Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18485878990106

Komentarz

  • Wataha (serial) Właśnie skończyliśmy. Polecam.
  • "Baby driver". Całkiem niezły.
  • Jedna z Popławskich :)
    Dobra aktorka moim zdaniem. Ta druga (imion nie pamietam) grała jedną z pograniczników, i w "Pakcie" panią prezydent Bytomia. 
  • @Elunia ,ja też lubię ten film.  I z młodymi nastolatkami można, a nawet trzeba obejrzeć. 
  • A my wczoraj Ignacego Loyolę. Wartościowy. Interesujący. Zwłaszcza dla fanów rekolekcji ignacjańskich.
    Ale film powoduje zachętę do modlitwy.
  • A ja jutro idę z dziećmi na ,,Cudownego chłopca''. Widzieliście?
  • My dzisiaj na Loyoli byliśmy. Bdb. Chce się człowiek więcej zagłębić. Jutro mam plan młodzież wyekspediować. Bo generalnie u nas o dość dziwacznych porach grany i szybko ściągają z repertuaru.
    Podziękowali 2DaddyPig AgaMaria
  • Przyjaciele i znajomi zarezerwowali sale i wczoraj mieliśmy przyjemność obejrzeć w gronie wielu znajomych i zainteresowanych osób  :) <3.
    I bilety były tańsze.  :)
  • W naszym lokalnym kinie nie grają Loyoli :( Kino przy kościele, a repertuar to czasem szkoda gadać. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Polecany przez Joannna "Contratiempo" polecam również.
    Poziom zagmatwania sprawy duży, ale ogląda się dobrze i wciąga :)
    Tylko nie należy oglądać na pół śpiąco, bo trzeba trochę myśleć.
  • Nie jestem taka bystra, a w dodatku byłam już śpiąca. ;)
  • Wonder - polecam całym rodzinom, dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Piękny film
  • Wczoraj widziałam "The Squere". Polecam .
  • Trzy bilbordy za ebbing. Fajny film
  • Czy film "Dwie korony" jest gdzies cały dostepny on line?
    W konie sie nie załapalismy, a jakis czas temu szukalam w necie i nie znalazłam.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • "Trzy billboardy..." obejrzeliśmy z mężem. Podobał się nam. Bardzo amerykański w ten dobry sposób. Oni potrafią zrobić ciekawy film bez patosu, zadęcia i superbohaterów.

    Monika73, możesz coś więcej o tym "The square"? (bez spoilerów!) Bo obejrzałam zwiastun i nie powala. A juz powiedzieć, że to "najśmieszniejszy film od czasów Pulp Fiction" to jakieś nieporozumienie...
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Kino familijne - nie mam czasu przekopywać się przez 119 stron. Co polecacie?
  • edytowano luty 2018
    Wielki Mike
    W pogoni za szczęściem
    Oba trochę smutne, ale warto

    Na YouTube jest Kamerdyner o takim pechowy gościu i jak nie przeszkadza tekst że dzieci mówią , że nie mają ojca tylko jest taki bank..... to jest to kino familijne
    Podziękowali 1Monira
  • W kinie teraz leci Wonder (Cudowny chłopak), polecam raz jeszcze
    Podziękowali 1beatak
  • A gdzie oglądać te "Trzy billboardy.." bo to świetny film.
  • Paprotka powiedział(a):
    W kinie teraz leci Wonder (Cudowny chłopak), polecam raz jeszcze
    Ja też polecam dla dzieci i dorosłych.
  • Cart - nie jest rzeczywiście najsmieszniejdzy . Lubię kino studyjne , więc mi się podobał. Generalnie chyba o zderzeniu szwedzkiej politycznej poprawności i uprzedzeniami .
    Podziękowali 1Cart
  • A, czyli nie dla mnie, zdecydowanie :)
  • Przy okazji ostatnich wydarzeń na Nanga Parbat oglądaliśmy z mężem  film Everest, daje do myślenia. 
  • aga---p powiedział(a):
    A gdzie oglądać te "Trzy billboardy.." bo to świetny film.
    Cda 
  • @Elunia też widziałam...masz rację. 
  • Na docer.pl jest sporo książek w pdf 
  • My wczoraj "Narzeczony na niby". Szału nie ma, są schematy, ale śmiałam się parę razy naprawdę szczerze. Bawił mnie Adamczyk jako czarny charakter.

    Taka lekka komedyjka na odprężenie.
  • Krowy były dla mnie za ciężkie. Natomiast dla śmiechu potrzebuję czasem nieskomplikowanej, ale też nie zupełnie chłamowej, komedii jak ten Narzeczony.
  • A gdzie oglądaliście (ktoś pisał, że oglądał): Ukryte działania? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.