Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1444547495066

Komentarz

  • Poproszę o Ave za J., w dniu jego urodzin.
  • Chwała Panu, choć bardzo trudno się jechało przez burzową Wielkopolskę i pierwsze 200 km w Niemczech
  • edytowano sierpnia 2014
    Proszę jutro za mnie. Okulistka na skierowaniu starszej pani nie napisała adnotacji PILNE. Jutro idę po wpis i boję się, czy załatwię. Jak nie, pani będzie czekać na operację prawie 3 lata i wtdy może się załamać.
    Proszę nieśmiało i w mojej intencji, żebym u swojego lekarza też dobrze załatwiła wszystkie sprawy.
  • Dziękuję za modlitwę. Swoje sprawy załatwiłam. Wpisu jnie uzyskałam, bo okulistka do odwołania chora. Nie wiem co robić.
  • do innej okulisty iść ,i poszukać np w internecie innego szpitala w którym robią te operację i pytać o terminy
  • To nie takie proste. Zapisałam ją do innego okulisty, ale termin na grudzień. Muszę coś zrobić. Operacja bez skierowania NFZ kosztuje trzy tysiące.
  • wiem niestety gdyby to był radzyń to na jutro byłby termin do okulisty max za tydzień 
  • Na pewno? W radzyniu tak krótko? A jakie są teminy operacji?
  • nie wiem jak z operacjami ale wystarczy wziąć skierowanie a operację można zrobić gdzie indziej ja tak robię 
  • Proszę o w intencji mojej Teściowej. Wykryto u niej przerzuty raka. :-(  Czeka Ją chemia.
    O cud uzdrowienia i mądrość dla lekarzy, którzy będą Ją leczyć.
  • Proszę w intencji @Malgorzaty32. Ma problemy zdrowotne
  • To ja bardzo proszę ponownie. Dziewczyny moja bratanica Zosia wciąż w szpitalu, ma bilirubinę 17, oczywiście ospała, słabo je. Jej mama płacze. Bardzo proszę o modlitwę.

  • Kajecik ma dziś imieniny. :)
  • Zdrowie mi się posypało, nieśmiało proszę o ciche Ave... wolałabym uniknąć szpitala.
  • Polecam Waszej modlitwie LacertęViridis - właśnie odprowadziliśmy ją do autobusu. Dorwał ja jakiś wirus, a za godzinę zaczyna robotę. Żeby odpuścił, żeby dała radę z kłopotami w pracy i żeby udało jej się dotrzeć na Msze.

  • Jutro o świcie wyruszamy na urlopik,kawałek drogi przed nami więc bardzo proszę jak ktoś może o bezpieczną podróż i spokojny wypoczynek,bardzo dziękuję.
  • Ja poproszę za mnie o cierpliwości i łagodności dla dzieci trochę więcej, bo ostatnio kiepsko z nią i bym więcej spokoju w sobie miała.
  • Mój Synek jutro kończy 11 lat - za niego,dziękuję.
  • Poproszę o modlitwę za znajomych znajomych - mieli wypadek samochodowy, trzy osoby są połamane, czwarta w stanie śpiączki :(
  • Dzisiaj siebie polecam, chyba coś niedobrego się ze mną dzieje.
  • Proszę o modlitwę za @Malgorzatę32. Źle się z nia dzieje. Naprawdę potrzebuje wsparcia!
  • Proszę za Anię, która jest w 5 tyg ciąży. Aby dobry Bóg pozwolił jej donosić Maleństwo, urodzić zdrowe i wychowywać na Jego chwałę.
  • Proszę o modlitewną pamięć jeśli kto może poświęcić minutkę. Jutro chrzest Łucji - za nią w ten wyjątkowy dzień, żeby nie bolał ją brzuszek i mogła spokojnie przyjąć sakrament i za nas, żebyśmy ogarneli skłóconą rodzinę i żeby rzeczy przyziemne nie przysłoniły tego co najważniejsze.
  • Dziś imieniny mojej koleżanki Anity, człowieka bardzo pogubionego. Poproszę o Ave.

  • edytowano sierpnia 2014
    .
  • Babka,ja wiem ze to nie ten watek ale nie dam rady-jak mozesz zostawiac dwa dni przerazone dzieci z pijanym ojcem?!
  • Drobiazg w porównaniu z problemem Babki4, ale poproszę za moją koleżankę - o cud finansowy. Kolejny sprzęt w domu odmówił współpracy, ale tym razem to pralka, a u nich dużo się brudzi, pranie w ręku nie wchodzi w grę (chyba, żeby rzuciła pracę ;)) ).
  • edytowano sierpnia 2014
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.