Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1141517192066

Komentarz

  • Moja umowa o pracę kończy się wraz z tym miesiącem (marcem), obym dostała następną... na dłużej, a najlepiej na czas nieokreślony.
  • Proszę o modlitwę za moją 2 letnią córeczkę, miała dziś 40 stopni gorączki którego nie mogliśmy zbić. Pokazuje na buzie i mówi "mama ała", bardzo boli ją gardło i w ogóle jest rozbita i smutna :(
  • Proszę o modlitwę za moją koleżankę, małżeństwo jej się rozpada, teściowa ją niszczy, dziewczyna wierząca myśli nawet o samobójstwie, ma silną depresję, w dodatku czeka ją kolejna  operacją-chyba nowotwór. Dziewczyna 30-letnia, dwójka dzieci + jedno u Pana, ona  naprawdę chce ratować swoje małżeństwo, ale co roku jest gorzej. Proszę pomóżcie   :(
  • Moja mama chyba właśnie się pakuje. Pakuje się po długiej awanturze, w której wypomniała ojcu dziewiętnaście lat małżeństwa. A ja siedzę sobie za ścianą i udaję, że cała sprawa absolutnie mnie nie dotyczy. To bez sensu, że piszę o tym na forum, ale nie mam pojęcia, do kogo się zwrócić. Sama nie umiem się ostatnio modlić - to znaczy, nie we własnej intencji, nie w intencji swojej rodziny. I dlatego Was o to proszę. Może jeszcze coś da się zrobić.



  • o szczęśliwą podróż do rodziców dla mnie i l dla Oli
  • Dziękuję Wam.
    Poranek spokojny, pogodzili się. Rozważałam wyjazd z domu na święta do matki chrzestnej i zabranie ze sobą brata, ale w tej sytuacji zostanę. Zmusiłam rodziców do pewnych ustaleń, takich jak całkowite odstawienie alkoholu. Może podziała.
    Najgorsze minęło, Deo Gratias.
  • Za moją mamę, od miesiąca ma zapalenie płuc, dzisiaj po trzecim rtg dostała skierowanie do szpitala, zeby ją przyjeli i w koncu wyleczyli.
  • O siły dla A. i R., o mądrość i odwagę potrzebne do podjęcia ważnych decyzji.

    Dziękuję! :)
     
  • za Janusza-Pan Bóg zna sytuację, proszę
  • Za moją Gabrielę, jutro ma iść pierwszy dzień do pracy, oby wszystko było dobrze.
    Za jej pracodawców, wydają się być dobrymi ludźmi.
  • Westchnijcie za szóstoklasistów, którzy jutro piszą swój sprawdzian (zwłaszcza za moją klasę proszę) i za tych, którzy siedzą w komisjach
  • Westchnijcie za szóstoklasistów, którzy jutro piszą swój sprawdzian (zwłaszcza za moją klasę proszę) i za tych, którzy siedzą w komisjach

    Nawet nie wiedziałam, że to jutro... Ale obiecuję, sama pamiętam, jaki to stres był dla mojej klasy :)
  • Moja umowa o pracę kończy się wraz z tym miesiącem (marcem), obym dostała następną... na dłużej, a najlepiej na czas nieokreślony.
    Za moją Gabrielę, jutro ma iść pierwszy dzień do pracy, oby wszystko było dobrze.
    Za jej pracodawców, wydają się być dobrymi ludźmi.
    Dzięki wielkie!!!
    Ja dostałam umowę na rok, a Gabriela też zrobiła dobre wrażenie pierwszego dnia w pracy :)
  • i ja poproszę o modlitwę w intencji pracy - bo to co przechodze do kilku dni to koszmar jakiego sobie nigdy nawet nie byłam wyobrazić. Człowiek człowiekowi wilkiem to mało powiedziane. A innej mozliwości pracy w moim zawodzie w moim mieście nie ma:( Zresztą pracy nie ma i w innych zawodach...
  • też mam beznadziejną pracę, a jeszcze niedawno sie dowiedziałam, że chłopak w którym się zakochalam na zabój ma inną dziewczynę... Serce mi to złamało...:(((
  • za Roberta, za Janusza - o wytrwanie w wierze w trudnych doświadczeniach, które ich spotkały
  • edytowano kwietnia 2013
    Wygrałam konkurs- Bogu niech będą dzięki, ale proszę teraz, żeby znalazły się dla mnie i pozostałych opiekunek dzieci do opieki
  • Za rodzenstwo: Misia i Julke-o opiekę i błogosławieństwo,  o siły i radosc dla ich rodziców oraz w intencji moich Bliskich. 

    Bóg zapłać! :)
  • O rozwiązanie trudnej sprawy.. 

    Dziękuję!  
  • Poproszę dziś za moją Olę. O dobre decyzje dla Niej.
  • Proszę o wsparcie w sprawach finansowych i odwagę.
  • o natchnienie Ducha Św- ochotę, siłę i czas na napisanie pracy magisterskiej
  • Ostatnio dużo osób w mojej wspólnocie choruje, od problemów żołądkowo-przeziębieniowych po nie wiadomo co  :-? proszę o westchnięcie
  • Dziekuje wszystkim ktorzy sie za mnie modlili o dobry porod, otoz 3.kwietnia urodziła się szybko naturalnie i bbez udzialu oksytocyny nasza Córka. Kazdej kobiecie zyczylabym takiego porodu takze dzieki za modlitwe i CHWALA PANU !!!
  • Chciałam prosić o modlitwę za moich rodziców. Przeżyli ze sobą dotychczas 40 lat, lepiej lub gorzej ale zawsze razem się wspierając, pomagając. Teraz nagle pojawiły się zadawnione urazy, niejasności (nie chcą rozmawiać, zwłaszcza tata), obrażanie się, trochę jak dzieci.. Doszło do tego, że kilka m-cy temu tata się wyprowadził (co prawda niedaleko ale jednak..) Mama zrozpaczona i trochę już zrezygnowana. Proszę o modlitwę za jedność ich sakramentu małżeństwa.
  • Dziś rozpoczęłam nowennę przed chrztem mojej pierworodnej;) Polecam się, obym jako chrzestna nie była tak beznadziejna jak zwykle :)
  • Dzisiaj piszę historię - pewnie będzie duuużo map, czego nienawidzę.
    Uczyłam się do późna w noc, wstałam bladym świtem, nie bywam na forum, ale Wasze wsparcie na pewno się przyda :) Może przestanę się denerwować :)
    Dziękuję! 
  • Proszę o modlitwę za moją córkę Różę, przebywa w szpitalu. Diagnozują przyczyny bólów brzucha.
  • Przed chwilą moj autobus wyjechał w trase - przede mną calonocna podróż do domu. Proszę, weschnijcie za kierowców o siły i roztropnosc dla nich i dla wszystkich których będziemy mijac:) Dziękuję! 
  • Za moją Olę - ropne zapalenie spojówek, oczu nie może otworzyć biedaczka. Ma już leki oby zadziałały bo żal na nią patrzeć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.