Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1262729313266

Komentarz

  • Za dzisiejszą moją pracę do wykonania - mam ostateczny termin skończenia zlecenia, przeszkody piętrzą się niewiarygodnie, niemoc intelektualną mam straszną. O Ducha Świętego i łaskę skończenia tej pracy na chwałę Bożą i pożytek ludzki. 
  • za moją koleżankę, dziś w nocy poroniła... jest w szpitalu po zabiegu, to był sam początek ciąży, cieszyli się na trzecie dziecko...:(
  • Polecam modlitwie mojego tatę, ma mieć operację oczu
  • edytowano września 2013
    Proszę o modlitwę za moje żłobkowe dzieci-wszystkie chore,każde na co innego
  • Polecam moją Ilonkę i jej trudne problemy
    Jednocześnie dziękuje za modlitwę w mojej  sprawie,,,już czuję jak spływa na mnie łaska.

  • U męża dwie odpowiedzi pozytywne!
    Wybór był trudny ale był - mąż zmienił uniwersytet.

    Dziękujemy bardzo za modlitwę!
  • Za 23 letnią dziewczynę w ciąży, która chce zabić swoje dziecko... Moja koleżanka z DK ma z nią kontakt i próbuje odwieść od tej decyzji ale sprawa jest trudna, ona nie czuje się kochana, czuje rozpacz, studiuje, nie ma pracy.

    Koleżanka będzie ją próbowała nakłonić by się zgłosiła do katolickiego ośrodka adopcyjnego, który pomaga takim kobietom..., mówi o tym jakie są opcje itp

    Jezu ratuj+++
  • @Aneczka08,to straszne,będę się modlić za dziecinę i za matkę.
    +++
  • O wytrwanie przy pracy i efektywność (jeśli nie skończę w ciągu godziny-półtorej nie ma mowy, bym dotarła jutro do Amicusa)
  • O siłę dla mojej znajomej i jej rodziny - u jej 10-miesięcznej córki wykryto padaczkę.
    Dziewczyna jest załamana :(
  • Za Martusię, której chrzciny jutro się odbędą i której mamą chrzestną mam zostać.
  • Za Spotkania teatralne, które organizujemy. Za nasz jutrzejszy występ i o dobrą frekwencję.
  • Pilnie proszę o modlitwę za moją córkę Paulinę-stan zagrażający życiu !!!!!!
  • Jutro o 16.00 mam rozmowę w sprawie pracy. Póki co same plusy (blisko, to co umiem, 1/4 etatu). O światło Ducha Św. czy to jest praca dla mnie.
  • I znów, tym razem za dzisiejszą, wizytę u lekarza - o dobre,prawidłowe wyniki.
  • Bóg zapłać za modlitwę. Otóż od 1 października mam pracę. 1/4 etatu, blisko domu i mozliwosc bezkolizyjnego pogodzenia z obowiązkami rodzinnymi i domowymi.
    >:D<
  • DZIĘ KU JE MY!
  • Za @MamaMika,jest w ciąży a dopadła ją jelitówka,żeby szybko wróciła do zdrowia.
  • O rychły poród. Coś tam się dzieje, z dnia na dzień coraz więcej, ale szału nie ma. Stresuję się wizją szpitala...
  • O szczęśliwy powrót do domów ekip teatralnych.
  • @Aneczka08 czy coś wiesz w sprawie tej 23 letniej kobiety i jej dzieciątka?
  • Proszę za mojego męża o zdrowie i bezpieczne powroty do domu !
    Coś Go zaczyna "rozkładać" (wczoraj była 2 godzinna Msza przed Kościołem, a było bardzo zimno i podejrzewam, że Go przewiało), a jutro jedzie w podróż służbową na kilka dni, potem mamy przeprowadzkę i w przyszłym tygodniu znów podróż.
  • Wysłałam prace na zaliczenie, nad którymi się męczyłam (nocami!) koło tygodnia. Bardzo bardzo proszę o modlitwę aby zostały przyjęte.
    I o siłę na kilka następnych nocy, abym napisała pracę licencjacką.

    Za wszelkie modlitwy Bóg zapłać!
  • o pomyślne rozwiązanie dzisiaj trudnej sytuacji finansowej
  • no i się rozwiązało pomyślnie , dzięki :)
  • O rozwiązanie spraw trudnych
  • Za moją ukochaną śp. Babcię, której czwarta rocznica śmierci przypada dzisiaj.
  • edytowano września 2013
    Za moją najstarszą córkę, która dzis ma urodziny. 33 lata temu w nocy przyszła na świat.
  • za moją śp. Mamę - dziś mijają 3 lata od jej śmierci
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.