Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dori urodziła Tosię :)

135678

Komentarz

  • Haku Ci napisze PLAN, ona dobra jest. Jak chcesz, to my Ci forumowo plan zrobimy, co dziewczynki? DObra, obstawiamy...
    1. datę rozpoczęcia akcji porodowej (dzień,miesiąc... y... no, dzień starczy, i przedział czasowy. Rano 6-12/popołudnie 12-18, wieczór 18-24, noc 24-6)
    2. datę urodzin dziecka (schemat jw)
    3. długość z dokładnościa do 1 cm (np 56cm)
    4. wagę z dokładnością do 50g (np 3250)
    5. no, co jeszcze można ciekawego obstawić? Dori, płeć znamy? Imię typujemy?
    Tak Haku w planach jest dobra ale nie wiem czy cokolwiek mi pomoże urodzić...
  • @Haku, współczuję. Coś Ci trzeba? Mogę jakąś wyprawę do Ciebie zrobić w celu ratunkowym.
    Obawiam się, ze się zarazicie wirusem z teatru. Na razie nie umieram, ale kicham, prycham, mama zatkane zatoki i stan podgorączkowy. I mega boli mnie gardło i głowa.
    Współczuję ogromnie przeziębienia...
  • @E.milia, imię jest, Tośka siedzi w brzuchu.
    Póki co plan jest taki, że jutro Dori idzie do meblarskiego, a we wtorek wpada do mnie na obiad. @Haku, co Ty na to? Może też wpadniesz i zaplanujesz resztę, co?
    Plan na dziś zrealizowałam... Byłam w Castoramie, w 3 piętrowym sklepie meblowym w Mińsku a potem jeszcze wieczorem pojechałam na kawę do Warszawy...
  • @Dori, wiesz jakby coś się zmieniało to dawaj znać smsem :)
  • u mnie się zmienia - katar się nasila.
    Ha ha.
    Nie mogę spać :(
    I nie mogę dojść gdzie w tym %T&^%&^*&^#%#$^ rozliczeniu robię błąd! A robię gdzieś.
    GRRRR!
  • chyba pójdę spać, jutro wydrukuję i spróbuję jeszcze raz :(

    @Dori - moje wszelkie katarowe uciążliwości w intencji Twego porodu +++
  • Wiem z niewielkich przecieków, że @Dori nocą męczyły nieregularne skurcze, więc jest szansa że niedługo urodzi. Teraz odsypia. Więc proszę o +++

    :)
  • Nie mam żadnych nowych danych, ale temat zaktualizowałam na bardziej odpowiedni
  • Dori od rana ma nieregularne skurcze i plami. Jadą do szpitala sprawdzić czy to już.
    Więc proszę o dużo +++
  • normalnie szaleństwo z tymi porodami ;) 


    jak wszyscy będą pępkowe robić, to się wirtualnie na sztywno zalejemy :D
  • ++ 

    jaki wspaniały początek roku ;)

  • Dzisiaj 8 stycznia - dobry dzień na opuszczanie mamowego brzuszka i jest szansa, że koleżanki przyjdą na urodziny ;)
  • Dori powodzenia! +++
  • Dori ma dać znać czy zostaną w szpitalu.
    Chyba że nie zdąży ;)
  • Superdzień na urodziny, Tośka, wyłaź!
    +++
  • no to tradycyjnie ;) 


    Dawaj DZIDZIA!!!! 


    Dawaj Tośka !!!
  • A ja w ramach śledztwa przejechałam przed chwilą przed blokiem Dori i zaglądałam w okna, czy światło jest. Otóż jest więc podejrzewam, że jednak chwilowo nie rodzą ;)
  • Tosia się chyba zawstydziła owacjami, bo zamierza jeszcze trochę poczekać.
    Wracają do domu. Może @Dori sama napisze jak wróci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.