Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18384868889106

Komentarz

  • edytowano styczeń 2018
    Obejrzałam Koronę królów dwa odcinki. Może bez szału, ale oglądam z zainteresowaniem, a do tego inspiruje do odświeżenia informacji z historii.
    Podziękowali 3wiesia Wiol Pietruszka
  • edytowano styczeń 2018
    A ja polecam serial ,,Stranger things''. W życiu nie obejrzałabym tego serialu z własnej woli, ale praca mnie zmusiła, bo uczennica pisała esej konkursowy o tej tematyce i musiałam obejrzeć. REWELACJA!!! Opowiada o grupce przyjaciół i sytuacji, gdy jeden z nich znika. Jest to film z wątkami science fiction, ale nie oznacza to, że osoby nie trawiące tego gatunku będą się nudzić. Wręcz przeciwnie, bedzie ciekawie. I pięknie, bo mnie ten serial bardzo wzruszył (osadzony jest w realiach lat 80-tych.)
    Podziękowali 1Lome
  • Obejrzałam "Zerwany kłos", nie mogłam się oderwać. @krzysztof12, dzięki za link. Temat siłą rzeczy trudny i smutny, bo to śmierć bł. Karoliny Kózkówny, ale twórcom bardzo się udało stworzenie przeciwwagi - piękne, sielankowe sceny życia rodzinnego i polskiej wsi. Pięknie jest pokazana Karolina jako opiekunka dzieci i jako wierna przyjaciółka.
  • Mnie też się "Zerwany kłos" nie podobał. 
    Podziękowali 1aga---p
  • Stranger things strasznie dziwny jest i mega zagmatwany.... Tylko 2 odcinki dałam radę. Za bardzo science-fiction i nic nie wynika z niczego jak dla mnie....
    Podziękowali 1Gosia5
  • The Greatest Showman -  świetny musical, spora dawka dobrej muzyki, niezła historia
    Bez scen ;) niekoszer

    Jak ktoś lubi takie klimaty, polecam. Jakoś mi umknęło, ze to musical (wydawało mi się, ze nie przepadam), ale jestem pod ogromnym wrażeniem , wręcz zauroczona
    Podziękowali 1kluska
  • Polecam piękny serial 7+ 
    Wciągnie całą rodzinę:

    Głos serca


    O nauczycielce na dzikim zachodzie;)
    Podziękowali 2kropka Barbasia
  • "Cudowne ręce" - opowiesć o Benie Carsonie- najlepszym neurochirurgo dziecięcym na świecie
    http://filmy.to/film/Cudowne_rece_Opowiesc_o_Benie_Carsonie-2009,6159
  • Glos serca mozna ogladac na Netxiksie 3 sezony
  • edytowano styczeń 2018
    Na Netflix jest 7 sezonów Głosu Serca
    A ja się uzależniłam od tego serialu
    Lekki i przyjemny i 7 +
    Podziękowali 1Barbasia
  • Fałszywe obrazy Boga Ojca


    a ja zaczełem  ogladac Eleanor Shellstrop umiera i trafia do Dobrego Miejsca, przeznaczonego tylko dla najszlachetniejszych osób. Zdaje sobie jednak sprawę, że doszło do pomyłki - za życia, była ona złą osobą. Chcąc zasłużyć na miejsce w raju, prosi obecnego tam Chidiego, wykładowcę filozofii i etyki moralnej, aby nauczył ją bycia szlachetną. Musi przy tym bardzo uważać, aby nikt nie odkrył jej sekretu.

    Dobre Miejsce (ang.The Good Place)
  • Skończyłam oglądać "5 dni do północy". Dobry, do końca trzyma w napięciu, scen nie ma. :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • to nie jest dobre miejsce ale piekło   Dobre Miejsce (ang.The Good Place)
    oni mysleli ze trafili do nieba a rzeczywistości trafili do piekła ale i tak ciekawa koncepcja 
  • Dobre Miejsce jest śmieszne strasznie....:)
    Ale wytrzymałam tylko kilka odcinków
  • Obejrzałam "Cudowne ręce". Podobał mi się. Absolutnie amerykański, ale fajny :)
  • edytowano styczeń 2018
    Oglądam  zdjęcia z serialu "Głos serca" i potrzeba posiadania ładnych, eleganckich ubrań roooośnie.:)

    Podziękowali 1Barbasia
  • edytowano styczeń 2018
    Nutka to tak jak u mnie.
    Mogłabym chodzić codzienne w sukniach żakietach i koronkach Elizabeth. Ostatnio nawet spodobało mi się że w chłodne dni nie nosiły rajstop tylko cieple skarpety i kilka warstw halek bawełnianych pod spódnicą:)

    A Jack Thornton......ech......ciacho!!!!!

