Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1323335373866

Komentarz

  • za mnie połamało mnie i ledwo chodzę, bo lędźwię bolą pierońsko...
  • Za B. bo ma fatalne wyniki tomografii :( błagam! kolejny nowotwór :(
    "Bądź wola Twoja"
  • Za chorego synka, oby poczuł się lepiej :(
  • Za kręgosłup, bo boli i trudno się chodzi, i za ten lęk, który temu towarzyszy, wszak brzuch niedaleko +

    Jezu ufam Tobie

  • Dziękuję za modlitwę :) Okazało się, że było to krótkotrwałe zatrucie. Szybko minęło :)
  • Prosze o modlitwe za dusze syna moich sasiadow Mariusza, ktory zginal tragicznie w wieku 32 lat 1.go grudnia i o pocieszenie dla jego rodzicow.To raz a dwa- za Sylwie ktora zabila swe nienarodzone dziecko, o nawrocenie ze zlej drogi.Boze badz milosciw.
  • Dziś o 20 modliłam się w Waszych intencjach!
  • Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby nareszcie otrzymał zapłatę za wykonaną pracę, bo niestety zleceniodawca się ociąga i to dość znacznie. Jutro ( w poniedziałek ) znowu będzie o tym rozmawiał. Serdecznie Was proszę o modlitewne wsparcie.
  • Pisze moj projekt badawczy i idzie jak po grudzie... a ledwie kilka godzin zostalo do wyslania. Wsparcie sie przyda..
  • o życie wieczne dla taty ks Krzysztofa, który zmarł wczoraj. Ks Krzysztof, bardzo oddany Domowemu Kościołowi jest opiekunem kręgu DK w którym wraz z mężem jesteśmy.
  • o siły fizyczne dla mnie, bo padam ze zmęczenia a roboty bardzo dużo i wszystko wbiegu. dzisiaj przytrzasnełam sobie ze zmęczenia opuszke palca u ręki i teraz mam ogromnego krwiaka.
  • Za naszą rodzinę... "coś wisi w powietrzu"
  • Proszę o modlitwę za mamę @Bridget
    Brygida napisała: "ciężko z mamą. 20 minut reanimowałam...."
  • Mama Brygidy nie żyje....o siły dla Brygidy i całej jej rodziny...
  • Zachłannie poproszę o dwie zdrowaśki (bo zapomniałam wczoraj;). Obie urodzinowe. Jedną za wczorajszego jubilata, Piotrka, tego od książek dla DD; a drugą za Anię, koleżankę z OD, która świętuje dzisiaj. :)
  • USG dzisiaj mam ok. 16.30

  • edytowano grudnia 2013
    Poproszę o jeszcze jedno Ave - w intencji dziewczyny, która mi dziś (no dobrze, wczoraj) pomogła, o wszystkie potrzebne łaski :)

    A jakby ktoś chciał zrobić u niej zakupy, TUTAJ jest adres :)
  • Proszę za pokojowe, dobre rozwiązanie sytuacji na Ukrainie.
  • Jutro,13 grudnia moja pierworodna córcia kończy 14 lat,o modlitwę gorąco proszę.
  • i mój duży bratanek jutro ma urodziny, studiuje na Ukrainie...
  • USG dzisiaj mam ok. 16.30

    dziękuję, wszystko OK
  • Jutro,13 grudnia moja pierworodna córcia kończy 14 lat,o modlitwę gorąco proszę.
    Mój pierworodny kończy 17 lat.
    O zdrowaśkę proszę!
  • Za nas proszę.
  • Za kolejne małżeństwo w separacji, tak dużo ostatnio rodzinnych kryzysów
  • ratunku, po jednej zdrowaśce za nasza trójkę. Pafcio - wymiotuje, taciepafcia - ropieją oczy, a ja....ech...ledwo ciągnę.....
  • ratunku, po jednej zdrowaśce za nasza trójkę. Pafcio - wymiotuje, taciepafcia - ropieją oczy, a ja....ech...ledwo ciągnę.....
    to Trzy za Was.
  • O pokój w sercu.
  • edytowano grudnia 2013
    Polecam się na czas moich rekolekcji, które zaczynam już dziś.
    O błogosławione owoce dla mnie i moich bliskich...
  • Za Papieża Franciszka, który obchodzi dzisiaj urodziny.
  • O dary Ducha Świętego proszę, podjęłam się pewnego zadania, wszystkiego muszę uczyć się od początku i to nie z mojej dziedziny i jest trudno na tyle, ze myślę o rezygnacji
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.