Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1242527293066

Komentarz

  • Jeszcze raz poproszę o modlitwę za rozwiązanie sytuacji w pracy, musimy się jakoś dogadać, a mnie to coraz bardziej stresuje, boję się że się odbije na zdrowiu dzidziusia :(
  • O dobre decyzje dla mojego męża i dobre rzeczy z nich wypływające.
    (i abym wszystko przyjęła z uśmiechem i wsparciem)

    oraz żeby znalazł się mój indeks :(( bo jak nie to mogiła :((
  • Dziękuję za modlitewne wsparcie, diagnoza nie zapadła, mamy skierowanie na kolejne badanie tym razem w poradni audiologicznej..
    Duch Święty działa
  • Zaraz dzwonię do dziekanatu do źle usposobionej do mnie pani.
    Proszę - westchnijcie aby się udało chociaż JAKOŚ załatwić, plsssss...

    :((
  • @Haku,daj znać,jak poszło.
  • Wiadro pomyj na głowę, ale jest światełko w tunelu.
    Jeszcze dwa zaliczenia aby się dało załatwić.
    I najważniejsze - aby zgodzili się przyjąć scenariusz...
  • około 13 będę rozmawiać z profesorem, od którego dużo zależy
  • proszę, westchnijcie o siły fizyczne i psychiczne dla mnie, bardzo potrzebuję
  • Na razie wszystko jakoś się toczy - na oddanie scenariusza mam około 3 tyg.
    Tylko aby jeszcze profesorowie zechcieli przyjąć zaległe zaliczenia.
    Dziękuję za modlitwę!

    :-S
  • O dobrą decyzję w sprawie miejsca porodu.
  • Haku, gratuluję!!!! Wiedziałam, że sobie poradzisz i że Ktoś z góry Ci sprzyja :x
  • Proszę o modlitwę w intencji mojego Męża, który jutro obchodzi urodziny.
  • O 11.30 się polecamy!
  • Poproszę o westchnienie za mnie - wczoraj przyszło pilne tłumaczenie, którego nie jestem w stanie otworzyć :(
  • Dziękuję za modlitwę - praę od października mam. Moją roztropność polkecam modlitwie.
  • Dzięki, otworzyło się :D
  • Poprawka :-L
    Otwiera się tylko w necie, a połączenie mi przerywa (nie wspominając już o zgrzybiałości mojego podołczaka), więc wsparcie wciąż konieczne.
  • Będą dwie zdrowaśki, bo dwa razy się podziękowało. :D
  • Przydadzą się :)
  • Zaraz idę do dentysty - prawdopodobnie będę miała leczenie kanałowe. Proszę, westchnijcie o mądrość dla lekarki, bo wiem, że jest to procedura, którą łatwo zepsuć (a potem są problemy, problemy...)

    Dziękuję! :D
  • Dziękuje wszystkim za modlitwę w mojej sprawie-już jest w porządku.
    :)
  • i ja dziękuję - okazało się że udało się uniknąć kanałówki i jest szansa, że ząb zostanie uratowany! :D :D :D
  • Jeśli ktoś tu jeszcze zajrzy,pomodlcie się za moją znajomą.Zaczęła rodzic i jak czytam o postępie to setną ją jak nic. Więc niech juz lepiej tną iniech im ręką nie zadrży.
  • Opanowałam juz chyba wszelkie wątki modlitewne,ale bardzo prosze o modlitwe za nasza rodzinę ,szczególnie 5.09 .Mamy sprawę w Sadzie Rodzinnym.
    Wiele od niej zależy.
  • Poproszę o modlitwę osłonową i o pokój serca, a także o siły do opieki nad synkiem przyjaciół. Dzięki.
  • poproszę w ważnej sprawie rodzinnej, która się teraz toczy. łatwo nie będzie, o Ducha Świętego dla wszystkich i załagodzenie sytuacji.
  • Dziękuję za modlitwę za moją mamę. Jest po zabiegu, jutro ma zostać wypisana do domu. Bardzo się cieszę :)
  • Dziękuję, dobrze nie było, ale wiem, że z łatwością mogło być gorzej.
  • Poproszę jeszcze za koleżankę ze wspólnoty, która jest w stanie błogosławionym (II trymestr) i bardzo źle się czuje, jest słaba, dzisiaj zemdlała. I za drugą, która właśnie się dowiedziała, że jest mamą.
  • Prosze o modlitwe za Synka w dniu jego urodzin - o wszelkie potrzebne łaski i Boze błogosławieństwo. A dla nas, rodziców, o madrosc i odwage.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.