Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1282931333466

Komentarz

  • Proszę za 11-miesięcznym moim Mikołajkiem- o zdrowie dla niego, znów coś jest na rzeczy a dziś wyjazd na konwiwencję
  • Poproszę o modlitwę za I. oraz O., które są w stanie błogosławionym, oraz za ich maluchy. I. ma cukrzycę ciążową, duże skoki cukru, czuje się fatalnie. Lekarze nie widzą u maluszka O. przegrody nosowej (aczkolwiek ostatnio maleństwo po prostu nie dało jej zobaczyć). Obydwie mają termin na luty.
    Polecam też K., synka AB - w jednym z wątków AB pisała, że miał silne duszności.
    Dzięki
  • Za syna @argento zabrało go pogotowie do szpitala...
  • PRoszę za mojego męża - dziś znów w podróży, ale tym razem sam i
    samochodem i będzie wracał późno, a tu kiepskie oświetlenie dróg i
    ogólnie drogi w nienajlepszym stanie .
    O bezpieczny powrót do domu!
  • Proszę o modlitwę za moje dzieci. W nocy dwoje zaczęło strasznie gorączkować, nie pomagały leki na obniżenie gorączki, dopiero po chłodnych okładach zaczęła temperatura spadać. Ale znów rośnie... Dwójkę pozostałych zaczyna męczyć kaszel. Brakuje mi rąk...
  • Zdrowia dla dzieci @AnkaAso,i oczywiście
    +++
  • Dziś mój średni syn ma urodziny. Ostatnio ma też taki czas, że potrzebuje wsparcia modlitewnego, (moja relacja z nim także..). Bardzo proszę o modlitwę za K. o potrzebne łaski dla niego - siły i mądrość dla mnie/nas
  • edytowano października 2013
    za nas proszę, mąż i się załamuje
  • o dar macierzyństwa dla Wiesia i Renaty
  • za relacje rodzinne jedne się poprawiły inne upadają
    za S. i problem uzależnienia, który rozwala całą rodzinę

    Maryjo Matko Rodzin proszę o pokój w sercu
  • Mąż wczoraj wrócił cały i zdrów, a dziś znów w podróż. Powrót jutro. Ale na szczęście nie w pojedynkę.
  • Proszę o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy - być może decydującej. :(
  • o pomyślne wyniki badań, dziś robiłam a wyniki w czwartek
  • Dzisiaj moja wspólnota ma pewną posługę. Westchnijcie, proszę, żeby moc Boża objawiła się w naszych słabościach :) przykładowo kolegę, który się zajmuje nagłośnieniem, choróbsko złapało, koleżankę, która ma kamerować, ręka boli, a ja się zgłosiłam do zadania dla mnie nowego, w którym raczej się nie czuję na siłach... tak więc modlitwę w każdych ilościach chętnie przyjmiemy :) dzięki
  • edytowano października 2013
    O błogosławione owoce rekolekcji DK w sąsiedniej Parafii.
  • za nas proszę, mąż i się załamuje
    Najpierw dostał mnóstwo propozycji, rozmowy kwalifikacyjne bardzo pozytywnie podziałały na jego psychikę, bo doceniono jego kwalifikacje, a od poniedziałku zaczyna prac w dobrej firmie na dobrych warunkach- orgu jesteś niezawodny. Eucharystia u grobu św Jadwigi w ten weekend za Was.
  • @isa7 jak miło czyta sie takie wieści :D    +

    @kawusiowa  za Twoja posługę +

    dziękuję wszsytkim , moje wyniki prawidłowe
    w poniedz. wizytę kontrolną mam
  • edytowano października 2013
    +
  • no to ja ziś proszę o pomoc w niesądzeniu niesprawiedliwie osądzających... 
  • teraz w Bogu wiadomej intencji.
  • edytowano października 2013
    +
  • za babcie Irenkę 92 latke która dzisiaj obchodzi imieniny. O wszelkie łaski.
    o bezpieczny powrót do domu znajomych.
    w Bogu wiadomej sprawie.
  • w Waszych intencjach +++
  • O bezpieczne podróżowanie dla moich Bliskich i mnie. I o opiekę w codziennych sytuacjach.

    Bóg zapłać!  :)
  • Bardzo proszę o modlitwę za moja bliską koleżanke, wyczuła u siebie dwa guzki, oby diagnoza potwierdziła, że to nic groźnego. 
  • Trudne rozmowy mnie dziś czekają, nie bardzo mam siłę zmierzyć się z tym.
  • Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna. Od dłuższego czasu nie płacą mu w firmie (kłopoty finansowe). On próbuje sobie radzić. Cieszę się, że się nie załamuje, bo to typ depresyjny, ale też boję się, jak długo wytrzyma. Wiem, że mają okresy, kiedy nie ma co jeść. Ja mu nie pomogę, bo nie mam jak, ale pomogłoby, żeby dano mu wypłatę z kilku miesięcy. Wiem, że wasze modlitwy są skuteczne, a ja tak bardzo się martwię.
  • bardzo proszę o modlitwę w sprawie trudnej,rodzinnej,o to aby skończyła się w sposób dobry dla nas i aby nasza rodzina nie cierpiała.
  • edytowano października 2013
    + o siły w codziennym boju
    + za tatępafcia wczoraj obchodził urodziny, o siły w codziennym boju i wszelkie błogosławieństwo :)
  • Proszę dziś za siebie. Dopada mnie jakiś nastrój depresyjny. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.