Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1343537394066

Komentarz

  • Prosze o modlitwę w intencji młodego małżeństwa  ktore dziś 10.01
    zgłasza się na oddział, by abortowac ich 13 tyg cieżko chore dziecko
  • edytowano stycznia 2014
    Za malutką Basię która zmarła w wieku 6 miesięcy i za jej Rodzinę,bardzo proszę.
  • Za mnie poproszę, o powrót do pełnej sprawności i ustąpienie dolegliwości które mi nie pozwalają normalnie funkcjonować. Bóg zapłać. 
  • Bardzo proszę za moje córy, jakiś kaszel paskudny je dopadł :(
  • Dziś o 20:00 idę usuwać ósemkę - proszę o modlitwę o mądrość dla pani stomatolog i o dobrą rekonwalescencję :)

    Bóg zapłać! :)
  • Dziękuję Kochani! :) Bóg jest wielki! :) Trafiłam do cudownej chirurg, wszystko poszło bez komplikacji, profesjonalizm niesamowity, a dzisiaj funkcjonuję bez przeciwbólowych! :) :) :)


  • edytowano stycznia 2014
    @Kresowianko, zapraszam do wątku różańcowego za Ojczyznę
  • Za bliźniaki z Włocławka które zmarły czekając na cesarkę oraz za ich Rodziców,bardzo proszę.
  • Polecam się, toczę ciężką walkę... a jednak niedzielę wolałabym przeżywać w trochę lepszym stanie. Dzięki
  • Intencja prozaiczna, ale poproszę o Ave, abym szybko miała net...













    ...bo oszaleję z tęsknoty za orgiem :((
  • @Katia bardzo ciebie brakuje, i tu i na FB

    Chciałam podziękować, modlitwa w pogotowiu jak zawsze skuteczna, wszystkie pracowo- zusowskie sprawy zostały pozytywnie załatwione.
  • Jeżeli ktoś może to poproszę o westchnienie za córeczkę mojej koleżanki urodzoną w 28 tygodniu ciąży. Mama i mała czują się, jak na taką sytuację, dobrze. Jednak wszystko przed nimi.
  • Za mamę, która zrezygnowała z aborcji, o wszelkie potrzebne łaski dla niej i dzieciątka.
  • Ola bardzo się ciesze że udało się dojechać życzę zdrowia
  • Właśnie się dowiedziałam, że zaprzyjaźnione małżeństwo oczekuje trzeciego maluszka. Polecam ich westchnięciu, bo głowa rodziny od prawie pół roku bez pracy...
  • Bardzo proszę o westchnięcie w mojej intencji. Szef podrzucił indywidualne zlecenie, każdy cent się przyda. Spotykam się z klientką jeszcze raz wieczorem, kobieta jest straszną dziwaczką. O cierpliwość proszę, bo po wyjściu z pierwszej wizyty popłakałam się ze złości...
  • Poproszę jeszcze za mojego syna, żeby mu się poukładały sprawy finansowe, żeby pracodawca zaczął płącić, bo padną z głodu.
  • Dziękuję, melduję, że pomogło. Mimo wewnętrznego roztrzęsienia dałam radę, mam nadzieję, że teraz z nią ( to wariatka, naprawdę) będzie trochę łatwiej. I szef kazał skasować ją podwójnie, dobra nasza.
  • proszę o + w pewnej intencji
  • W pewnej intencji pilnie proszę! O pozytywne rozwiązanie tej sprawy.
  • o spokój w moim domu,bardzo proszę każdego kto ma minutkę na westchnięcie w mojej intencji,dziękuję!
  • mam dziś bardzo ważną rozmowę a nerwy, dzięki wczorajszej akcji mojego syna mam w totalnej rozsypce. Nie spałam całą noc, dobija mi nie brak pracy, brakuje mi bardzo odrobiny spokoju.
  • Za jutrzejsze ważne dla nas spotkanie, żeby wszystko ułożyło się po Bożemu
  • błagam o modlitwę w intencji mojego zdrowia
    jest b. źle
  • edytowano stycznia 2014
    Proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców i pani Ani.

    Bóg zapłać! 
  • za moje piątkowe i sobotnie egzaminy
    żebym dała radę nauczyć się
  • Melduję, że mam net, czyli jesteście skuteczni. Dziękuję!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.