Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1252628303166

Komentarz

  • Za bezpieczny powrót do domu mojego męża! I siostry.
  • O pomoc w znalezieniu dokumentów męża.
  • O światło Ducha Świętego na pracę, którą mam wykonać, bo mam już serdecznie dość. 
  • Za mnie mam ropne zapalenie gardła i czuję sie fatalnie, wczoraj miała 40 gorączki, nie zgodziłam się na zastrzyki, a po tabletkach na razie poprawy nie ma.
  • edytowano września 2013
    W intencji @Malgorzaty32 i jej małżeństwa.
  • Poproszę jeszcze raz za mnie - wszystko mi się rozłazi, jak nie złapię z powrotem, nici z Pompy i innych atrakcji :(
  • To ja poproszę, za załatwienie trochę pokomplikowanych spraw w MOPR i UP, i światło na założenie działalności gospodarczej.
  • Coś dzieje się w naszej rodzinie... wszyscy na siebie warczymy...
    Proszę o modlitwę, byśmy złagodnieli, a szczególnie ja :(
  • Błagam o modlitwę za dziecko - jedno z bliźniąt - moich wspólnotowych braci, Pawła i Basi. Walczy o życie.Nie znam płci ani imienia. TP miała równo ze mną, na 21.listopada. +Jezu, ufam Tobie!+
  • żebyśmy dostali się jutro do lekarza, dziś nie przebrnęliśmy nawet kolejki do rejestracji na ostry dyżur
  • znowu stomatologicznie - tym razem czeka mnie wyrywanie zęba, brr... o westchnięcie proszę! :)
  • Proszę o modlitwę żebyśmy  spokojnie przeżyli tą noc i rano przyjęto nas do szpitala
  • Proszę w intencji Dominika, któy w stanie terminalnym leży w szpitalu i jego rodziny.
  • Dziękuję! Poszło szybko, a teraz goi się łagodnie :) 
  • O 16. w intencji pewnej ważnej rozmowy dotyczącej naszej córki Oli, proszę!
  • bardzo proszę w intencji męża Michała , za chwil kilka ważny egzamin .
  • edytowano września 2013
    Proszę za naszego 10-miesięcznego Mikolajka- ma anemię, nic nie chce jeść, jest płaczliwy i niespokojny. Dostał leki- żelazo, bardzo się o niego martwię
  • Polecę się znowu - o płynność działania mojego kompa. MUSZĘ oddać dziś zlecenie, a jak zwykle zawiesza się, zrywa połączenie, a klawiatura jest totalnie do kitu :(
  • Na klawiaturę pomogłyście (dziękuję!), połączenie jest bardziej wymagające ;)) (choć chyba trochę rzadziej siada).
  • o dobre rozwiazanie dla delikatnych sytuacji...
  • W dalszym ciągu polecam westchnięciu koleżankę, jest w II trymestrze, ma duże skoki cukru, teraz jest w szpitalu. Podejmiemy za nią nowennę we wspólnocie, ale każda dodatkowa modlitwa na wagę złota.
  • Bardzo proszę o modlitwę za moich braci! Jest trudna sytuacja, palą marihuanę i przekonują wszystkich, że nic złego nie robią. Proszę o nawrócenie dla nich i wytrwałość i wiarę dla rodziców w tej sytuacji.
  • za pijącego energetyki i chodzącego na wagary (juz teraz początkiem września)
    o zerwanie z nałogiem
  • Ja proszę za mego męża - dziś otrzyma ważną odpowiedz.
    oby była pozytywna!
  • edytowano września 2013
    No właśnie@Haku?
  • ZA pracę dla mnie i dla mojego męża, za rozwiązanie naszych problemów
  • Bardzo Was proszę o Zdrowaśkę za moją młodszą córcię, bo wielkimi krokami zbliża się jej operacja serduszka, Bóg zapłać
  • Odpowiedź pozytywna!
    Ale - mąż chciałby aby jeszcze raz padła pozytywna odpowiedź, aby miał wybór - więc jeszcze raz prosimy.

    @mama83 - mąż mój wielokrotnie operowany na serce... więc szczególna +++
  • Za  dzisiejszą wizytę u lekarza - o zdrowie i prawidłowe wyniki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.