Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1424345474850

Komentarz

  • Syn przełamał się i grał w piłkę na treningu. Spełniło się też jego marzenie, chodzić z kumplem z przedszkola na trening.
  • wdzięczna jestem, że w tym roku z rodzicami będziemy świętować
  • Cudowna wigilia, najmniejszych zgrzytów i spięć. :D
  • u mnie też :)
  • Jestem zdziwiona, ale u nas też. :)
    Bogu niech będą dzięki!
  • Też jestem wdzięczna za rodzinną piękną Wigilię, za Pasterkę o północy- tak dawno już nie byłam, za syna, że walczył o sakrament spowiedzi, za kochanego Męża:)
  • U nas też spokojnie.
  • Za wspólny film i dużą dawkę śmiechu, mimo
    Że film się zacinał i czekaliśmy na rozruch.
  • za orszak zielony, wspólne świętowanie, wspaniałe jasełka zespołu Grojcowian, za chór mieszany Ogniwo, Chwała Panu
  • Za świąteczny, wolny dzień :D
  • Ja tez Jadwigo, za orszak
    Dzisiaj jestem wdzięczna za I spotkanie mam w Akademii Mamy Róży i wykład Katarzyny i za organizatorkę.
  • Za moje dziewczyny,dziś mimo zmęczenia czuję ogromną wdzięczność za nie
  • Za wspólną jazdę na łyżwach z synem, za piękna pogodę, że nie padał deszcz, upiekłam też babeczki, pomagał mi w tym

    Wszystkie smutki topi uśmiech i mój najmłodszy syn daje wszystkim tyle radości.
  • Za Mszę św. i kazanie o radości i kulturze.
  • Za nasze dzieci! Takie fajne są :)
  • Za rodzinę, kochane dzieci i męża:)
  • Za męża, za to, że tak bardzo się zmienia na dobre.
  • za najmłodszego, który powiedział wczoraj wieczorem "miałem wspaniały dzień". Mój dzień też się od razu zrobił wspaniały. I za to też jestem wdzięczna :)
  • za moją teściową, wspaniałą wyrozumiałą a przy tym pełną energii, oj będzie mi jej brakowało.
  • Za sokowirówkę, którą podarowała nam @Zoja.
    Ma maszyna siłę, dzieci zadowolone, soki udane.
  • Za poprawę zdrowia całej mojej trójeczki. Od niedzieli mocno kaszleli i stan podgorączkowy był ale już jest dużo lepiej....:) :)
  • Za wysłuchaną modlitwę....
  • Za Waszą modlitwę.
    Bardzo!!!
  • Za szczęśliwą podróż na urodziny do dziadka, piękną słoneczną pogodę. Oddaliśmy bałwana Olafa z modeliny na konkurs.
  • edytowano styczeń 2016
    @Bea wzruszył mnie bardzo gest twojego syna :)
  • Za rekolekcje DK, na których byliśmy! I za nasze dzieci - takie to mądre, dobre, radosne maluchy :)
  • Udało mi się dziś kilka ważnych spraw załatwić :)
    Zaoszczędzić kilka zł :)

    Miłe przedpołudnie na plotach z siostrą :)
  • Za bigos, za cierpliwość, włoskie piosenki w tle :)
  • za moje skarby ,nigdy nie spodziewalam sie ze nastolatki moga byc takie kochane,slodkie, wspaniale
  • Za dzień z mężem. Rzadko mamy go w domu, szczególnie w niedzielę. Szkoda, że
    za chwilę znowu jedzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.