Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1101113151666

Komentarz

  • za syna, zmieniliśmy mu  szkołę, o mądrość i rozwagę w kontaktach z rówieśnikami
    żeby nie buntował sie i nie przeklinał
    a dla nas o siły w wychowaniu jego i reszty

    PS. dziękuję za modlitwy w poprzedniej intencji, Chwała Panu
    Bóg zapłać
  • za małą Martusię, która w łonie swojej mamy dość niebezpiecznie się przekręciła - żeby cała i zdrowa mogła przyjść na świat. A także za jej rodziców i brata.
  • Proszę za naszą rodzinkę, podupadamy na duchu, żeby już Pan Bóg przestał tak z tej miłości ściskać, bo to już Nelsona bardziej przypomina
  • O zdrowie dla Oli i jej 9 tygodniowego dziecka w brzuszku, pierwsze dziecko straciła w 7 miesiącu ciąży...
  • edytowano lutego 2013
    Za moją koleżankę (z rodziny mojej dobrej przyjaciółki) u której jakiś czas temu zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną i swoje siedemnaste urodziny spędziła na oddziale psychatrycznym. Proszę o wsparcie modlitewne dla niej i dla jej rodziny.
  • Dzisiaj w nocy Bog zabral mojego tatke....juz nie cierpi..juz Go nic nie boli..Dziekuje za modlitwy za Mojego Tatusia i prosze Was o mdlitwe za Jego dusze......


    Jola
  • I zdrowaśka za Ciebie, Jolu777
  • Dziekuje Katia musze byc bardzo silna...ze wzgledu na mame..
  • Jutro mam bardzo ważną rozmowę w sprawie pracy. Proszę o zdrowaśkę !
  • Ja też proszę, jutro o 16.00 kolejny egzamin... 
  • Proszę o modlitwę za moją rehabilitantkę, bo się od dwóch tygodni wykurować nie może :(
  • za ludzi z mojej klasy z liceum, mam fejsbukowy kontakt z niektórymi z nich, strasznie im się w głowach poprzewracało. Szkoła niby z wartościami, ale bardzo sprzyjająca "oryginałom". a te oryginały teraz krytykę polityczną wielbią i plują na papieża...
  • To ja proszę za nas - tzn za Męża i mnie - on z zapaleniem oskrzeli, a ja mam nadzieję, że tylko gardło i trochę pokasłuję ...
  • Za moją Michalinkę... połknęła dzisiaj monetę... Oby szybko ją wydaliła, bez komplikacji.
  • Proszę za uczestników szkolenia, w którym uczestniczę, o pracę dla nas i wyprostowanie ścieżek duchowych dla tych, którzy błądzą w niebezpiecznych rewirach
  • Polecam modlitwie naszą wspólnotę - od jutra do niedzieli organizujemy duuuuże rekolekcje - a ponadto polecam ojca rekolekcjonistę, wszystkich uczestników i posługujących (a zwłaszcza koleżankę, która jest odpowiedzialna za rejestrację, a właśnie czuje, że choroba ją bierze... a jak się rozchoruje, to nie wiem, co będzie, brrrr).
    Dziękuję też wszystkim, którzy modlili się za dzieciątko, które niezbyt szczęśliwie przekręciło się w łonie swojej mamy - już jest na świecie, całe i zdrowe :)
  • Wpadłam na chwilkę tylko, aby się polecić - totalny flak ze mnie ostatnio, nic tylko bym spała (dziś obudziłam się 3 godziny po zgaszeniu budzika przez sen!). Obym dotrwała do wtorku i żebym w tenże wtorek dotarła do mojej lekarki.
    Dziękuję!
  • nie daję już rady... z mężem układa mi się gorzej niż koszmarnie, nie widzę już szans na dalsze wspólne życie a nie stać mnie na bycie samotną matką, i jeszcze dziś w pracy ktoś mi uświadomił, że koleżanka którą dotąd miałam za miłą i życzliwą celowo wpakowała mnie w okropną sytuację z szefową:( Tak się tym zdenerwowałam ze zrobiłam okropną głupotę (zagapiłam się) i jutro mam zapowiedzianą poważną rozmowę z szefostwem:( Być może poniosę też spore konsekwencje finansowe:( A owa "koleżanka" na koniec dnia odkryła wreszcie swoją prawdziwą twarz i okazała swoją satysfakcję z moich kłopotów:(... Nie mogę spać, jeść, żyć mi się nie chce....
  • Za moją Michalinkę... połknęła dzisiaj monetę... Oby szybko ją wydaliła, bez komplikacji.
    Dziękuję za modlitwę!
    Pieniążek wydalony ;)
  • Proszę o modlitwę za mnie o to, żeby Bóg mi zesłał swojego Ducha i pomógł akceptować to co mi daje i co przygotował. Jestem strasznie zbuntowana... miałam wszystko super ułożone do porodu (praca i studia) a teraz w środę mam egzamin i jeśli nie zaliczę to wylatuję ze studiów i dodatkowo w związku z problemami zdrowotnymi niepewna jest moja praca.

