Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1434446484966

Komentarz

  • Pilna prośba o modlitwę za kobietę w 5- miesiącu ciąży,która chce się zabić.
  • Proszę za siebie. Ciągle mi się włączają jakieś choróbska. Niech to się już skończy albo o siły do walki.
  • Proszę o modlitwę w intencji pokonania przeszkód w naszym wyjeździe rekolekcyjnym. Porwałam się zmotyką na słońce. Moim zdaniem są nie do pokonania, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego.
  • Po długim czasie namawiania moja sąsiadka zgodziła się w końcu na wizytę u okulisty. Ma zaćmę, ale dopiero jak już traci wzrok, zdecydowała się na ewentualny zabieg. Proszę o modlitwę w intencji, żeby okulistka rzetelnie podeszła do sprawy i jeśli jest najmniejszy cień nadziei, żeby nie rezygnowała mimo podeszłego wieku. Jeżeli nie ma nadziei, żeby pani to przyjęła, nie załamala się.
    Dziękuję.
  • podeszły wiek nie ma nic do rzeczy
    ważne zdrowe serce/ciśnienie
  • Za mojego męża proszę bardzo, źle się poczuł z sercem i pojechał właśnie ma dyżur sprawdzić co to. O zdrowie dla niego i oby to nie było nic poważnego.
  • ekg nie wykazało zmian, kolejka była czekania do rana więc jak lekarz spojrzał na ekg i powiedział że ok to mąż wrócił bez czekania. dziś chyba lepiej jest, dziękuję za modlitwę.
  • za mnie poproszę, o zdrowie jelitówka czy inny wirus mnie dopadł
    siedzę jak na szpilkach, głodna i spuchniętym brzuchem...

  • Proszę o modlitwę za nas , by Dobry Bóg postawił na naszej drodze odpowiednich księży, ktorzy nam pomogą.
  • Proszę o westchnienie za naszą LacertęViridis, aby udało jej się dotrzeć dziś na Mszę w tych dzikich ostępach, przez które właśnie pedałuje.

  • Dzięki, była na Mszy :D
  • Jutro idę do lekarza ortopedy , a moja sąsiadka do okulisty. Proszę o światlo dla lekarzy i o odwagę dla mnie, żebym nie przestraszyła się lekarza.
  • Ja z takim głupstewkiem: żebym dała radę dotrzeć dziś na pocztę i odebrać/wysłać/zapłacić co trzeba. Wytrwale mi słabo :( Na szczęście moja poczta jest czynna do 21.
  • Ech :( Żebym jutro rano dała radę.
  • Za M.,który próbował popełnić samobójstwo,nie umiem mu pomóc w inny sposób, tylko modlitwą...
  • za zdrowie

    i pomyślnośc lub niepomyślnośc pewnwgo przedsięwziecia

    sama nie wiem co lepsze? raczej to drugie dla większości nas

    lepszy ład obecny niż niepewne radykalne zmiany

  • Nie bardzo rano, ale na pocztę dotarłam. Dzięki!
  • Dziękuję i ja. Jesteście cudowne, bo się modliłyście, Pan Bog cudowny, bo wysłuchał modlitw. Zostałyśmy ja i pani sąsiadka należycie potraktowane przez lekarzy. Obyło się w zasadzie bez przykrych sytuacji.
  • ja nadal proszę za te Bożenę co genialnie ''wypadła '' z balkonu o zdrowie fizyczne ale nie tylko ona ma dzieci i chorych rodziców którzy ją kochają 
  • O cud uzdrowienia dka Bartusia (16 miesięcy), który przebywa w szpitalu w bardzo ciężkim stanie.
  • idę dziś do lekarza i na prawdę, na prawdę boję się co usłyszę....
  • Proszę o modlitwę za nas. Wybieramy się do spowiedzi generalnej w sobotę, o dobrą spowiedź i o dobrego kapłana ,proszę by ten czas przemienił nasze serca.W sierpniu też chcemy odnowić nasze śluby małżeńskie(na 10 rocznicę ślubu),  a we wrześniu mamy spotkanie z egzorcystą. To jest bardzo ważny czas dla nas. |Proszę o modlitwę ,by Dobry Bóg wypalił nasze serca swoją miłością.
  • Jutro mam usg połówkowe. Bardzo proszę o westchnięcie za moich chłopaków i za mnie.
  • edytowano sierpnia 2014
    Proszę o westchnięcie w intencji Dznuty. Ma problemy ze zdrowiem.
  • Proszę o modlitwę w intencji mojej szwagierki Ani. Właśnie rodzi pierwsze dziecko, skurcze od 2 w nocy, więc już wymęczona, ale są już jak trzeba i ruszają do szpitala. Będę bardzo wdzięczna.
  • dzieciuchy rosną zdrowo, dziękuję za modlitwę
  • Dobre wieści.
  • Zosia już jest! Bardzo dziękuję za wsparcie.
  • Dziekuje za modlitwe, spowiedz sie odbyla i mysle, ze najlepsza w naszym zyciu.
  • Westchnijcie proszę o bezpieczną drogę dla m, niech przez najbliższe godziny św Krzysztof prowadzi bezpiecznie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.