Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1285286288290291370

Komentarz

  • Czy mogę sinulan forte? Przy karmieniu? Niby napisane ze nie ale same zioła.. na wszystkich ziołach tak piszą .. a mi się zepsuły zatoki mocno 
  • Z tego co czytam to jeden grzyb sinulan i sinupret 
  • dziewczyny gdzie się podział vigantol z aptek? znaczy się dlaczego to nie ma? @ola_g wiesz coś może na ten temat?
    kurczę wit D nam się skończyła i muszę zakupić coś innego niż vigantol - jak sprawdzić w gąszczu tych wszystkich suplementów które to lek i warto to zamawiać?
  • ponoć zmienił się właściciel i jest przerwa w dostawach. też bym chciała wiedzieć co kupić zamiast sensownego. I w kroplach dla najmłodszego i strszego co nie łyka, dla reszty moga być tabletki takie 500-1000 w jednej

  • Może devikap? Czasem zamiast vigantolu mi proponowali w aptece.
  • Dla starszych kupuje tabletkach vigantoletten 1000 - ale jest na rynku w aptekach i 2000 tyle niewiem właśnie czy to.jest lek czy suplement. Dla najmłodszych baza leków pokazuje w kroplach juvit D ale też niewiem czy to lek czy suplement. 
  • edytowano kwiecień 2019
    Vigantoletten 1000 to lek a 2000 suplement. Też ostatnio kupowałam starszym.
    I w aptece polecali zdecydowanie lek.
    Moim problemem jest, ze zapominam codziennie podawać. Dzieci też nie pamiętają.
    Podziękowali 1September
  • A devikap nie jest na receptę?
  • A sorry, chyba tak:( Widocznie dostałam zamiennie jak jeszcze były recepty na vigantol.
  • My bierzemy na okrągło recepty na devicap i rodzinnie pijemy.
  • @Agnieszka82 , vigantolu nie ma w hurtowniach.
    Na receptę jest Juvit D3 i Devicap.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Devicap smierdzi. Juvit d na recepte. To juz lepiej chwilowo cos w pompce kupic
  • My uwielbiamy devicap ;-))) wrzeszczą o niego. Aniu! aniu! (Co było ich pierwszym słowem i znaczy 'ja tez' albo 'teraz ja, dla mnie tez!') :-) 
    Podziękowali 1Katia
  • hmm z recepta będzie problem bo rzadko chadzamy do lekarza. spróbujemy towarzystwu młodszemu zapodawac rozdrobnione w jedzeniu vigantoletten 1000, tudzież w jakimś płynie.
  • można jeszcze takie kapułki dla niemowląt twist off lub z juvit z pompką bez recepty
  • ale to też suplement diety A wolałabym lek. tam może być tyle wit d co nic.
  • Dlaczego w sumplemencie 2000 może nie być tyle witaminy d ile napisano a w leku 1000 jest?
  • A w kapsułkach, tabletkach która Wit d polecacie? Łatwiej mi dzieciom dać tabletkę niż czekać az te krople skapia.
  • uJa powiedział(a):
    A w kapsułkach, tabletkach która Wit d polecacie? Łatwiej mi dzieciom dać tabletkę niż czekać az te krople skapia.
    Vigantoletten 1000.
  • uJa powiedział(a):
    Dlaczego w sumplemencie 2000 może nie być tyle witaminy d ile napisano a w leku 1000 jest?
    https://pantabletka.pl/lek-suplement-diety-wybieraj-swiadomie/
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    hmm z recepta będzie problem bo rzadko chadzamy do lekarza. spróbujemy towarzystwu młodszemu zapodawac rozdrobnione w jedzeniu vigantoletten 1000, tudzież w jakimś płynie.
    a jakie ty masz najmłodsze co nie połknie?
  • @uJa u mnie 9,5 latek nie łyka.....
  • edytowano kwiecień 2019
    @uJa mój najmłodszy ma 10 miesięcy ale ładnie je. mogę mu vigantoletten rozdrabniac na łyżeczce i podawać np z kaszą jaglaną zmiksowana. reszta rozgryza tabletki i polykaja.
  • edytowano kwiecień 2019
    A można vigantoletten rozdrabniać? Edit: doczytałam właśnie w ulotce że tak.
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    @uJa mój najmłodszy ma 10 miesięcy ale ładnie je. mogę mu vigantoletten rozdrabniac na łyżeczce i podawać np z kaszą jaglaną zmiksowana. reszta rozgryza tabletki i polykaja.
    A to maluch;) jakoś go przegapiłam myślałam że starsze trochę;) to takiemu maleństwu wiadomo że lepiej krople.  

    Moje na szczęście już wszystkie łykają i to z ogromną pasją i zaangażowaniem ;)
  • Do usg jamy brzusznej wystarczy 6h bez jedzenia (mam po poludniu(, czy jeszcze wieczorem wziac espumisan? 
  • Mój M zawsze bral
    Podziękowali 2mamuma AgaMaria
  • Wlasnie cos tak kojarzylam, ale nie pamietalam z poprzedniego badania dokladnie, a teraz nie kazali.
  • Dzień przed 3 razy po 2 kapsułki, a rano w dzień badania 2 kaps. 
    Podziękowali 1mamuma
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.