Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

191012141550

Komentarz

  • A ja znowu... za wszystko  @};- @};- @};-
    Pal licho te pierdoły nieudane, tyle MAM....
    :x
  • Za 14 najpiękniejszych lat i za to, że 26. września zawsze jest słonecznie :D
  • Kasiu, dziś Rocznica?
    Jesli tak to dużo miłości i bożego błogosławieństwa. @};-
  • edytowano wrzesień 2012

    Kasia!

    Wszystkiego dobrego @};- 

    Za to, że moja koleżanka dostała pracę, że z przyjemnością zabiera sobie owoce z mojej działki i okrzyczy jak przychodzę do niej bez dzieci. Dziś też na mnie naburczała, że dawno nie byłiśmy z nimi na spacerze.

     

  • za piękny dzień, który mogłam spędzić na działce z moją córką ogrodniczką, za nią, i za to zaręczyny mojej najstarszej córki
  • za wizytę dzisiejszą u lekarza i potwierdzenie faktu, że nie muszę się martwić przysadką... uff :)
  • Za moje cudne dzieciaki, każde jest tak zupełnie inne, każde uczy mnie czegoś innego. Jestem wdzięczna za chwile wspólnie z nimi spędzone. Za ich opowieści, emocje, roześmiane buziaki i za to piękne mamusiu kocham Cię. Za te słowa jestem bardzo wdzięczna, szkoda, że tylko tyle mam dzieci by to od nich słyszeć, czuć. 
  • Za wszystko tak po prostu :-)
  • za wizytę dzisiejszą u lekarza i potwierdzenie faktu, że nie muszę się martwić przysadką... uff :)
    @Basja-pięknie!
  • za piękne niebo dziś rano jak szlam do pracy, dawno już takiego różu i fioletu nie widziałam :)


    @Brydzia - dostałaś smsa? :)


  • za wspaniałe dzieło salezjańskie Duchowej Adopcji i za zrezygnowanie naszych synów z urodzinowych prezentów na rzecz DA.
  • za 9  lat z mężem
  • za pół pensji :-)
  • Za dzisiejszy dzień... 

    :x
  • za pół pensji :-)

    =D>
  • Za to, że moja B. dostała akademik, dziś przyszła decyzja i nie musimy się już martwić, gdzie będzie mieszkać :)
    Super!
    A moja G. już jest w akademiku, szczęśliwie dojechała i nawet jej się tam podoba (w pokoju akademikowym)
  • Za to, że moja B. dostała akademik, dziś przyszła decyzja i nie musimy się już martwić, gdzie będzie mieszkać :)
    Super!
    A moja G. już jest w akademiku, szczęśliwie dojechała i nawet jej się tam podoba (w pokoju akademikowym)
    Chorela ,żebym to takich wieści z forum dowiadywała! :D 
    Suuuuper!
  • Za dzisiejszą b.dobrą wiadomość od jednej forumowiczki :)
     
    W sprawie jednego małżeństwa
    :) 
    Dziękuję Ci Boże...
  • Za Mannę z Nieba, zawsze nieoczekiwana i wystarczającej ilości.

    Za naszego A. który napyskował, a potem sam przeprosił.
  • Udało mi się wkleić wykład na poniedziałek do programu PowerPoint <:-P

    I za męża wciąż jestem wdzieczna, bo pomaga mi na każdym kroku...naprawdę kochany jest

  • za przebudzenie, jechałam autobusem, kupić z córcią baletki do stroju na balet i przysnęłam, otwarłam oczy i pcham się do wyjścia, mała jakoś między tymi wchodzącymi się przedostała,a mi kierowca zamyka drzwi! ale stanęłam w środku i nie udało mu się domknąć i wyskoczyłam na zewnątrz:( 
  • za pierwszą po wakacjach próbę i za trud zmierzenia się z własnymi ograniczeniami - dobra lekcja pokory!!!
  • Za dobry dzień i coraz lepsze opanowanie wewnętrznej złośnicy. I za mojego męża i za synka, który mnie codziennie coraz bardziej zaskakuje.

    Dziś - swoim gadulstwem.

  • Pompejanko, będę miała próby już niedługo. Poniedziałek mam pierwsze wykłady. O!

    Tak na pocieszenie...

    A z ciekawostek pompejanska barva po słoweńsku to kolor brązowo-czerwony

    nie mam pojęcia dlaczego

     

    :-B
  • Ale te próby to...Twoje zajęcia?łał!!!
  • Do @Pompejanki, to nawet ta barwa pasuje.

  • Pompejanko, priva napiszę

  • @AgaMaria to taka moja luźna hipoteza do nazwy koloru, ale południowe Włochy, to właśnie takie kolory brąz, czerwony, ewentualnie przybrudzony żółty.
  • Z językowych pompadurski klobuk to kapelusz a la madame Pompadour <):) :D ;;)

    acha, strup to trucizna

    dojiti otroka to karmić dziecko piersią

    plezalec to wspinacz alpinista

    padalec to skoczek spadochronowy

    sesalec to odkurzacz

     

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.