Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1679111250

Komentarz

  • za odwołane dziś spotkanie i dzięki temu mogę być w domu
    za plan który sobie spisałam i powoli realizuję
    za niedzielę z mężem tylko we dwoje
  • Duke, ładnie napisałaś. Jestem wdzięczna za wczorajszą niedzielę - Gęsi Puch - dzięki Duke za podpowiedź. Dawno nie byłam z małżem gdzieś na obiedzie. Super.

    Poza tym jestem wdzięczna za Mamę Małża - pomocna dusza. Za słońce dziś.

  • Za widok Łucji w baletowym stroju, na granicy lewitacji ze szczęścia. Kawałek tiulu, a tyle radości.
  • Za mojego Ślubnego.

    Dziś pierwsza rocznica
    :x
  • Proszę sie tak tu nie czaić :)
    Wszystkiego dobra dla Was
    @};-
  • Wszystkiego dobrego
    @};- @};- @};-
  • Za to, że mogłam być na mszy o uzdrowienie i uwolnienie
  • Za narodziny naszego synka, znaki od Matki Bożej i piękny poród przy dzwonach na Anioł Pański.
  • Kinga,
    Serdecznie gratuluję!!!!!
    :x
  • Bogu chwała! Cudowna wiadomość!
  • Juka, strój jest biały, to już nie do końca faza różowa, raczej z fazy księżniczki przeszło w fazę baletniczki. Chodzi na balet ze swoimi rówieśniczkami, ma panią prawdziwą baletnicę, wdzięczną i giętką, która ich w wyrafinowany sposób wykańcza fizycznie. Ku ich zachwytowi, ale wychodzą spocone, zrąbane i naprawdę wyćwiczone.
  • za to, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... naprawdę, nie wiedziałam, że mam aż tak dobrych :)
  • Jestem Bogu wdzięczna bardzo za ten luzacko zapowiadający się rok szkolny......  8->
    Codziennie 3-4 godzin sam na sam z Dzidziem......
    Dla każdego dziecka codziennie, małe, ale spokojne sam na sam...

    Odpoczywam po koszmarze zeszłego roku! :) :) :)
  • Kinga, gratulacje!
  • za mojego męża jestem wdzięczna i pełna podziwu dla niego - że po tyyyylu latach małżeństwa tak wytrwale pracuje nad swoimi wadami, po to żeby mi życie ułatwić.

    :x

    ;) 
    a ja myślałam ,że to chłop bez wad
    :-))
    No teraz mnie zaskoczyłas
    8->
  • przy ludziach się kamufluje, a normalnie to mnie leje codzień rano nahajem po białych plecach B-)
    image
  • za mojego męża jestem wdzięczna i pełna podziwu dla niego - że po tyyyylu latach małżeństwa tak wytrwale pracuje nad swoimi wadami, po to żeby mi życie ułatwić.

    :x
    A ja za mojego. Tyle lat mnie kocha! 
  • Kingo! z Sieradza cała rodzina też się cieszy. Mama mnie powiadomiła telefonicznie z radością w głosie!
  • edytowano wrzesień 2012
    Za naszego pierworodnego, który dzisiaj obchodzi swoje imieniny. :D
  • Za to,że byliśmy w Częstochowie z dziećmi oddając je Maryi.
  • Jestem wdzięczna za to ,że Jaś i Pawełek śpią już 2 godziny...i mają coraz mniejsze ataki kolki.
  • Kingo! z Sieradza cała rodzina też się cieszy. Mama mnie powiadomiła telefonicznie z radością w głosie!


    Nie dogadaliśmy się z M i każde myślało, że to drugie wysłało. Poszedł sms ode mnie :-)
  • za to, że zrobiłem SAM fasolkę po bretońsku, tzn. ściśle według wskazówek małżonki, ale udało się :-)
  • Jestem wdzięczna, bo dziś udaje mi się koncentrować bardziej niż zwykle na treściach zw z książką ;;) . Wszyscy powołują się w tych artykułach na wszystkich, więc muszę przerzucić "wszystko".

    Lepsze skupienie, bo dziś u nas piękna i stabilna pogoda.

    Niezmiennie jestem wdzięczna za bliskich

    Pamiętam o intencjach forumowych

  • Ganimedes, brawo z tą fasolką :P . Lubię takie dania w domowym wydaniu, ale są ciężko strawne, choć pożywne, fakt :P

    Idę na bakłażana - mama małża przyniosła

     

    :P
  • Jestem absolutnie początkujący jeśli chodzi o gotowanie, ale mi się to podoba i mam z tego dużo frajdy. No i pożytek jest bo rodzina coś zje albo i nie bo dzieci też grymaśne czasem są.
  • zrobilam generalne porzadki w ciuchach dzieciowych i znalazlam:
    - nowe, jeszcze z metka kapcie dla syna (akurat zgubil, kupilismy nowe, ale na pewno znow zgubi/ rozwali)
    - lekka kurtke puchowa (bedzie mogl w niej na razie chodzic, gruba kurtke bede mu mogla kupic juz na listopadowych przecenach)
    - buty jesienno/ zimowe (jw)
    - caaaala gore ciuchow dla corki :)

    Ale fajnie, stres kupowania/ porownywania cen itd. odroczony :)

    Gdyby tak porządkując rzeczy można znaleźć np. 10 tys. złotych... ;) Bardzo by się nam przydały.
  • Gratulacje dla Kingi :-) Błogosławieństwa Bożego dla dzidziusia życzę :-)
  • za piękną pogodę, za spacer z M.i że jej coraz lepiej w chuście,za to,że już niedługo zostanie ochrzczona-nie mogę się doczekać!
  • Jestem wdzięczna, że codziennie spotykam życzliwych ludzi, chętnych by mi w różny sposób pomóc. Nie spodziewałam się, że tak ich wielu jest. Mam trudny czas i bardzo potrzebuję wsparcia innych. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.