    I proszę za mojego maluszka, żeby ta kuracja antybiotykowa mu nie zaszkodziła (20 tydz.) :(
  • Za rozwiązanie trudnych spraw i konfliktu w naszej wspólnocie. Abym umiała nie oceniać ludzi.
  • Za uczestników rekolekcji dla mężczyzn- o dary Ducha św.
  • edytowano lutego 2013
    Za moją bardzo zdolną i bardzo ambitną przyjaciółkę, która niebawem ma dostać wyniki olimpiady językowej - żeby jej się udało przejść dalej albo żeby przyjęła spokojnie inny wynik.

    Dzięki za modlitwę, nie udało się - przegrała z osobami dwujęzycznymi - ale to i tak sukces, ze może z nimi rywalizować po kilku latach nauki :)
  • Bezczelnie raz jeszcze się polecę i lecę z różańcem, bo dziś jeszcze sporo (ale dziś to do wschodu słońca, nie? ;) ).
    Jutro o 10.30 mam randkę z moją cudowną Panią Doktór (której nie widziałam od dwu miesięcy, bo nie miałam siły się wpychać). Przykre fakty są takie: odstawiłam leki; nowych wolałabym nie zaczynać, choć jest kiepsko; nie chcę wracać na terapię; kończy mi się cholerne orzeczenie i - co najgorsze - ostatnio rzadko udaje mi się wstać przed południem ;))
    Tak więc polecam się i obiecuję westchnięcia (liczne!) zwłaszcza za Kitka, brata Vardy i rodzinę Kaiki.
  • Bezczelnie raz jeszcze się polecę i lecę z różańcem, bo dziś jeszcze sporo (ale dziś to do wschodu słońca, nie? ;) ).
    Jutro o 10.30 mam randkę z moją cudowną Panią Doktór (której nie widziałam od dwu miesięcy, bo nie miałam siły się wpychać). Przykre fakty są takie: odstawiłam leki; nowych wolałabym nie zaczynać, choć jest kiepsko; nie chcę wracać na terapię; kończy mi się cholerne orzeczenie i - co najgorsze - ostatnio rzadko udaje mi się wstać przed południem ;))
    Tak więc polecam się i obiecuję westchnięcia (liczne!) zwłaszcza za Kitka, brata Vardy i rodzinę Kaiki.
    Żyjesz?
    Jak wizyta u lekarki?
  • Żyję, ale nie dotarłam. Za to zmusiłam się, żeby do niej zadzwonić. Była bardzo miła, jak zawsze. Chce, żeby do niej przyjść, niezależnie od zapisów.
    Dzięki za wsparcie, anyway, to pewnie dzięki niemu przetrwałam dzisiejszy dzień :)
  • jutro idę na kolejna rozmowe w sprawie pracy. (g. 11.30) westchnijcie proszę, bo już czasem tracę nadzieję, ze cos znajdę.
  • Kitek nie wiele wiem, z tego co mówisz o swojej sytuacji ale jedno zdrowaś Mario za Ciebie odmówię... bo wygląda to nieciekawie: za to, żebyś się nie stresowała, nie denerwowała, zdystansowała się to wtedy łatwiej wyjdziesz z kłopotów.
    Dziękuję, czuję że teraz tej modlitwy potrzebuję jak nigdy w życiu:(
  • edytowano lutego 2013
    Żyję, ale nie dotarłam. Za to zmusiłam się, żeby do niej zadzwonić. Była bardzo miła, jak zawsze. Chce, żeby do niej przyjść, niezależnie od zapisów.
    Dzięki za wsparcie, anyway, to pewnie dzięki niemu przetrwałam dzisiejszy dzień :)
    Potrzebujesz aby Cię dowieźć?
    Znam pewną ciężarną z dodatkowym dzieckiem, która może się tego podjąć ;)

    Edit: komunikacją miejską, żeby nie było
  • edytowano lutego 2013
    Dzięki, @Haku, póki co dręczy mnie wredne przeziębienie, więc ciężarnych stanowczo unikam :)
    Mam nadzieję, że przejdzie do piątku :-S
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.