Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1333436383966

Komentarz

  • O szczesliwa podroz dla mojej tesciowej, ktora leci dzisiaj sama ze Stanow do Polski, nie zna jezyka i ma przesiadke w Nowym Jorku, do tego musi na tym lotnisku zalatwic jakies formalnosci z biletem. 
  • Poproszę o Ave w mojej intencji, aby udało mi się jutro dotrzeć do mojej lekarki.
  • po proszę o modlitwę za Kamilę - jest w trzeciej ciąży - niestety zagrożonej - jest w szpitalu... o opiekę Bożą i konieczne łaski dla całej rodziny.
  • dziś kolejna sesja na terapii. W domu atmosfera mocno napięta, bo mamy omawiać kwestie (ogromnie ważne życiowo) w których absolutnie nie widzimy możliwości porozumienia. Proszę o westchnięcie.
  • Czekają mnie dziś bardzo nieprzyjemne doświadczenia, spotkanie z bardzo wrogą i cwaną osobą. Bardzo proszę o wsparcie modlitewne, żebym nie dała się sprowokować i po Bożemu sprawa została zakończona.
  • Tesciowa doleciala szczesliwie, na zaden samolot sie nie spoznila, podroz miala spokojna :) Dziekuje!
  • Poproszę o Ave za Ewę - aby wytrwała.
  • Dziś mój mąż stracil dziś pracę,o odwagę dla niego, dla nas
  • Mam trudną i napiętą sytuację z jedna osoba w rodzinie z którą nie chciałabym kłotni przed świętami.
    I o rozwiązanie pietrzących sie problemów jak zawsze przed swietami :(
  • Za rodziny w kryzysie, szczególnie teraz przed świętami jest najtrudniej, również policja ma pełne ręce pracy
  • Pusto na forum, ale może ktoś zajrzy- o szybkie znalezienie RZ dla pewnej dziewczynki
  • Modlitwę przyjmę w każdych ilościach. Zwaliło mi się ostatnio za dużo rzeczy do zrobienia, bez wsparcia modlitewnego nie pociągnę. Dzięki

  • O błogosłąwieństwo Boże dla wszystkich, któzy udzielili mi wsparcia przed Świętami - zarówno psychicznego, jak rzeczowego.
  • Wsparcie pilnie potrzebne!
    W intencji pewnej rozmowy, którą musimy niebawem odbyć. I nie będzie to łatwa rozmowa.
    O światło Ducha Św.
    I o dobre rozwiązania i decyzje.
  • jakbyście mogły, to proszę o westchnienie - w poniedziałek ważna, niemoja decyzja, a od niej zależy dużo.
  • za moje zusowskie sprawy,dziś idę na rzeź, nie ogarniam już tematu, każdy chce pomóc, a wychodzi na to , że świadczeń nie dostanę
  • o światło Ducha św. dla mnie
    muszę napisać 2 prace na sobotę
  • a ja za moich przyjaciół, gdzie rodzina się rozpada i bardzo źle się dzieje :( po ludzku wydaje się że coraz gorzej, ale Bóg wszystko może.....
    I jeśli byście czasem pamiętały o moich bliźniakach, żeby dorosły zdrowo do czasu i o szczęśliwy przebieg cc....to bardzo wam dziękuję:)
  • Za moje dzieci szczególnie za najmłodszego żeby w końcu wyszedł z choróbsk, za moją znajomą w trzeciej ciąży o siłę i odwagę dla niej i żeby poczuła że Pan Bóg o wszystko się zatroszczy.
  • edytowano grudnia 2013
    o zdrowie dla całej naszej rodziny, chyba zaczynamy od najmłodszego członka rodziny....
  • Dziś coś znów mi chrupnęło w kręgosłupie - oby to nie była powtórka z rozrywki i kolejne zapalenie korzonków...Westchnijcie i za mnie
  • No to mamy w domu SZKARLATYNĘ! przyda się kilka zdrowasiek w intencji Pafcia.
  • Za naszego Pawła poproszę.
    Zaraz jedziemy na pogotowie.
  • Pompejanka, jak kręgosłup? Taki sezon, wiesz...u mnie też w grudniu odezwała się dyskopatia lędźwiowego...
  • @AgaMaria, nie zamierzam się poddawać - zostały mi leki po poprzedniej akcji, więc je od razu wzięłam i udaję, że nic mi nie jest,o! :-)))
  • edytowano stycznia 2014
    Za maleńkie dziecko,dziewczynkę nietrzeźwej matki które zmarło niespełna dwie doby od cesarskiego cięcia,bardzo proszę.
  • PILNE- za osoby z forum aborcyjnego, które planują dokonanie aborcji
  • Błagam o Zdrowaś w intencji dzisiejszych dwóch trudnych spotkań i rozmowy w pracy.

    Bóg zapłać!  :)
  • walki o zasiłek etap kolejny, bez pomocy z góry nic się w tej sprawie nie ruszy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.