Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1313234363766

Komentarz

  • Ja jeszcze raz wam się naprzykrzę. Proszę w intencji mojej, by przelano mi te moje pieniądze szybko na konto, bo mnie bank już ściga, więc będę miała na splatę raty.
  • Pilnie! Proszę o Ave, żebym dała radę dotrzeć dziś na Mszę :(
  • Dziękuję bardzo. Jesteście skuteczni. Rata wysłana.
  • Dzięki! Z lekkim poślizgiem, ale dotarłam :)
  • Dziękuję za modlitwę. Tata ma wyniki tomografii płuca czyste. Konieczne są dalsze badania aby ustalic przyczyny krwioplucia ale i tak wielka ulga.
  • Za zwolnione z pracy koleżanki proszę, żeby sprawiedliwości stało się zadość
  • za mamę mojej koleżanki Danieli, zmarła dziś... tydzieńt emu poczuła się gorzej i w ciągu tygodnia zmarała na sepsę..

    o żcyie wieczne i ukojenie dla najbliższych
  • Isa7 o Bożą pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów +
  • ZA moją córkę o opamiętanie się i za mnie o mądre decyzje.
  • edytowano listopada 2013
    Kochani bardzo prosze was o modlitwe w intencji mojej babci Jasi  która dzis trafiła do szpitala.
  • Poproszę za mnie i za dzisiejsze ktg, o rozsądek i pokój serca. 
  • dziekuje za modlitwe i nadal  o nia prosze za babcie Jasie by  chodz po czesci wrociła do zdrowia
  • Za mojego męża podróżnika proszę! O dobrą podróż i bezpieczny powrót w czwartek do domu!
  • edytowano listopada 2013
    to ja  proszę o szturm modlitewny, potrzebny cud w jednej sprawie dzisiaj .
    A druga sprawa to dzisiaj o 15.00 mam wazna rozmowe w sprawie dodatkowej pracy (aby była dla mnie dobra)
  • edytowano listopada 2013
    Dzieki . Wszystko sie udało. Cud się zdarzył, a dodatkowa praca jest dla mnie jak najbardziej, teraz czekam tylko na pierwsze zlecenie. :)
  • Proszę o modlitwę za ProMamę! Sprawa jest poważna.
  • Ja tez poprosze o modlitwe za mojego tate w 12 rocznice smierci i za dziadka w 13 rocznice smierci(obydwoje zmarli 27 listopada ,rok po roku).Dziekuje Ania.
  • edytowano listopada 2013
    O 20-tej mamy ważną rozmowę. Rzecz dotyczy Weroniki. Jakieś wsparcie by się przydało...

  • Proszę o westchnienie za zdrowiem moich dzieci- jutro wyjazd na konwiwencję i oczywiście zaczyna się, standard. Oby nam się udało, chociaż jedno już gorączkuje a maluch odmawia jedzenia więc też coś na rzeczy jest :(
  • Bardzo proszę o modlitwę za moją bliską koleżankę Małgosię, która odeszła dziś w nocy. Miała niespełna 30 lat, chorowała na mukowiscydozę, była osobą głęboko wierzącą i pełną pogody ducha mimo cierpienia, które było jej udziałem. Bardzo proszę o modlitwę za Nią i Jej rodzinę. 
  • O 20-tej mamy ważną rozmowę. Rzecz dotyczy Weroniki. Jakieś wsparcie by się przydało...


    Rozmowa bardzo pozytywna. Dziękuję!
  • edytowano listopada 2013



  • Dzieki . Wszystko sie udało. Cud się zdarzył, a dodatkowa praca jest dla mnie jak najbardziej, teraz czekam tylko na pierwsze zlecenie. :)
    Dostalam pierwsze zlecenie na dzisiejszy wieczór, prosze westchnijcie:)
  • Dostałam smsa od znajomej:
    "Serdecznie proszę o modlitwę za noworodka Huberta.Leży na OIOM-ie. Walczy o życie".
  • za godzinę mam kolejne ważne spotkanie. Mam nadzieję że będzie w pewnej kwestii rozstrzygające, proszę ow małe wsparcie. 
  • dziękuję, poszło dużo lepiej niż się zapowiadało.
  • To ja poproszę jeszcze raz za Gosię, której pogrzeb odbył się dzisiaj. Jakoś tak jestem przekonana, że jest już w najlepszych rękach, ale po ludzku takie to trudne jest, kiedy ktoś bliski odchodzi.... Szczególnie proszę o modlitwę o Ducha Pocieszyciela dla najbliższych i wszystkich pogrążonych w żałobie. Matko Bolesna, Ty wiesz, jakie to wielkie cierpienie patrzeć na śmierć swojego dziecka, proszę, przytul mocno do serca Jej rodziców!
  • Dzisiejsze Laudesy w Jej intencji.
  • Za mamę znajomego dziecka, która "niestety święta obchodzi" - smutne to
    i za moich podopiecznych nieśmiało proszę
  • Jakby ktoś mógł -za nas, bo coś słabiej się czujemy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.