Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1287288290292293370

Komentarz

  • Zintat najlepiej maskuje sok malinowy
  • Który szpital w warszawie w okolicach centrum będzie najlepszy? Walczymy z rota u 4latki i chyba bez szpitala się nie obejdzie.
  • mysle ze u nas była słaba szkarlatyna. Pediatra mówiła ze nie ale zlazła na koniec skóra z palców., bez gorączki. To gardło trochę bolało..u znajomej podobne objawy ale u niej lekarka stwierdziła. My byliśmy bez antybiotyku.. tylko naturalne.. zinnat u nas tezbyl problem jak 2 lata miała chyba czy 3 ale w końcu zaczęła jeść.. i nie zwracać .. miała ostatnia szanse jak nie to zastrzyki 
  • @Megan czemu centrum? 10 lat temu leczylismy rota w Dziekanowie Leśnym, daleko, fakt, ale była cisza i spokój. Mąż był wtedy z córką i mieli komfortowe warunki. Lekarze tam byli wtedy super. W Wawie przemiał wielki z chorymi dziećmi, tam było mało pacjentów. Stanowczo odradzam Nieklanską. Gorszy ruch niż na marszałkowskiej A dodatkowo totalny beton. Omijać.
  • weronika85 powiedział(a):
    Druga dawka połknięta, ale odruch wymiotny straszny, chyba trzeba będzie zmienić. A miał ktoś do czynienia ze szkarlatyną bez gorączki? Gardło trochę boli i głowa, wysypka jest i tyle w sumie.
    My mieliśmy szkarlatynę z jednodniowa goraczka. Na początku był leczony na grzybicze zapalenie gardła. Dopiero po dwóch dniach jak doszła wysypka to stwierdzono szkarlatynę. Ja pewność uzyskałam dopiero jak mu się zluszczyla skóra po wszystkim.
  • mamlu powiedział(a):
    Poratujcie, od czego mogą się robić siniaki w ilościach hurtowych? Od tygodnia, nawet nie wiem w jakich okolicznościach, powstają mi siniaki. Nie są duże, ale zauważam po 5-10 nowych dziennie. Jestem od pasa w dół cała w fioletowych plamkach.. to mogą być jakieś niedobory?
    Rutyny niedobór tak się objawia
  • Mam pytanie do kogos zwiazanego z radiologia.
    Musze zrobic rezonans przysadki, mozliwe, ze konieczny bedzie kontrast. Jak po kontrascie z karmieniem? Na ile bym musiala corke odstawic, zeby jej nie zaszkodzilo? Czy w ogole ten kontrast przechodzi do mleka?
    Do rezonansu jeszcze czas, ale wole wiedziec wczesniej.
  • Co można dać 8latce na alergiczny kaszel.bez recepty
  • Ona nie kaszle w nocy.wogole.tylko za dnia.
  • Zapytaj w aptece, właściwie mają wszystko to co na receptę bez recepty. Inaczej się nazywa, mało tabletek, drożej, ale substancja aktywna ta sama.
    Podziękowali 1asiao
  • @asiao moje dzieci brały claritine - bez recepty, syrop. Czy na kaszel będzie ok to niewiem bo moje wyjątkowo w tym roku nie kaszlały tylko wysypki skórne miały ale im przeszło po syropie. ale 8 latka duża to nawet zwykle tabletki na alergię może brać. 
    Aa, przypomniało mi się- sposób w ogóle na kaszel - zalej siemie lniane gorąca woda, zrobi się kisielek, z sokiem malinowym bardzo dobrze dzieciom wchodzi, kaszel po tym przechodził. tylko popijac cały dzień.
    Podziękowali 2asiao Katanna
  • Syn ma dziwne krostki. Kilka, nieregularne. To są pęcherzyki, które bardzo trudno się goją. Jeden potraktowałam hydrocortisonem i wysechł, ale teraz pojawiły się następne :(. Co to może być? Ma kilka na udzie i dwa na brzuchu.
    Spróbuję wstawić zdjęcie jak się uda. 
     
  • U moich ospowe krosty podbnie wygladaly.
  • Ospę już miał. Te są inne. Od razu bąbelki z płynem. I mniejsze. 
  • ja po 3 tyg od rozpoczęcia brałam ślub i dałam radę;-)
  •  Zwykle 2-3tyg. Acz największy wysyp i nabardziej dokuczliwa w pierwszym tygodniu.

  • bostonka ma podobne krosty
  • Inka powiedział(a):
    Ospę już miał. Te są inne. Od razu bąbelki z płynem. I mniejsze. 
    U nas tak wyglądała bostonka 
  • Ale bostonka bez goraczki? I nic nie ma na dloniach i stopach.... poza tym ten pierwszy babel byl juz dawno temu... to sie ciagnie wiele dni a teraz jakis nowy wysyp. 
  • U nas była bez gorączki i bez innych objawów
  • Właśnie dokładnie jak u was, a ciągnęło się to bardzo długo, nowe wysypy nawet w tygodniowych odstępach. Wirus z grupy coxsackie poczytaj, bostońska z tej grupy jest i podobne są z takimi krostami. Ja długo z lekarzem nie mogłam dojść co to jest.
  • Dzieki dziewczyny. 
  • @Bea u moich najgorsze byly pierwsze 4 doby. Dzieci marudne, pieklo je i swedzialo. Po 4 dniach byla spora poprawa samopoczucia. Po 2 tyg corki wrocily do szkoly. Dodam, ze wszyscy byli zsypani bardzo mocno. U meza ospa jeszcze nie przeszla i zaczal sie polpasiec, wiec u niego to wszystko sie wydluzylo w czasie.
  • Moj syn mial kiepskie noce. Krocze mu najbardziej dokuczalo, bo on maly i w pieluszce. Na zmiane mu gencjana i poxclinem smarowalam. To mu pomagalo. No i lekarz zalecil 2 razy na dobe kapiel szybka w nadmanganianie. Starsze sie dopominaly o to, wiec chyba tez pomagalo.
  • O to plus duzy. Wytrwalosci Ci zycze. Oby szybko ten najgorszy czas minal. 
  • Teraz nie smaruje się gencjaną, tylko specjalnym żelem. Na pewno nie wolno nurofenu bo powoduje nadkażanie krost i może spowodować sepsę. Nie wolno pudrodermów też.
  • @Joanna36 moim dzieciom lekarz zalecil gencjane. Ja ogolnie lubie gencjane
  • Nie zaszkodzi, pudroderm ponoć szkodzi. Moi mieli w lutym ospę i takie newsy lekarz przekazywał.
    Podziękowali 1mamuma
  • Mi 12 lat temu kazali pudroderm
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.