Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1111214161766

Komentarz

  • edytowano lutego 2013
    W intencji agi---p, bo ciężko dziewczynie w ciąży z gromadką dzieciaczków, a jeszcze co rusz któreś się przeziębia.

    Ps. Super z nich Rodzinka :)
  • Za rozwiązanie trudnych spraw i konfliktu w naszej wspólnocie. Abym umiała nie oceniać ludzi.
    jesteście bardzo skuteczni, sytuacja patowa była i rozwiązała się ze strony z której bym sie nie spodziewała wcale. Dziękuję
  • Proszę o modlitwę abyśmy nie stracili domu tylko aby znalazł się dobry kupiec lub p
    ienoiądze na spłatę...
  • Za mojego prawie-narzeczonego, który jedzie dzisiaj do rodzinnego domu i pewnie czeka go ciężka przeprawa z ojcem (nie wypada za dużo pisać, ale patologia straszna). Żeby szczęśliwie wrócił jutro do siebie i może żebym przestała się tak bardzo denerwować.

    I dziękuję wszystkim za modlitwę za mojego brata - efekty już są, rodzice się ocknęli (to zdumiewające, że tak szybko - Deo gratias!). Młody stracił klawiaturę i myszkę. Ustalono, że to rozwiązanie tymczasowe i będzie mógł korzystać (o ile będzie się dobrze zachowywał), ale pewne gry zostały mu zabrane. Wraca pod ścisłą kontrolę, wścieka się, ale chyba jesteśmy na dobrej drodze.
  • Mój mąż pojechał dziś na rekolekcje. PIERWSZY RAZ W ŻYCIU! Normalnie cuda się u nas dzieją! Duch Święty jest wielki! Poproszę zdrowaśkę za męża i pozostałych uczestników. No i za księdza profesora rekolekcjonistę. Dziękuję.
  • Za zmarłego kilka dni temu sąsiada, dobry człowiek, dusza wioski. Wczoraj był pogrzeb.
  • Mam dziś rozmowę w pracy - Szef powiedział "musimy porozmawiać", co pewnie oznacza dosyć jednoznacznie :( więc proszę, żeby ktoś mnie wspomniał. O wolę Bożę, i żeby rozmowa przebiegła jak najlepiej.
    Dziękuję.
  • Za wszystkich uczniów, którzy jutro wracają do szkoły... Bo coś czuję, że łatwo nie będzie ;)

    Haku +++
  • No dobra - nie zwolnili mnie i w dodatku plany zabrzmiały dość długoterminowo :) Chodziło o sprawy firmowe.
    Dziękuję za modlitwę.
  • Haku, ty umiesz straszyć(się) ;)
  • Oj, Haku... Cieszę się, że ok :)

    Jutro wycinają mi ósemkę. Wiem, że są gorsze rodzaje bólu, ale mimo wszystko proszę o wsparcie :)
  • za Olę i Piotra, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa (w wigilię Niedzieli Miłosierdzia). 
    za Tomka, który bardzo modlitwy potrzebuje
  • Wiem, że kiedyś już prosiłam o 1 zdrowaśkę. Poproszę jeszcze raz w tej samej intencji... Jakoś mnie dopadł dołek..dziękuję
  • JA też poprosze o modlitwę szczególnie za jedno moje maleństwo pod serduszkiem. DZis na USG było małe "ale" i się niepokoję.
  • Ja poproszę o modlitwę. Jutro wychodzimy z Jerzykiem ze szpitala, zapalenie płuc poskromione bez antybiotyku. Ale zrobili mu usg brzuszka i wątroba ma dziwne zmiany, nie wiedzą co to jest, jutro ma być opinia hepatologa. Bardzo się boję że to coś poważnego, nie miałam odwagi powiedzieć mężowi.
  • za przyjaciół w dużym finansowym dole, żeby był za chwilę wspomnieniem i starczało na chleb
  • To ja też w sprawie finansowej - żeby znalazła się kasa na rachunek telefoniczno-internetowy, bo jak mi orga wyłączą, to przecież umrę ;)
  • Znowu ja, aż mi głupio, ale pocieszam się, że zdrowaśka to dla wprawnych jak westchnienie, a Mamie zawsze miło, że Ją pozdrawiają, prawda? :D
    Jutro czeka mnie trauma rodzinnego spotkania. Nie, żeby to były jakieś wampirzyce czy inne absolwentki Monster High, ale nie z tych, co znają Józefa. Definitywnie :(
    Dziękuję!
  • Bardzo proszę o modlitwę w intencji pokonania trudności w tym tygodniu -siły fizyczne i duchowe bardzo nadwątlone
  • ja poproszę o modlitwę, zapalenie krtani i gorączka do 40 stopni.
  • Przetrwałam, było całkiem nieźle, dziękuję!
  • Za chorego wujka. Bardzo ważne :(
  • za Bajkowskich
  • Za moją Anielską - brak wiadomości z dzisiaj, ale skoro we wtorek wieczorem odeszły wody... Brak info b.mnie niepokoi :-S
  • Dzięki, Józefina jest już na świecie i obie są zdrowe :D
  • Pomódlcie się za mnie, bym nie myślała o swoim pracodawcy z nienawiścią...
    Oj, dał mi on dzisiaj popalić, że hej :(
  • edytowano marca 2013
    W pewnej intencji...
  • Za moją siostrę Kornelię. O sukces, jeśli jest on zgodny z wolą Bożą, i o siłę dla niej. 
  • Jeśli można prosić.. O pozytywne rozwiązanie wszystkich zawiłości formalno-prawnych, które stoją nam na drodze w ważnej sprawie. Już na finiszu zaczęło się wszystko bardzo komplikować :(
  • Proszę o modlitwę za moja córkę Różę. Właśnie pojechała do szpitala z silnym bólem brzucha i wysoka gorączką.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.