Skazanym na bluesa", teraz jest Religą.
  • Bogowie-fajny.
    Choć właśnie mi się urwał net i już mi nie chodzi ta strona,więc jutro spróbuję dokończyć.Teoria wszystkiego mi się nie podobała za bardzo,ujdzie, ale bez szału.

  • edytowano lutego 2015
    Ziemia Maryi
    http://gloria.tv/media/BAT6v7UqUWB
    Bóg nie umarł [2014] lektor PL
    http://gloria.tv/media/f3hf7QWoSfZ
  • edytowano lutego 2015
    Zawsze woda (2014)
    japoński
  • Podrzućcie tytuł jakiejś komedii. Tylko takiej odjechanej, bo się musimy wyluzować.
  • Tzn. "Jeszcze dalej niż północ"?
    Boskie.
  • Interstellar.
    Nie warto. Pseudofilozoficzny i rozlazły. Myślałam, że te dłużyzny będą czemuś służyły, ale się przeliczyłam. Postaci smętne i bez wyrazu, choć przecież aktorzy dobrzy.

    Film oceniony na filmwebie na 8/10. Nie wiem, kto to oceniał, ale dał ciała.

    Ale dodam, że mojemu mężu (fan sci-fi w każdej postaci) film się podobał. On tę głębię dostrzegł. Może ja niewrażliwa jakaś. ;)
  • W Do Rzeczy też oiytywna recenzka była,obejrzałam kawałek i też mnie nie zachwycił.
    80 milionów obejrzałam,jako rozrywka może być.
  • "Jimmy". Kategoria: dla matki z dzieckiem. Czyli brak przemocy, jakieś przesłanie. Może być. Najbardziej mnie przekonała kreacja głównego bohatera.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.