Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1293032343566

Komentarz

  • Za G. w dniu urodzin...
  • +
    dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośba o dalsze Boże Błogosławieństwo.
  • Dziękuję za modlitwę. Przeszło jak ręką odjął. Nie ma to jak problemy na depresję, od razu człowiek prostuje się i przyjmuje bojowa postawę. Modlitwa jest siła człowieka i słabością Boga - jednak to prawda.
  • Nadal bardzo prosze o modlitwe za moją bliską koleżankę - podejrzenie nowotworu, w piątek miała mieć tomografię, ale w ostatniej chwili odstąpiono, bo okazało sie, że jest w ciąży. W środę będzie miała kolejne usg węzłów chlonnych.
  • za powrót do zdrowia i siły do życia dla maleńkiej,pobitej dziewczynki Amelki z Łodzi,bardzo proszę.
  • Za śp. Kazimierza, ojca koleżanki ze wspólnoty. W ostatnim czasie ciężko chorował, umarł dziś w nocy.
  • Wczoraj mój dawny sąsiad miał śmiertelny wypadek... Może mu być ciężko się zbawić, bo życie wiódł byle jakie, a jego "przyjaciele" raczej mu z modlitwą nie pośpiesza :(
    +++
  • Poproszę o modlitwę za mojego męża o siłę, mądrość i spokój. Czekają go teraz bardzo ciężkie dni w pracy...
  • Proszę o modlitwę za Rozalkę córkę Agi---p, znowu jest w szpitalu,
    zapalenie ucha, rotawirus i nie wiadomo co jeszcze, obie bardzo cierpią,
    i za pozostałe dzieciaki i męża by dali rady w tym trudnym czasie.
  • proszę za syna Pawła
    o naukę i właściwe zachowanie w szkole
    jest źle
  • za męża proszę 6 listopada ma ważny egzamin .
  • Ja też proszę o modlitwę,za moją nauczycielkę od angielskiego.Wyskoczył jej dysk kilka tygodnie temu i nadal jest na zwolnieniu,chyba bardzo poważna sprawa.O powrót do pełni sił.
  • własnie umówiłam nas na terapię małżeńską, choć po dzisiejszej rozmowie to bedzie chyba już tylko pomoc w jak najłagodniejszym rozstaniu się.
  • o dobrą śmierć dla mojego wujka Mariana. umiera od kilku dni. 

  • dziękuję .
    wujek Marian zmarł około 21szej
  • westchnijcie za moją młodszą G. coś dzisiaj biegunkuje i stan podgorączkowy :(

  • Ja proszę o modlitwę. Ma trudną sprawę do załatwienia z sąsiadką. I tchórzliwie odkładam. Naprawdę chórzem jestem. Potrzebuję wsparcia. Z góry dziękuję.
  • za Mateusza, 21 lat, miał wypadek, jest nieprzytomny, lekarz stwierdził, że jak przeżyje 3 dni, to jest szansa na to, że z tego wyjdzie...O te 3 dni i za wszystkich, których dotyka bezpośrednio ta sytuacja +++
  • @Mamobabciu, mojemu tacie w podobnych sytuacjach spowiednik, starszy kapłan, radził pomodlić się do swojego Anioła Stróża i poprosić, aby porozumiał się z Aniołem Stróżem tej drugiej osoby.
  • poproszę o modlitwę za moją córkę. Chorowała przez dwa tygodnie (tydzień choroby i tydzień dochodzenia do siebie), poszła na tydzień do przedszkola i od dziś znów w domu :(
  • Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę - ma bardzo dużo znamion, jedno zaczęło się "brzydko" zmieniać...

    Aby to nie było nic groźnego.
  • edytowano listopada 2013
    A ja proszę za moje dziecko. Całą noc temperatura, a teraz kaszel i odmawia wszelkiego jedzenia i picia. Bidulka chyba ma kłopot z przełykaniem, ale nic mi jeszcze nie powie, czy boli... za 4h będziemy u lekarza, bo nie wygląda to dobrze.


    edit. lekarka podejrzewa mykoplazmatyczne zap płuc. Dostaliśmy antybiotyki.
  • edytowano listopada 2013
    "Kto ma wolne mocne modlitewne to się polecam... Cieżko mi patrzeć na moje Maleństwo w szpitalnej klatce i w ogóle być tak ubezwłasnowolniona..."
    za @Taję i dzieci
  • Bardzo proszę o modlitwę w intencji wnusi znajomej i całej rodziny, poniżej mail:

    Moi drodzy,
    Pierwszego listopada przyszla na swiat moja wnuczka. Pomimo aury
    milosci w ktorej byla witana, pomimo iz wyssala z mamusi sporo cialka
    (ma 4kg) a za patronow wybrala sobie wszystkie swiete osoby - swiat
    nie okazal sie dla niej przyjazny, mama nie zdazyla jej nawet
    przytulic i natychmiast trafila na OIOM. Malutka przechodzi ciezkie
    zapalenie pluc i mamy nadzieje ze to "tylko" zapalenie pluc.
    Przezywamy radosc i strach o to kruche zycie.
    Radka
  • Za lekarza do którego jutro znów jedziemy - o światło Ducha Świętego i dobrą diagnozę dla Kai. 
  • robię korektę czyjejś pracy z fizyki... o światło Ducha Świętego, dar umiejętności i dobre wykorzystanie czasu, którego mam bardzo mało. Dzięki
  • jeszcze o nic Was drodzy nie prosiłam..., tak nieśmiało... jedno Zdrowaś Maryjo aby Duch Święty natchnął mego Męża by wymyślił super danie do karty menu w pracy bo jego Szefowa już traci cierpliwość. dziekuję i w Waszej intencji +
  • edytowano listopada 2013
    Mój syn sam jedzie autem ok 300 km... pada deszcz...miasto docelowe Wroclaw... proszę za nim...
  • Proszę w intencji mojego męża, który ma dziś urodziny.
  • i znów ja po prośbie przychodzę. Dzisiaj ok. 18.00 czeka mnie baaaaardzo trudna rozmowa. Mam ochotę uciec i schować się w mysiej dziurze, ale się nie da:(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.