Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1131416181966

Komentarz

  • A ja proszę za swoje wyniki badań - żeby udało się unormować moje poziomy hormonów i inne,

    i za męża - o bezpieczną drogę i powrót do domu.
  • Dzisiaj w parafii, w której spotyka się moja wspólnota, znaleziono w kościele podrzucone kilkudniowe dzieciątko. Maluszek jest w tej chwili w szpitalu, ale bardzo wymarzł, bo ten kościół jest megazimny. Proszę o modlitwę za niego - o nową rodzinę, zdrowie fizyczne, ale też żeby Pan Bóg uleczył tę ranę odrzucenia Swoją miłością.
  • Jiniu, nie da się wcisnąć 10x podziękuj, ale dziesiątka za Maluszka.
  • Może warto by i zdrowaśkę za matkę - musi być kiepsko z nią, że się pozbyła dzieciaczka, ale chwała jej za to, że urodziła.
  • edytowano marca 2013
    Katia, jednomyślne jesteśmy, nie pierwszy raz. 
  • edytowano marca 2013
    Wiem, że szturmuję ten wątek, ale...
    Źle się u mnie w domu dzieje - brat szaleje, rodzice nie ogarniają i coraz poważniej mówią o rozwodzie. A ja nie mam już siły, chodzę i płaczę. Głupio mi znowu prosić... Ale westchnijcie, jeśli macie czas.


  • Cóż, jak się ma wspólne patronki... :D
  • @Katia @katarzyna

    a ja spod inne patronki, a też o tym pomyślałam :)

  • Widać zakumplowane. Te patronki :D

    Cóż, świętych obcowanie :D
  • edytowano marca 2013
    rodzicepafcia proszą o modlitwę....potrzebny cud +++
  • Bardzo proszę o modlitwę o siły do  przeciwstawienia się nienawiści mojej matki......na każdym kroku od zawsze próbuje mnie niszczyć, również moje małżeństwo i rodzinę.... Wiem, że na forum kilka osób ma podobną sytuację, ale to tak boli.... Z trójki swoich dzieci moja matka zrobiła sobie bożka z najmłodszej córki, wzór do naśladowania, bo nie poświęca się dla dziecka tylko dba o swoja karierę. To tak ogólnikowo. Dziś znowu awantura, a mieszkamy po sąsiedzku....

    Proszę westchnijcie, bo po ludzku nie mam już sił...

  • Poproszę pilnie za mnie. Żebym ogarnęła niespodziewaną sytuację domową. 
  • poproszę za moją siostrę, jest w szpitalu w ciężkim stanie
  • Kolejny egzamin... dzisiaj koło 10-tej. Kiepsko spałam i w głowie mam czarną dziurę  :-S
  • Zdany
    :x
  • Prosze o modlitwe w int. mego nienarodzonego dzieciatka coby zdrowo i szybko sie juz na dniach narodzilo, o sily dla mnie w czasie porodu i o zabranie strachu i pozytywne podejscie.Bo jestem przerazona tym co mnie czeka...Z gory dziekuje;)
  • To ja jeszcze tu  - zaraz wyjeżdżamy, a pogoda straszna. U nas leje deszcz, po drodze ma być snieg. :(

    My część drogi samochodem, cześć samolotem, a potem jeszcze pociąg!

    Żebyśmy bezpiecznie dotarli do domu w PL i o bezpieczny powrót po Świętach!

  • za mojego synka. infekcja za infekcją jak u mamy, antybiotyki bardzo go osłabiają
  • Jutro w samo południe mamy ważną rozmowę, dot. naszego mieszkania . Proszę o pomoc Aniołów Stróżów .
  • Kochani, bardzo dziekuje za modlitwę!

    Droga była niesamowicie trudna i męcząca - najpierw poł drogi samochodem deszcz, drugie pół niesamowita zamieć. Do samolotu wsiedlismy z opóźnieniem, a potem trzymali nas na pokładzie 3 godziny, bo nie było pozwolenia na start. Jak wylądowaliśmy okazało sie, że uciekł nam ostatni bezpośredni pociąg.

    Ale w nocy dotarliśmy bezpiecznie do domu! Chwała Panu!

  • W intencji mojej córki Oli, proszę.
  • Za Pafcia ma drugi raz w ciągu dwóch miesiecy zapalenie napletka :(
  • o dobre jutro, tez proszę
  • Za Lwszka o uwolnienie z nałogu i z myśli samobójczych. Proszę!
  • w pewnej intencji...
  • o pomoc w bardzo trudnej sytuacji
  • edytowano marca 2013
    wobec powyższych intencji mało ważne,ale dla mnie istotne, więc się ośmielam

    o moje szkolenia chodzi, a konkretniej na chwilę obecną o to

    pisałam do wszelkich placówek w powiecie żywieckim, bielskich , cieszyńskim
    zamieściłam info na znanych mi portalach ogłoszeniowych 

    mało ludzi się zapisało, 

    za mało , żeby szkolenie się odbyło 

    jak się odbędzie, ja zarobię na zusy i spokojność serca mieć będę przez jakiś czas :)
    wtedy taniej i więcej szkoleń bibułkowych dam radę zrobić, bo na platformę zarobię :D

    ładnie proszę 
  • I ja ładnie proszę o modlitwę. A tak coś czuje, że natłok nieprzyjemnych wydarzeń ma związek ze zbliżającym się Triduum.

     Proszę o życie wieczne dla mojej babci (zmarła we wtorek), o tatę, który trafił dzisiaj do szpitala i ma mieć wycinaną część płuca, żeby wszystko poszło dobrze i żeby mógł wyjść na Paschę.
    I bardzo też proszę za mnie i męża, żeby Bóg pomógł nam znaleźć mieszkanie, bo prawdopodobnie musimy się szybko wynieść :/

    Dziękuję wam z góry baaaaaaaardzo za wsparcie modlitwą.
  • za moją mamę która ma zapalenie płuc i wlasnie dostała czwarty antybiotyk, żeby w koncu wyzdrowiała.
  • zostałam postawiona w dość niezręcznej sytuacji i nie wiem, jak wybrnąć :/ pomódlcie się, kochani, to może się znajdzie jakieś dobre rozwiązanie, ech...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.