Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

12829313334106

Komentarz

  • Cart, nie dałam rady obejrzeć całego Interstellara.
    Już dawno nie oglądałam takiej szmiry
  • edytowano lutego 2015
    Dostałam teraz cały dysk pełen filmów. Już sobie zęby ostrzę na wieczory filmowe.
    Tylko znów mi czipsy wejdą w boczki...

    Czym te cholery zastąpić?!
    Bez chrupania nie ma żadnej przyjemności z filmu. :D
  • Zrób sobie chlebki jaglane ;)


    (MSPANC)
  • No, peem Ci, że na zdjęciu wyglądają nieźle. Wrzucałaś gdzieś przepis?
    Na jutro zrobię prażoną cieciorkę.
    Z chlebkami by było łatwiej, bo jaglankę mam w domu a cieciorki nie.
  • Czipsy w poście? weź Cart
  • No ale o smaku grilowanych warzyw, to chyba mogą być? ;)
  • @Gregorius, no co?
    Po pierwsze primo, jeszcze nie ma postu. Po drugie primo w piątki (jak już post będzie) mogę się powstrzymać jakby co ;)
    Wtedy zjem majfefkę :D
  • @Cart - przepis mam na FB pod zdjęciem.
  • @Cart można suszone jabłka podjadać.
  • @Cart ja tam się wole powstryzmywać cały post przed czipsami (zwłaszcza z piwem).
  • Wracając do tematu watka, ktoś widział "Sędzia" z zeszłego roku?
  • edytowano lutego 2015
    @rusalka no nie, i te kostiumy z epoki. świetnie zgrany, choć znane nazwiska akurat zagrały gorzej, Grający rolę pierwszoplanową: gites
  • Sędziego widziałam. Dobry. Obejrzyj, bo warto.
  • edytowano lutego 2015
    @Cart no obsada zachęcająca. ale kategoria Dramat jakoś mnie nie ciągnie.
  • tak , " Sędzia" daje do myślenia...
  • Słonecznik lub/i dynia. Polecam pestki zdrowe i zdrowe :)
  • Sędzia świetny. Takie męskie kino;)
    Problemy z relacjami.
  • A mi się Interstellar podobał ).
  • A serial "O mnie się nie martw"...głupstewko, ale mnie odpręża...nawet się trochę przy nim śmieje.
  • Wikingów obejrzeliśmy dwa odcinki. Trochę okrutnicy z nich byli. Aktorzy gadają takim celtyckim angielskim. Myślolom, że to Szkoci, a potem się okazało, że to produkcja irlandzka.
  • No więc razem z małżonką obejrzeliśmy "Sędzia". Wielowątkowy, wspaniała gra aktorska Duvalla i Downing Jr. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu. Jak dla mnie 9/10. Ten jeden punkt odejmuje za mało wyraziste postacie drugoplanowe, zbyt duży kontrast do dwóch pierwszoplanowych.

    @Cart&;Pud i @Malgorzata wielkie dzięki za zachęcenie. Pomimo 2 godzin i 20 minut ten film się nie dłużył, choć na prawdę nie jestem fanem dramatów,
  • Aż 2,20h ? No to faktycznie nie czuć tego, jak się ogląda.
  • Mi sie Interstellar w miarę tez podobał. Ale pewne koncepcje zbyt jednak bezsensowne, ta cała Czarna Dziura i to ze to on był, który nadawał kodem książkowym. Te gadki o miłości... Nie bardzo. Ale koncepcja filmowania jak za Kubrica, człowiek i statek kosmiczny, brak plastiku i w ogóle jednak jakoś tam rozwinięta jak na film rozrywkowy teoria CzD, to dla mnie na plus...
    Bardzo ciekawa choć długa i dla wytrwałych jest recenzja Dukaja
    http://kulturaliberalna.pl/2014/12/02/jacek-dukaj-interstellar/

    Ja w ogóle bardzo lubie te klimaty, choć nie do końca rozumiem, dzisiaj mój 12 latek tłumaczył mi co to są bariony i dokładnie czym się je antymaterię.... Nadal nie bardzo rozumiem, bo zawsze myślałam ze antymateria ma coś wspólnego z odwrotnymi ladunkami, a to w ogóle nie o to chodzi ;)
  • My właśnie obejrzeliśmy "Bogowie" o Relidze.
    Polecam. Warto bardzo.
  • A ja wczoraj widziałam "Elenę" . Poruszający.
  • U polecam "Cuda" , można zobaczyć w kinach studyjnych.
  • Bogowie o Relidze dobre kino.
    Kawał historii i portret człowieka
  • Ida z oskarem. ekhm czemu mnie to nie dziwi...i nie czuje z tego z tego powodu ani dumy ani radosci.
  • edytowano lutego 2015
    To się zaraz nasłuchasz od histeryczek, co się nie znają na kinie ani prawdzie historycznej.
    i ogólnie ciemnogród.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.