Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1347348350352353370

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    Dodam, że rośnie ekstremalnie szybko i taką mam cichą nadzieję, że wszystko jest ok i nabierze masy jak wzrost przystopuje. Ale może to faktycznie moja naiwność i coś jest nie tak??? Coś trzeba z tym robic juz?Hmm...

    Z bmi wychodzi niedowaga
  • Były bakterie w moczu, azotyny ale ponoć nie tyle by była taka gorączka. 

  • Powyżej 39, trudna do zbicia i po paru godzinach wracająca.
  • edytowano maj 2020
    Jestem chudzielcem po dziś dzień-niestety :) Urodziłam ósemkę dzieci. Apetyt mam!  
    Podziękowali 2mamaw wielorybek
  • To racja z tym, że powinien bardziej kalorycznie jeść. Tylko jak? On nie dość, że zjada bardzo małe porcje( połowę tego co kilka lat młodsze siostry) to jeszcze bardzo wybredny jest. 
  • Mój Kuba ma budowę po mężu, 9 lat i waga waha się 24-25 kg. Je sporo.

    @mamaw , ale ja się nie niepokoję tym, że mój mąż jest szczupły w ogóle, bo taka jego natura po prostu. Bardziej mnie martwi, że przy tendencji wzrostowej od lat, teraz schudł i to na kwarantannie, gdzie wszyscy o przybieraniu mówią ;) Dlatego chcę sprawdzić.
    Ale też, jak jeździł do pracy, to atakował automat z batonikami czasem dwa razy dziennie,  wyskakiwał z kolegami do McDonalda obok, przy tankowaniu zawsze jakiś hotdog na stacji. To na pewno robi różnicę. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
    Podziękowali 1Izka
  • Ma 17 lat. Dziwnie tak17 latkowi podkładać pod nos talerze i robić jedzenie, ale jego chudość zaczyna być ekstremalna.
  • edytowano maj 2020
    Polly mój ma 10 cm więcej i 15 kg mniej waży. Tzn. ok 188 i 60 kg.
  • Nasz 15 wazy 46kilogramow w butach, wzrostem przekroczył 170. Je. Zdrów. 
    Podziękowali 1mamaw
  • mamaw powiedział(a):
    Polly mój ma 10 cm więcej i 15 kg mniej waży. Tzn. ok 188 i 60 kg.

    No ale nastolatek ;) Mój przy tym 180 cm i 69 kg miał już 30-tkę.
  • Tak sobie też to tłumaczę, że to nastolatek. 
  • Mój szesnastolatek przekroczył 190 cm wzrostu. Ile teraz waży, nie wiem dokładnie. Pamiętam, że świętowaliśmy w domu, gdy przy wzroście 185 cm pokonał magiczną barierę 50 kg. Jest chudy ekstremalnie. Wyniki badań krwi ma podręcznikowe.
    Podziękowali 1mamaw
  • Agnicha powiedział(a):
    Bagata powiedział(a):
    Co to jest? 
    Cystoskopia układu moczowego 
    Ceqnikuja dziecko. Podają kontrast. Cewnik wtedy też się klemuje. Robi się zdjęcie w odpowiedniej pozycji 
    Potem cewnik się uwalnia i robi się zdjęcia w trakcie mikcji
    Dla mnie i dla dziecka tragedia 
    Nic badanie nie wnioslo. O przepraszam znów miał zum

    A to moja córka miała. Miała wtedy pół roczku i dało się przeżyć, może dlatego, że taki maluch.

    Teraz chcą robić synowi, 5 lat. Mówisz, że trauma? 
  • awia powiedział(a):
    Jestem chudzielcem po dziś dzień-niestety :) Urodziłam ósemkę dzieci. Apetyt mam!  
    rany, żebyście Wy wydziały jakim pięknym "chudzielcem" jest @awia :) 

    Podziękowali 1awia
  • Jestem w 30 tygodniu ciąży. Zrobiłam badania krwi. Zadzwonili do mnie w panice z laboratorium. Fibrynigen mam 10 przy normie 4. Dedimerow jeszcze nie znam. Crp 10, ob 40.
    Czekam na morfologie. 
    Co robić bo do gina nie mogę się dodzwonić. 
  • Andora, d- dimery w ciazy mogą być podwyższone. Mam 1100 (klinicznie ok)   i mój gin nie panikuje. Też dzwonili z labu .
    Co do fibrynogenu nie wiem, możesz zadzwonić na izbę przyjęć. Rady może Ci udzielić położna, można też poprosić lekarza 
  • D-dimery nie sa takie złe 0,79 przy normie 0,5. 
  • @andora, stan zapalny? Boli cię coś?
  • Nic mnie nie boli i generalnie nic mi nie jest. Czuje sie znakomicie. 
  • andora powiedział(a):
    Jestem w 30 tygodniu ciąży. Zrobiłam badania krwi. Zadzwonili do mnie w panice z laboratorium. Fibrynigen mam 10 przy normie 4. Dedimerow jeszcze nie znam. Crp 10, ob 40.
    Czekam na morfologie. 
    Co robić bo do gina nie mogę się dodzwonić. 
    Wszystko z tych wymienionych parametrow w ciąży idzie w górę. Oprócz crp to nie wiem po co lekarz zleca. Nic raczej nie wnoszą do diagnostyki ciężarnych.
  • Crp też wyższe w ciąży. 
  • Zuzapola powiedział(a):
    Crp też wyższe w ciąży. 
    Crp się robi jak z jakichś powodów podają antybiotyk. Najszybciej wtedy sprawdzić czy antybiotyk dziala porównując wyjściowe z tym robiony w czasie leczenia.
  • Doszły ddimery, też podwyższone ale na poziomie 790 przy normie 500.

  • Co to może być; małe swędzące krostki wychodzące cyklicznie na palcu pod obrączką? Po dwóch dniach skóra w tym miejscu wysycha i zaczyna się łuszczyć. Traktuję to na etapie swędzenia Clotrimazolem, przy łuszczeniu olejem kokosowym. Po wygojeniu całkowitym, zakładam obrączkę znowu. Właśnie zaczynam piąty cykl tej zabawy... Pod pierścionkiem zaręczynowym i różańcem (dość szerokim) nie dzieje się nic.
  • Uczulenia na jakiś składnik obrączki? Najczęściej uczula nikiel.
    Podziękowali 2Polly NC500
  • @Katarzyna, ale wyszłoby teraz, po prawie 11 latach?
  • A czemu nie?
  • Wydawało mi się, że to skłonność do uczuleń jest w miarę stała dla organizmu... Kurczę, no. Na obrączkę? Chcę ją nosić.
  • @Polly pomaluj obrączkę od środka bezbarwnym lakierem.
    Podziękowali 1Polly
  • Rili? Masz poczucie, że ludzie są na coś uczuleni od narodzin do śmierci? Moje obserwacje wskazują raczej na to, że z biegiem życia na różne substancje się uczulamy, albo przestajemy być nadwrażliwi. Nie całkiem potrafię wyjaśnić od czego to zależy.
    Podziękowali 2AgaMaria Lome
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.