Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1414244464750

Komentarz

  • Ja nie mrożę, ale próbuję czuwać, żeby się nie zepsuło.
  • Za spacer z mężem
    za wspólny czas
    Dziesiątkę Różańca w ogródku przy domku
    za to, że odpoczęłam od pracy.
  • Za wspaniały wypad z moim mężem.Tu w górach bliżej Boga mamy
  • Za pracowity dzień i za to, że przeziębienie nie przerodziło się w chorobę.
  • Za pełną szafę chłopaków =D> Wyobraźcie sobie: jedna forumka przysłała spodnie, druga bluzki i bluzy. ^:)^ dziękuję!
  • Za 35 urodziny, za męża, za dobre wyniki dla Piotrusia, palec bez złamania
  • Za spokój w sercu. Za znajomych, którzy do nas przyjechali na tydzień. Za ich świadectwo ich cudowną szóstkę dzieci.
    Za męża, bo jednak trwa i to jest znak jego miłości.
  • koniec dnia ,marzę o końcu tygodnia ,roku, itd
  • Za to, że udało się dziś wiele z tego, co sobie założyłam i za wytrwałość do pracy, która była bardzo wymagająca.
    Za wiele darów, których ostatnio doświadczamy jako rodzina. Za to, że to, co niepokoiło, odkąd spokojniej na to patrzymy, układa się.
  • Za to, że średni syn dał radę na unitarce, za bierzmowanie najmłodszego...
    Zawsze i nieustająco za wszystkie moje dzieci.
  • Że mamy w domu tyle miłości. Dziękuję Bogu za moją rodzinę i brak mi słów, aby to wyrazić.
  • Za odwiedzenie grobów przodków na małym wiejskim cichym cmentarzu.
  • Za to że mogłam zrobić mężowi śniadanie,
    potem że mogłam zrobić zakupy.
    Że normalnie przygotowałam obiad.
    że teraz siedzę jak człowiek na kanapie w ubraniu w salonie i popijam kawę.
    Że mogłam zrobić te wszystkie rzeczy po prostu, bo od kilku miesięcy nie byłam w stanie.
  • Za dzisiejszy dzień choć bardzo męczący.
  • Za zdrowie malucha -wzial do buzi pinezki ktore starszy odczepil z tablicy. Szok. Moja Mama zauwazyla ze cos zuje i mu wyciagnela, co w jego przypadku wcale nie jest takie proste.
  • Za dobre samopoczucie, za przyjazną pogodę, jest naprawdę sympatyczny rześki wieczór, nie ma wiatru, nie jest za chłodno, pachnie wilgotna ziemia i liście...
  • Za laske postu
  • Za wczorajsze ślubowanie strażackie syna, za Jego trzy dni przepustki. Przepłakałam prawie całą mszę. I to kazanie takie wzruszające...
    Jak pisała Milamama, to matczyne serce w rozterce.
  • Za tego małego człowieka w moim brzuchu, właśnie zaczęłam 33 tydzień ciąży.
  • @Ewasz wspaniale! Super, że mogliście się spotkać! ja też szczęśliwa i wdzięczna za kilkudniowy pobyt syna w domu. Nareszcie rodzina w komplecie :) chociaż jutro juz wraca do Danii, to te kilka dni razem uspokoily mnie i były wspaniałe chociaż normalne, kiedyś przecież tak było na co dzień. Uczę sie doceniać to co mam, i za to jestem wdzieczna.
  • Ja dziś jestem wdzięczna, że mogę jeszcze na chwil kilka przed porodem być w domu :x
    Dzidza wykazuje czas wiec powrót do domu był możliwy
  • @wypyszka, kogo wypchałaś na tą stronę?
    Chciałam podziękować, za to ze zabrałam dzieci na zbiórkę zuchową ZHP, a syn był w tym czasie na swojej ZHR, udało się. Dzieci akurat widziały jak inne dostawały dyplomy za udział w Akademii Pana Kleksa. Najmłodszy i średni brali udział w komendzie: Dwuszeregu zbiorka
  • Za to,że każdy dzień jest nowym początkiem....
    za wiarę
    za męża i jego cierpliwość
    za dzieci
    za moje stany,za słabość, bo mogę zobaczyć,że nie jestem taka wspaniała i bez zarzutu,jak lubię siebie widzieć...
  • Dziękuję Panu Bogu za wysłuchanie mojej modlitwy o dobrą decyzję pewnej osoby w mojej sprawie
    Dziękuję firmie produkującej pralki za miłą niespodziankę, która mnie dziś spotkała
  • Za dzisiejszą pogodę i za to, że pięknie świeci słońce, dzięki czemu mam dużo motywacji do działania :)
  • @stephanos u nas spadł dziś pierwszy śnieg! więc w sumie trzeba by też podziękowac, jednak bałwana z tego nie dało się ulepic...
  • Zabijcie mnie ale jestem wdzięczna sieci ciuchlandów Emgo bo kupiłam sukienkę na wesele :D Teraz tylko dwa tyg bez pieczywa i git! A na serio jestem wdzięczna za to, że synowie moi wrażliwi są i empatyczni, że jakoś się toczy i że nie "za duży watr na moją wełnę" wieje, choć wełna słaba...
  • ze wspólnej modlitwy uwielbienia w mojej parafii, za jedność i bliskość.
  • Dziękuję, że udało mi się kilka spraw załatwić, za rozmowę przez telefon, z osobami z forum.
    Że nie padłam na aerobiku.
  • Jestem wdzięczna, że już padało i wiało, i że już przewiało. Niebo jaśniejsze, wiatr przycicha, a samopoczucie zdrowotne od razu lepsze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.