    Podziękowali 1Quintana
  • @aga---p ile jest tych sezonów Glosu Serca na netflixie? My oglądaliśmy pierwszy sezon i skończył sie na 17 odcinku. Szukaliśmy wszędzie dalszych sezonów ale nie mogliśmy znaleźć.
  • @jukaa, umówmy się, że to jest rodzina z poglądami dalekimi od ideału ALE:
    podoba mi się że rodzic w pełni wykorzystuje władzę rodzicielską, świadomie staje w większości sytuacji w opozycji do systemu.
    Nas jako aspirantów do ED, 'boli' że ludzie się dziwą, że jest taka opcja, że tak można. Ten film pokazuje, że jest to możliwe, że ekstra wiedzowo się wychodzi. Że można być razem full time i nie zwariować, a nie się bunkrować po placówkach i niewolić. No i mam słabość do duetu sport + nauka.
    A trio sport + nauka + religia to już MEGA, tego tam zabrakło. Może ktoś z forum nakręci ;-) Albo Rydwany Ognia (Chariots of Fire) ;-) Jest wszystko prócz ED.
  • edytowano styczeń 2018
    Agnieszka 82
    Jest 4 sezony, czyli wszystkie:)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Obejrzałam "Niewidzialny strażnik" (2017)
    https://www.cda.pl/video/1509524f7

    Tytuł doopiany, ale film bardzo dobry.
    Thriller z porządnym motywem psychologicznym. Film zdecydowanie dla dorosłych.

    Podziękowali 1Milagro
  • Drugi raz z emocjami oglądaliśmy ,,Oko orła,, jak komputer ingeruje w nasze życie. Jak matka walczy o dziecko. Drugi fajny to Siedem sióstr, zaskakujący, brutalny.
  • beatak powiedział(a):
    A ja polecam serial ,,Stranger things''. W życiu nie obejrzałabym tego serialu z własnej woli, ale praca mnie zmusiła, bo uczennica pisała esej konkursowy o tej tematyce i musiałam obejrzeć. REWELACJA!!! Opowiada o grupce przyjaciół i sytuacji, gdy jeden z nich znika. Jest to film z wątkami science fiction, ale nie oznacza to, że osoby nie trawiące tego gatunku będą się nudzić. Wręcz przeciwnie, bedzie ciekawie. I pięknie, bo mnie ten serial bardzo wzruszył (osadzony jest w realiach lat 80-tych.)
    Już koleżanka anglistka wspominała mi o tym filmie w kontekście zajęć z nastolatkami. Czas obejrzeć. 
  • Ripper Street mi się podobał
     Nawet mój mąż obejrzał, a on z tych co oglądają film jakiś dwa razy w roku.
  • Czy Vaiana jest odpowiednia dla chłopców 3-5 lat?
  • Bardzo bardzo polecam film dokumentalny:

    Minimalism
  • Aga---p to chyba Ty polecałaś serial " Głos serca" - wielkie dzięki. Lubię takie klimaty  :)
    Podziękowali 3aga---p balum Quintana
  • Bardzo polecam

    Chef's table

    Dokument o najlepszych szefach kuchni świata...o ich życiu, o tym doszli do sukcesu, co poświęcili its
    Świetnie zrobiony, pięknie nakręcony z piękną muzyką w tle....
  • Paprotka powiedział(a):
    Black Mirror
    jest dość depresyjny, to nie serial na odprężenie się
    polecam bo naprawdę daje do myślenia
    no i zrobiony przez Brytyjczyków a oni się znają na robieniu kina :)
    Daje daje! Polecamy :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.