Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

12930323435106

Komentarz

  • E tam, znacznie gorsze filmy dostawały Oscary, chyba każdy wie jak to działa.
    Mi najabrdziej szkoda Micheala Keatona, ze nie dostał zaBirdmana, bo naprawdę mu sie należało, tylko ten chłopak co zagrał naorawdę bardzo przeciętnie Hawkinga. Genialny tez był Cumberbracht co grał Turinga.

    Ida ma wiele dobrych stron, zdjęcia, oszczędność w środkach wyrazu, w sumie ciekawą historie. Tylko totalnie bezpłciową główną bohaterkę. I w sumie nie ma w niej żadnego zaskoczenia. Czytałam recenzje, w której napisał ktoś (jakiś lewak), ze ciekawe by było, gdyby to ex prokurator się nawróciła, a Ida poszła za saksofonistą... Muszę przyznać, ze coś w tym by było...
  • Ale dlaczego wróciła do Zakonu? Bo przemyślała, czy dlatego ze przestraszyła sie prawdziwego życia?
    Samobójstwo Wandy, to za to takie pójście na skróty.
  • Ty tak to odebrałaś, ale nie wiadomo jak odbiorą to dzieciaki spędzone do kina w celu nauki historii.
  • edytowano lutego 2015
    Nie zawsze trzeba obejrzeć film, żeby go nie pochwalać. Taki np. 50 twarzy Greya. ( fakt, że to zupełnie inny kaliber) A tłumy waliły do kin.
    Nie widziałam, ale wystarczą mi recenzje, oraz relacje tych , którzy oglądali żeby być na nie.
  • "Służby specjalne" obejrzeliśmy.
    Uważam, że bardzo dobry, mąż pod dużym wrażeniem, co chwilę kręcił głową i klął po swojemu ;)
    Gdyby nie fatalna dykcja niektórych aktorów i kompletnie od czapy scena seksu można by go zaliczyć do świetnych.
    Ale oglądając ten film trzeba wierzyć w Boga, inaczej można sobie w łeb strzelić...


    Wczoraj oglądaliśmy "Mów mi Vincent" a wcześniej "Exodus" i "Noe - wybrany przez Boga." Pierwszy - sympatyczna komedyjka z pseudo morałem, drugi da się oglądać, ale bez przesady a trzeci można wyrzucić do śmieci bez oglądania.
  • A gdzie ten Exodus dorwaliśxie?
  • Od znajomego. Wolałam nie pytać skąd... ;)
  • Tak, tak, Murray robi cały film. Ale generalnie pomylenie humanizmu z chrześcijaństwem mnie wmurwiło.
    Film trochę podobny do Gran Torino, tylko pogodniejszy. Scena przyjęcia młodego do nowej klasy - przednia! :D
  • Kto widział "Samba"? Bo się nacapierzam, ale nie wiem, czy aż tak warto.
  • @Marcelina we Francji przeszedl bez wiekszego echa. Poza tym, na mnie corka Gainsbourga dziala depresjogennie.
  • A ktoś oglądał "Bóg nie umarł"?
    Macie zdanie?
  • Zasnąć nie zaśniesz, ale wolę mniej dosłowne filmy, takie mniej przewidywalne. Tam od początku wiadomo, kto się nawróci, kto jest czarny a kto biały.
    Biorąc jednak pod uwagę, że ateiści wszelkiej maści film krytykują i to ostro - to warto obejrzeć. ;)
  • Slumdog-Milioner-z-ulicy bardzo dobry, trzyma w napięciu.
  • M32
    mi się książka podobała
    dla młodzieży moim zdaniem ok
  • @Joanna_91 , Slumdog to puszczenie oka w stronę Bolywood'u, więc nie do końca można zaprzeczyć twoim obawom. Jednak główna historia jest mocna i warta obejrzenia.
  • @joanna_91 , to nie jest film radosny. Czerpie z konwencji, ale Indie w nim pokazane za grosz nie są cukierkowe!
  • Jeszcze dalej niż Północ - francuska komedia - już dawno się tak nie uśmiałam
  • matka6 A gdzie to obejrzeć?
  • ja kupiłam z Twoim Stylem , tzn Twój Styl kupiłam dla filmu
  • @matka6, pożycz kobieto!
  • @matka6 ja się zapisuje na ten film do kolejki:)

    MartynaN ogladalaś Nietykalni? Tam tez duzo humoru
  • pożyczę , oczywiście , jak nie zgubię do tego czasu ...
  • Nietykalni- nieprzeciętny film, też polecam
  • joanna_91 mam zupełnie inny odbiór "Czarownicy". Dla mnie to film z gruntu przewrotny i absolutnie nie dla dzieci. Choć dzieci pewnie nie zrozumieją ani bezjajecznych mężczyzn, ani wątku lesbijskiego ani głupoty postaci kobiecych w tym filmie...
  • Kilka zdań na temat filmu "Czarownica":
    http://kulturadobra.pl/czarownica/
  • Oglądam czasem Na dobre i na złe
    A czasem nawet M jak mdłości

    A nawet czasem O mnie się nie martw
  • Jukaa, zawstydzasz mnie :\">

    A z familijnych to polecam "Pan Peabody i Sherman". To kreskówka, ale kwiczeliśmy wszyscy w głos. Dodatkowa atrakcja dla starszych to wyszukiwanie wątków z innych filmów.
    Wprawdzie pomysł adopcji chłopca przez psa taki sobie, bo ja od razu widzę w tym odniesienie do adopcji dzieci przez gejów (ten Brawario we mnie... :D) ale w sumie jako wątek dydaktyczny można pokazać.
  • A my byliśmy wczoraj w kinie na Kopciuszku.
    Polecam dla całej rodziny.
    Bardzo fajna bajka (w końcu). Bez żadnych głupich żartów dla dorosłych, niedopowiedzeń, rozmycia dobra i zła, ot klasyczna bajka ukazująca wartość dobra i rodziny, nakręcona w wersji aktorskiej a nie animowanej. Nawet 3- latka wysiedziała dwie godziny.
  • @jukaa
    ja tak mało filmów oglądam - jak mnie ktoś przymusi. W ogóle mało czerpię przyjemności z tego rodzaju sztuki. Dziękuję za wiadomość - a to w kinach czy na płytach można obejrzeć?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.