Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1272830323366

Komentarz

  • Dziś moja babunia skończyłaby 93 lata,westchnijcie proszę.
  • Jak ktoś jeszcze nie śpi albo wstanie b.rano proponuję zdrowaśkę za nasze Maratonki :)
  • o wole Bożą w tym, co się dzieje i podjęcie decyzji miłych Bogu
  • O dotrwanie do końca października (finansowe) bez niespodzianek.
  • O spowiedź dla mnie dzisiaj - właśnie mi przyszło do głowy, że może dlatego tak mnie wszystko wkurza (najbardziej, gdy jestem na Mszy, że w tym miesiącu ani razu nie dotarłam do konfesjonału :\">
  • Wprawdzie spowiedzi jednak nie było (nie wyrobiłam się przed Mszą), ale dziękuję. Dobra Msza, dużo spokoju we mnie, ambitne plany na cały tydzień (Wisła, Klemens, Dzieciątko Jezus - W najbliższy czwartek od godz. 16.00 adoracja i o godz. 18.00 Msza o
    uzdrowienia i o uwolnienie od udręczeń szatańskich z udziałem
    egzorcysty, ks. Jacka Fijałkowskiego
    ; dominikanie)...

    Polecę Wam jeszcze dzisiejszych solenizantów - Michałów, Michaliny, Gabrieli, Gabriele, Rafałów, Rafy :-/  ;)) a szczególnie xMichała z mojej parafii (jak celebruje, serce roście) i Michała, chrzestnego mojej chrześnicy.

    Bóg zapłać!
  • We wszystkich intencjach +++
  • miałam bardzo trudną rozmowę, 3 godziny w plecy... czuję się, jakby mnie walec przejechał i jak nigdy mam ochotę, żeby mnie ktoś przytulił (wiem, głupio zabrzmiało). poproszę o modlitwę - i dziękuję  @};- @};- @};-
  • proszę o modlitwę za pomyślne rozwiązanie ważnej dla mnie sprawy - wszystko ma się wyjaśnić w ciągu najbliższego tygodnia.
  • jutro idę pierwszy dzień do nowej pracy. Proszę o modlitwę .
  • Za męża - o bezpieczną podróż i taki powrót do domu!
  • za mojego męża - kończy dzisiaj 35 lat
  • A ja wlasnie sie zbieram na odwage,zeby powiedziec w pracy ,ze nie wyrabiam, ( 34 tydz, ale tak mi ciezko juz, kregoslup bardzo boli, i baaardzo zmeczona jestem:-( , po pracy padam po prostu ),od poniedzialku juz chcialabym byc na wolnym...Wiem,ze mnie poprosza, zebym przychodzila na pol dnia, bo kilka osob jest na wolnym,zebym miala odwage powiedziec ,ze nie dam rady .
    Ech.
  • Za moją bliską koleżankę - bardzo chorą (mukowiscydoza) i równie bardzo pełną pogody ducha - w dniu Jej urodzin.
  • Dziekuje :-)
    Od dzis juz jestem oficjalnie na wolnym, mialam wczoraj wizyte u poloznej, powiedzialam jej, ze chcialabym pojsc juz na wolne ,a ona zaczela mnie namawiac,zebym moze na pol dnia tylko popracowala ( tu bardzo niechetnie daja zwolniena kobietom w ciazy, ja to rozumiem,ciaza to nie choroba w koncu)...dopoki nie zrobila mi badan :-O
    Kategorycznie zakazala mi pracowac od juz. Dzis mialam badanie krwii ( wczoraj tylko z palca),bo zelazo mam slabiutkie i cisnienie , i cukier tez jej sie nie podobal wczoraj ( ale wczoraj byl wyjatkowy ciezki dzien dla mnie).
    Takze -jestem w domku, popijam herbatke z pokrzywy i moge sie zaczac przygotowywac spokojnie na Malenstasa :-)

  • Za 23 letnią dziewczynę w ciąży, która chce zabić swoje dziecko... Moja koleżanka z DK ma z nią kontakt i próbuje odwieść od tej decyzji ale sprawa jest trudna, ona nie czuje się kochana, czuje rozpacz, studiuje, nie ma pracy.

    Koleżanka będzie ją próbowała nakłonić by się zgłosiła do katolickiego ośrodka adopcyjnego, który pomaga takim kobietom..., mówi o tym jakie są opcje itp

    Jezu ratuj+++
    Niestety....:(((
    Miłosierny Jezu zlituj się nad nią...
  • Zastanawiam się zawsze na ile można by pomóc takim dziewczynom:
    "ona nie czuje się kochana, czuje rozpacz, studiuje, nie ma pracy."

    Na dwa ostatnie punkty pewnie byłaby rada :(
  • Tatapafcia wyjechał dziś w delegację o szczęśliwą podróż i udany debiut w nowej dziedzinie w pracy +++
  • dzięki mąż szczęśliwie wrócił do domu i wszystko poszło ok.
  • za chwilę mam chyba trudną rozmowę, znaczy się o trudnych sprawach...westchnięcie się mocno przyda
  • Prosze o westchnienie za moje małżeństwo. Juz dawno powinnam byla Was poprosić, bo moje modlitwy sa najwyraźniej kiepskiej jakości. :(
  • muszę, no po prostu MUSZĘ porozmawiać z moim mężem i wyjaśnić kilka spraw. Czekam na dobrą chwilę na tą rozmowę, ale widzę, że on robi wszystko żeby do niej nie doszło. Wspomóżcie proszę modlitwą, żeby do tej rozmowy doszło:(
  • znowu syn ociera się a może próbuje papierosów elektrycznych
    o mądrość Duch św.
    Aniele Stróżu ratuj młodą duszę
  • i ja poproszę o westchnienie. Przede mną decyzja dotycząca ewentualnego powrotu do pracy. Trudna z wielu względów.




  • Proszę o modlitwe za Mamę mojej Przyjaciółki,wyczuła sobie guz pod pachą.
    W czwartek ma wizyte u lekarza.
    O zdrowie dla Niej,o pokój dla M(mojej przyjaciółki)
    O mądrość dla lekarza
    +++++
  • Poproszę o zdrowaśkę za moją koleżankę T. (nie podejmuję się napisać jej imienia, nie mam takich dziwnych znaczków;), która dziś obchodzi urodziny :)
  • edytowano października 2013
    Mąż właśnie ma rozmowę kwalifikacyjną, za godzinę następna, i jutro też. Bardzo proszę o Ave w najlepszym kierunku, to nie będziemy musieli wyjeżdżać z PL;))))) do 15.00 ogłoszenie wyników
  • jutro mamy ważną rozmowę o 7.30 rano, prosze westchnijcie aby wszystko dobrze poszło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.