Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18182848687106

Komentarz

  • Możemy jutro iść do kina.. Do wyboru pierwszy snieg(snów Man) kryminał, dramat polski pewnego razu w listopadzie,  geostorm i ragnarok... Pierwsze dwa mi się podobają to polskie nawet bardziej ale nie mam pewności-marudzi że polskie itp choć wydaje się ok... Geostorm fajne efekty twórcy dnia niepodległości ale obawiam się że bajowate za bardzo dla mnie. Widział ktoś coś? 
  • Ja bym poszła na ragnaroka. Uwielbiam thora :)
    Podziękowali 2MAFJa Odrobinka
  • @elzbietta my oglądaliśmy ostatnio tu polecany "reagee na lodzie". Bardzo fajny polecam. Czaimy się na parszywa 12, tez ponoc fajna komedia. "moje, twoje, nasze" tez spoko.
  • @Agnieszka82, mam nadzieję, że to jednak "Fałszywa 12" (i F 12 cz.2) :)., http://www.filmweb.pl/Falszywa.Dwunastka ;

    Bo "Parszywa" to familijna nie jest, choć film dobry, klasyk.
    k.
  • Ja tego rhora pierwsze widzę.. Jeszcze blade był.. Ale tu ktoś chyba pisał że nudy i zwiastun zdaje się potwierdzać te wersje. Ja to bym jeszcze na mlynarskiego poszła. Bardzo dobrze się zwiastun oglądało ale M nie lubi takich. odpuscilismy jutro. Pewnie skończymy na tym geostorm ie chyba że coś jeszcze wejdzie. Voucher mam do końca listopada
  • Byłam dziś w kinie 
    Wielkie wydarzenie, bo ostatnio byłam chyba ponad cztery lata temu :)
    Pomiędzy nami góry
    Całkiem niezły
  • Przewidywalny, taki dla relaksu, z ładnymi widokami
  • Poproszę o propozycje filmu patriotycznego na dzisiejszy wieczór,najlepiej jakby dało się go z dziećmi obejrzeć :)
    Pomożecie?
  • bylismy na Thorze. Polecam :)
    Podziękowali 1AniaLecha
  • @AniaLecha ;


    Ten film to akurat fajna rozrywka w kinie. Niestety ale filmu patriotycznego do oglądnięcia z dziećmi nie znam.
  • Ja polecam ,,Borg/McEnroe między odwagą a szaleństwem''. Film o najlepszych w historii tenisistach i ich wspólnej rywalizacji. Dla mnie cudo.
    Podziękowali 1wiesia
  • Błogosławiona wina
    https://www.gloria.tv/video/mVz4eydWAbWZ2rrGQCgBXMVfK
    jest film wyklęty  ale dużo krwi  wulgaryzmy     
  • Myślałam o całej rodzince od roku po przez 3,5 itd:)
    Ale w końcu obejrzeliśmy we dwoje bardzo mocny film,
    Droga   polecam!



  • Polecam film "Contratiempo" 2016
    Cart&Pud, Wy obowiązkowo, bo to produkcja hiszpańska ;) 
    ale polecam wszystkim - bardzo dobry triller
    Podziękowali 1Cart
  • @Joanna właśnie tez miałam polecać. Film super.
    Podziękowali 1Joannna
  • Iluzjonista

    Podziękowali 1kropka
  • Obejrzałam "Dzikie historie". Ktoś chyba tu polecał daaawno temu.
    Czarna komedia, początek i koniec świetne, środek obleci :)

    Film jest o tym, jak można zwykłego człowieka doprowadzić do szewskiej pasji.
    Nie nadaje się dla dzieci. Producentem filmu jest Almodovar i to widać. B)
    Podziękowali 2Monika73 kluska
  • Obejrzeliśmy Thora ostatniego. Zdecydowanie najlepszy Thor ze wszystkich. 
  • Ostatnio oglądam filmy polecone przez Was. :)
    Dziś obejrzałam "I am Sam" (2001)
    Sean Penn (którego nie lubię) osiągnął tu mistrzostwo. Michelle Pfeiffer (która jest zimna i sztuczna) przeszła samą siebie w poruszaniu emocji a Dakota Fanning po tym filmie właściwie nie zagrała (jak dotąd) niczego równie dobrego.

    Żeby nie było tak idealnie to film chwilami trochę przesłodzony.

    Urzekła mnie scena w sądzie, gdzie pani adwokat zaczyn wykręcać palce tak samo, jak jej klient. Od tej chwili zaczynają tworzyć duet :)

    Podziękowali 1Subiektywna
  • To prawda, dobry jest, ale jego powierzchowność mi nie odpowiada, wiec go nie lubię ;)
  • a może ktoś kojarzy taki film, że jest małżeństwo, ona go zdradza, i jadą gdzieś daleko, do jakiejś Australii czy coś takiego. Kołacze mi gdzieś tytuł "Pokuta", ale widzę, że to inny film.
  • A może to Indie i "Malowany welon?"
  • Chiny.
    Podziękowali 1Tusia
  • Szukałam parę lat jak to się nazywa. Bardzo fajny film. Pokuta to z Panem tumnusem
  • "I am Sam" jest świetny. Wczoraj obejrzeliśmy. Dzięki za polecenie. 
  • Imperium słońca z 1987 r., w "starym" dobrym stylu S. Spielberga. 
  • MleMle
    edytowano grudzień 2017
    Dzięki za Wielkie uwodzenie. Sympatyczne i nawet z czternasolatkiem obejrzeliśmy, bo się samorzutnie dołączył. Myślę (mam nadzieję;) ), że nie wszystkie teksty zrozumiał, ale ogólnie to nie jest jakieś specjalnie niekoszer.
  • Widziałam ostatnio film - rzadko mi się to zdarza ;) Nie polecam, bo niekoszerny ;) I fabuła badziewna. Zdecydowanie film klasy B, albo i C. Ale sceny walki fajne :) "Suicide squad", czyli "Legion samobójców".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.