Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

17810121350

Komentarz

  • Za udział we mszy świętej i kręgu rejonowym DK. Za wszystkich dobrych chrześcijan, którzy się modlą stale w różnych sprawach na tym forum (teraz szczególnie za Pro Mamę) :-)
  • Za cud, którego Pan Bóg dokonał na oczach naszego dziesięcioletniego syna S. i za to, że S. dostrzegł to i wielbił Boga za to działanie. :)
  • Ojejuju mój też wylał na siebie gorącą herbatę ale się nie poparzył uff :) więc też jestem wdzięczna jego stróżowi, ostatnio bardzo obarczam go opieką nad F. :)
  • Za tyle rzeczy .. m.in za to ze Bóg gdy zamyka drzwi to otwiera okno..., za mojego meza, ktory jutro ma urodziny i mimo, ze spotkalo go cos b.b.przykrego trzyma sie; za to, ze znowu Ojciec Pio pomogl nam znalezc komplet kluczy, ktore diabel przykryl ogonem dzis raniutko; za to ze dzieci zdrowe, najukochansze i ze jestem w ciąży. Za to wszystko na kolanach do Czestochowy powinnam isc.
  • edytowano wrzesień 2012
    Wlasnie.... Za dzieci cudowne i meza... i dom, i wszystko, co w domu, itp itd..... na kolanach.....  
    @};-
  • za usmiechy mojej córci :)
  • Jest lepiej niż myślałem po poniedziałkowej wizycie u ortopedy. Jeszcz 3 tygodnie leżenia w gipsie. Potem rehabilitacja i inny rodzaj usztywnienia stóp. Lepsze to niż zabieg plus 12 tygodni gipsu.
  • Hej Śpioch, a jak Twój rezonans? To było właśnie zw z nogami? Kręgosłupem?
  • Za dzisiejszy proszek do prania 8kg!dostałam :D
  • Za dzisiejszy proszek do prania 8kg!dostałam :D
    My też chcemy taki proszek ;-) !
  • Za to, że umyłem górę naczyń wieczorem i że wszyscy jesteśmy bezpieczni w domu :-)
  • Za dzisiejszy proszek do prania 8kg!dostałam :D
    My też chcemy taki proszek ;-) !
    Ganimedes -podobno był w sklepie z owadem w kropki.Dziś była cena dnia na ten proszek.
  • edytowano wrzesień 2012
    Za to, że mój Mąż dzisiaj ze mną wytrzymał, bo miałam na prawdę wredny dzień :-S
  • Za spotkania dzisiejsze...pani doktór od med pracy, u której byłam okazała się kuzynką żony mojego chrzestnego, pogadałyśmy sobie...

    w pracy też - rozmowa fachowa była umacniająca

    i w ogóle gotowość pomocy ze strony bliźnich

    Jestem wdzięczna

     

    @};-
  • za dobre zebranie z rodzicami!
  • Dostałam prezent urodzinowy od Anki :)
    I pogadałysmy sobie, i może coś konstruktywnego z tego wyniknie.
    I Łuś dziś znów tańczył pięknie na tych swoich balecikach.
    A Franek przed snem przyznał się do czegoś niedobrego, co zrobił, przeprosił mnie i Pana Boga, popłakał w skrusze i zasnął spokojnie.

    Czytałam znowu listy Zelii Martin i znowu nad nimi płakałam i się śmiałam.
    Bardzo bym chciała trafić kiedy do nieba i wypić z nią kawę.
  • edytowano wrzesień 2012
    zrobilam generalne porzadki w ciuchach dzieciowych i znalazlam:
    - nowe, jeszcze z metka kapcie dla syna (akurat zgubil, kupilismy nowe, ale na pewno znow zgubi/ rozwali)
    - lekka kurtke puchowa (bedzie mogl w niej na razie chodzic, gruba kurtke bede mu mogla kupic juz na listopadowych przecenach)
    - buty jesienno/ zimowe (jw)
    - caaaala gore ciuchow dla corki :)

    Ale fajnie, stres kupowania/ porownywania cen itd. odroczony :)

    Gdyby tak porządkując rzeczy można znaleźć np. 10 tys. złotych... ;) Bardzo by się nam przydały.
    @Ganimedes - to wcale nie jest takie nieprawdopodobne. Nasi znajomi prosili kilka lat temu mojego męża, żeby im kuchnie wyremontował, położył kafle itd. Mieli już trochę dość starej - meble to była taka zbieranina jeszcze ze studenckich, akademickich czasów. Zamówili nowe meble i wszystko do remontu i trochę się martwili jak im starczy jeszcze na opłacenie robocizny ;)

    No i opróżniając stare meble przed wyrzuceniem na śmietnik, znaleźli w jednej z szafek 2 tys. Leżały tam zapomniane przez ponad rok. :D

  • Za to, że mogłam być na dzisiejszej rannej mszy św. w intencji mojej córki, która ukończyła 18 lat.
    I za kapłana, który odprawił tę mszę św. i nie wziął pieniędzy...
  • żeby sie tak gdzie indziej dało, ile ja bym mszy zamówiła jakbym miała na to fundusze.....


    za kochane dzieci:)


  • za to że dziś stacjonuję w jednym miejscu
    za wczorajszego lekarza

  • Jestem wdzięczna, bo mi chandra długotrwała minęła i mam więcej nadziei, mogę pracować.

    Naprawdę jestem ogromnie wdzięczna Panu Bogu

  • Za to, że Pan Bóg dał mi możliwość dodatkowego zarobku ( zresztą, jak zawsze gdy mamy kryzys) i wpadło kilka stówek.  :\">  [-O<
  • za piosenki w wykonaniu "Libańskich Ordonek"-rozpływam się!!!
  • za wiele nawet bardzo wiele ale bardzo jestem wdzieczna za nadzieję i powracającą radość

  • Dalej jestem wdzięczna, za to, że mi się dobrze pisze i nie chce mi się odrywać :D ;;)

    To się oderwę na trochę - pranko wieszam, naleśniki smażę

    :P

    Może się rozgrzeję, bo nie wiem, jak u Was, ale u nas w mieszkaniach zimno

    :-bd
  • Mąż stracił pracę w czwartek, znalazł w piątek, zostało rozwiązanych kilka naszych kłopotów, a ja niewierna wciąż mam trudności w zaufaniu Bogu;)
  • Za wczoraj, że szybko zatrzymaliśmy eksplozję złości, a dziś za dobry poranek mimo przeziębienia, spokojny, pełen przytulasów z synem i za Jego spokojny sen.
  • Za Męża, że jest i że kocha!
  • A ja dziś jestem wdzięczna z ciepły uśmiech obcej kobiety, mijanej na ulicy. Był tak "otulający" że ciepło mi na serduchu się zrobiło i jakoś dzień stał się jaśniejszy. 
  • za moją małą rodzinkę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.