Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

14446484950

Komentarz

  • oj, pamiętam, kiedy mój M, wyjeżdżał w każde niedzielne popołudnie.... Dziękuję, że jesteśmy całe tygodnie razem.
  • Za dobrą lekarkę która mnie przyjęła mim, że nie byłam zapisana. Chwała Panu!
  • @Stasia, marzę obecnie i to dość intensywnie, żeby wybrać się do Radecznicy. Chcę podziękować za wstawiennictwo.

    Ciągle ostatnio nie mogę się nadziękować za męża i taki blogi spokój w domu.
  • edytowano luty 2016
    Za drzazgę którą udało sie wyjąć, spod paznokcia. Za to że syn jednak zrobił kolka zadań z matmy z tatą. ( i tak sprawy idą przed siebie, troche je popycham :)
  • Na dobry wynik scyntygrafii u Emilki.
    I za ból pleców bo plecy pewnie by nie bolały gdybym nie była mamą :)
  • kiszone ogórki, twarde, chrzanowe i jeszcze więcej ogórków :)
  • edytowano luty 2016
    Za życie.
    Za opiekę Bożą.
    @Ojejuju, @Bea - widzę, jak Wy, na każdym kroku, często wydarzenia układają się jak puzzle...
    Za Córkę i Zięcia, za ich dobroć, troskę i opiekę.
    Za kochane córki domowe. :*
    Za Męża, który zaraz, zaraz wraca! :x
    Za pokój i radość.
    Za L4 :D
  • To i ja wpiszę bo też widzę że układanka choć trudna nie jest nie ułożenia.W tym czasie choroby teraz Przemka dostajemy od ludzi ,rodzin paczkowych moich i tych co na święta rozwoziłam prezent różne rady,dziś np.pożyczyła mi całkiem nieznana kobieta masażer do nóg dla Przemka,a kobieta jest znajomą rodziny paczkowej.Gdy go już miałam w domu to ktoś inny chce masażer załatwić!4materace odleżynowe np.nie no szok...
  • @Bridget a mnie to nie dziwi.
    Tyle dobra ludziom dawalas, to teraz to dobro do Ciebie wraca :)
  • Oj, za Opiekę Bożą jak wielu tutaj Przedmówców :D

    Mam kłopoty, ale od razu otrzymuje tyle wsparcia Bożego i ludzkiego!
    I z konferencją
    i wiele, wiele innych momentów
  • za to że z Bożą pomocą przetrwałam ten dzień
    za to że mąż wrócił do domu a we dwoje raźniej nawet gdy trudno
  • ad. wczoraj, za to, że po raz pierwszy poczułam pozytywną siłę grupy, było warto
  • @Laf2011 myślałam że Ty chłop jesteś.
  • OsłupiaŁAM :D
  • Laf to Laf jak on :D
  • laf jak love tylko f dla zmyły (Łucja, Anka, Fanek - to moje są)
  • Za drogę krzyżową na ,,Smykach,, w kościele
  • Za to, że moi synowie potafią czasem dokonywać niezwykłych rzeczy w zupełnie zwykły sposób.
  • o, ja tez za to! Moj 5 letni syn z okazji Dnia Kobiet poszedl do znajomej sasiadki, takiej starszej pani, i zaniósl jej kawałek ciasta. Sam!
    Ta pani byla tak szczesliwa i wzruszona, ze az sie nie spodziewałam :)
  • @Kluska cóż za facet!
  • @Kluska, brawo dla rodziców!
  • Jestem wdzięczna za zdany dziś na 5 egzamin inżynierski mojej siostry i za to że tak wiele osób udało się namówić do nowenny w jej intencji, nawet takich którzy nie są zbyt blisko kościoła.
  • Wygrałam z synem w Super Farmera :)
  • Za to, że mój najstarszy syn sam ugotował i podał mi obiad:)
  • O ja jestem wdzięczna za udaną wizytę u dentysty najmłodszego i za piękny dzień.
  • Za piękną, letnia pogodę. Trochę gorąco, ale hurrra dobrze widzę :D .
    Klimaty już całkiem letnie i w strojach, i w zachowaniach na ulicy.
    Piękny czas nawet w mieście. ;;)
  • posprzatalam balkon... okna wprawdzie brudne ale kawke mozna pic :)
  • Za to, że Mąż się nie załamał.
  • Jakaś fotka się pochwalcie :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.