Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1454648505166

Komentarz

  • edytowano sierpnia 2014
    .
  • Dzieki za wyiasnienia. Przepraszam za gwaltowna reakcje,odezwaly sie moje rozne wspomnienia. Trzymaj sie +
  • Proszę o westchnienie w mojej intencji i mojej Basi-coś jej od kilku dni wyraźnie brzuchowo szkodzi-o poprawę i o rozszyfrowanie, co tak namieszało, bo już nie wiem, co mam jeść :-(
  • zaproszono mnie na jutro na rozmowę kwalifikacyjną, bardzo proszę o westchnięcie.
  • Żeby udało mi się dotrzeć do mojej doktór, bo stoi to pod znakiem zapytania :-S
  • rozmowa ok, a co będzie dalej to zobaczymy:)
  • kitek trzymam kciuki, będzie ok
  • Wnerwa mam... za Alicję- pewną bojowniczkę antyprolife, która już nie wie, co ma wymyślać na katoli i katolickie państwo i inne cuda niewidy,które bierze nie wiem skąd, bo nawet GW łagodniejsze. Pomóżcie proszę w zemście, a niech się kurcze nawróci kobita. O Zdrowaś za nią proszę i za ochronę tych , na których źle mogą wpłynąć jej komentarze.
  • edytowano sierpnia 2014
    Niech do Iraku wyjedzie, tam akurat katoli mordują, będzie jej dobrze :(
  • i byłby spokój
  • O cierpliwość w domu i spokój i zdrowie męża, proszę westchnijcie, tyle złego się dzieje, że sama nie udźwignę
  • Za mame Savii,o dobra smierc.
  • Za LacertęViridis - o przetrwanie dzisiejszego dnia nagłej pracy :D

    I o duży napiwek ;)

  • Za meza mojego...
    Wybitny, uznany, uzdolniony kowal, a nasilajaca sie choroba uniemozliwia mu poruszanie. Dziekuje wszystkim, ktorzy wespra nas w modlitwie.
  • O światło Ducha Świętego dla mnie we wtorek...
  • prosze za mnie by udalo sie jak najdluzej domosic ciaze, to dopiero 27tc, dzieci sa zagrozone, codzienne usg i codziennie sie ciesze ze jeszcze dxien dluzej posiedza w brzuchu
  • Prośba ks. Tomasza, dostałam właśnie sms-em: Proszę o modlitwę w intencji małego, prawie półrocznego Szymonka, który przebywa w ciężkim stanie w CZD w Wwie. Szymek nie ma połowy serca, jest już po pierwszej operacji. Jego życie jest bardzo zagrożone. Wierzę w cud... Proszę o gorącą modlitwę, ksiadz Tomasz.
    Może ktos w Was będzie mógł podać dalej....
  • Jesteście skuteczni, Ewie udało się kupić pralkę. Dzięki! :*

    Poproszę teraz Ave za jej zdrowie, od kilku tygodni ma wciąż zapalenie pęcherza :(

  • Polecam się - czeka mnie kilka dni bez leków, żebym dała radę z życiem.
  • Proszę serdecznie za moją sąsiadkę Jadwigę. Jutro jedzie do szpitala. Żeby jej szybko zrobili operację zaćmy, żeby odzyskała wzrok,
  • za moją mamę
    wczoraj upadła i potłukła nogę nie może chodzić, ból straszny
    a opłacone sanatorium i w piątek wyjazd po południu
    żeby odzyskała siły i dojechała do nas (potem autem)
    przepadnie opłata a tak cieszyła się na podróż

    za wasze intencje +
  • Jest szansa bym dostała pracę. Westchnijcie proszę za mnie, bym wkońcu stanęła na nogi i ogarneła mój życiowy bałagan. 
  • Przetrwałam, dzięki :)
  • Moją mgr polecam, sprawa wygląda fatalnie jak się nie wyrobię do końca września.
  • za teściową o dobre leczenie
    za moją jutrzejszą podróż
  • za nasz powrót do domu dziś proszę
  • Za nasze dzisiejsze sprawy proszę...nie mam sił na to.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.