Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

15681011106

Komentarz

  • Mozecie tak w skrocie, o czym jest "Bella" i "Trzeci"?
  • Bella - o kobiecie, która okazuje się być w nieplanowanej ciąży (którą w związku z tym zamierza usunąć) i mężczyźnie, który żyje z traumą po nieumyślnym zabiciu małej dziewczynki w wypadku samochodowym. To tak w dużym skrócie.

    Bardzo mądry, ciepły film o wartościach i miłości.
  • "Bella" - film, który ratuje życie.

    A można go w końcu kupić w Polsce?
  • A nie wiem, my oglądamy on line.
  • A jeśli mogę zapytać, to gdzie oglądacie on-line?
  • Dzięki.
    Próbowałam swego czasu, ale u mnie nie działa, tzn. jakiś limit czasu wyskakuje i po10 minutach przerywa film, więc zrezygnowałam.

    Znalazłam darmową stronę iplex.pl, jednak nie ma tam żadnych filmów, które chciałabym obejrzeć:cry:
  • Limit Ci wyskakuje jeśli korzystasz z opcji darmowej, można to obejść jak się ma zmienne IP, rozłączając internet, albo wykupić abonament i wtedy możesz nawet ściągać film na dysk
  • Bella i Big Mike są u gryzonia. I są świetne:smile:
  • Potwierdzam!
  • Podobno "Ludzie Boga" to fantastyczny film. Tak twierdzi moja teściowa (mnie nie stać na kino, więc czekam jak będzie na DVD).
  • [cite] Cart:[/cite]Surogaci- z Brucem Willisem.
    Daje do myslenia.
    To jest ten film o ludziach nie wychodzacych z pokojow, a zyjacych przy pomocy robotow(ich lepsze "ja")?
  • tak, to ten.
  • Baaaaaaaaardzo mi sie podobal...
    Momi ze nie przepadam za science-fiction

    Dosc osadzony w realiach..... Np. Naszej-Klasy.
    I w tym ostatnim przemowieniu Papieza o kreowaniu siebie na lepsze "ja on line" w oderwaniu od reala.....
  • Nie tylko dla milosnikow seriali historycznych - bardzo, ale to BARDZO polecam serial "John Adams" (HBO, jest takze na DVD) o narodzinach amerykanskiej demokracji, fenomenalne kreacje aktorskie (Paul Giamatti, LAura Linney), niesamowicie aktualny (dla Obamastycznej Ameryki i PO-wcowej Polski) - mozna sie pokrzepic. I - do nastepnych wyborow!
  • :rolling:
  • Ktoś już widział "Another Year" ?
  • Ludzie Boga faktycznie super, bardzo polecam.
  • W weekend byliśmy na King's speech (jak zostać królem?) - fantastyczne kino.

    A dzisiaj właśnie wróciliśmy z "Czarnego Łabędzia" - też doskonały, choć pomimo mocnego grania na emocjach, muzyki i Natali POrtmann, chyba i tak większe wrażenie wywarł na mnie ten pierwszy.
    No i na "Królu" byliśmy z naszą 11 latką. Zresztą z najmłodszym też, cały film przespał, wtulony trochę w męża, trochę we mnie. A L i J byli u kolegów:)))
  • Mnie ostatnio spodobała się "Droga".
  • * Mle
    Ludzie Boga faktycznie super, bardzo polecam.



    http://www.filmweb.pl/film/Ludzie+Boga-2010-566529

    [i]Lata 90., w górach Maghrebu znajduje się klasztor cystersów. Ośmiu francuskich mnichów żyje pośród ludności muzułmańskiej. Gdy fundamentaliści islamscy mordują grupę zagranicznych pracowników, region ogarniają zamieszki i związany z nimi niepokój. Wojsko proponuje zakonnikom ochronę i opuszczenie miejsca zagrażającego ich życiu. Jednak mnisi bez względu na rosnące wokół nich niebezpieczeństwo, decydują się zostać. Niedługo potem otrzymują od terrorystów ostrzeżenie... Film jest zainspirowany wydarzeniami, które miały miejsce w Tibhirine w Algierii, między 1993 a 1996 rokiem. [/i]
  • W Zielonej Górze będą grali film Ludzie Boga w kinie Newa od 25 lutego do 3 marca :)

    nie wiem czy ktoś tu jest z okolicy, więc może ta informacja się przyda :)
  • Byłam na pokazie przedpremierowym, specjalnym " Ludzi Boga" ....Przy okazji było jeszcze kilka słów dodanych.... Niemniej i bez wszelkich komentarzy film polecam gorąco.... Pozostały mi po filmie myśli : â?žŻadna śmierć nie jest bezużyteczna, jeśli poprzedziło ją życie oddane innym, życie w którym szukaliśmy sensu i wartościâ? Ryszard Kapuściński
    Â?Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami Moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowaliÂ?... (J 13, 35)
  • Potwierdzam. Wczoraj oglądałem. Ekstra, zdecydowanie polecam!
    http://www.youtube.com/watch?v=rsOv_JJW9Qo
  • nawet nie wiem czy juz było ale nie mam siły się przekopywać :bigsmile:


    po raz enty obejrzałam dziś "Pacyfikatora"

    normalnie uwielbiam ten film!!



    koniecznie musze sobie zdobyc taką naklejkę z auta :wink:
  • Polecam na smutki dwa filmy: "Amelię" i "Jasminum". Z klasyki lubię też stare komedie Barei. A dla tych, co akurat mają sporo czasu angielskie adaptacje powieści Jane Austen - długie rozmowy, wszystko grzeczne, świetnie uchwycone typy angielskiej prowincji z początku XIX wieku. Miłość, małżeństwo, narzeczeństwo, pragnienia, pomyłki, manipulacje ale bez przemocy, scen namiętnych itp.
    Można odpocząć.
  • Obejrzeliśmy dziś z dziećmi polecnego przez Sylwię :Pacyfikatora. Fajne

    Mąż teraz mówi do mnie: "Uważaj, obiekt numer pięć w niebezpieczeństwie!":wink:
  • [cite] Anka:[/cite]W weekend byliśmy na King's speech (jak zostać królem?) - fantastyczne kino.

    My też - w poprzedni weekend. Ależ się cieszę: nareszcie jakiś normalny film, który odnosi sukces mimo, że nie ma w nim ani erotyki, ani efektów specjalnych, ani sensacji. Film o przezwyciężaniu słabości. Wspaniałe aktorstwo pierwszoplanowe, ale i ciekawe kreacje planu drugiego (żony). No i podobały mi się wnętrza, szczególnie malarskie zdjęcia w mieszkaniu i gabinecie "doktora".

    Byliśmy w kinie pierwszy raz od dwóch lat... cieszę się że trafiliśmy właśnie na ten film.
  • My co prawda w sieci "kupiliśmy" i obejrzelismy na małym ekranie, ale potwierdzam - King's speech to wspaniały film !:bigsmile:

    A, i uwieeeeelbiam Colina Firth'a !!!
  • King's speech naprawdę dobry. Gdzieś wyczytałam, że jest oparty na zapiskach tego terapeuty-logopedy. I podobno mają być wydane w języku polskim.

    Chętnie je dorwę i przeczytam:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.