Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dori urodziła Tosię :)

124678

Komentarz

  • dziękuję za modlitwę. Męczyły mnie całą noc bóle podbrzusza i nieregularne skurcze... rano doszły jeszcze plamienia... więc wybraliśmy się na kolejną kontrole do szpitala. Okazało się że wszystko jest ok, ale akcji porodowej nadal brak. Nie pozostaje nic innego tylko czekać... Jestem już strasznie zmęczona bo bóle podbrzusza i nieregularne skurcze nadal mi dokuczają i odbierają ochotę na cokolwiek innego poza ciepłym kocem i samotnością.
  • Haku a jak Twoje przeziębienie? Trochę lepiej?
  • samotność dobrze wróży ;) 


    ja mam chwilę przed porodem atawistyczną chęć zaszycia się gdzieś w odosobnieniu :)


    dawaj DZIDZIA!!!
  • No właśnie miałam pisać to co ty, Sylwuniu,
    Samotność, poduszeczka i w kąt.
    A potem - szybka akcja i dziecię na świecie!

    +++
  • ha ha, ja Tosi nie wróżę długiego pobytu w brzuszku.
    Oj, chwila chwila i już tu będzie. Ciesz się @Dori ostatnimi chwilami samotności przed najazdem rodziny - takie chwile jak ta NIGDY się już nie powtórzą.

    Ja dziś gorzej się czuję cały dzień, mam temp 37 stopni a zdycham. Ale Felę coś dręczy - może zęby bo zgrzyta a może to, że znalazła czekoladkę Merci marcepanową i wsunęła całą? A może też przeziębienie?
  • Dostałam info. Dori w szpitalu (chyba w Zośce) O 5 rano były 3cm. Teraz są skurcze 1,5 min co 3,5 min

    Więc zagrzewać można Tośkę do boju! +++
  • Pieknie! Wychodź Tosiu, wychodź!
    Tylko delikatnie ;)
  • edytowano styczeń 2013
    +++

    Czekamy na Sylwunię i jej "dawaj dzidzia" ;)
  • +
    Datę zapamiętam, dziś moje imieniny ;)
    Tosia, dawaj.
  • Marcela - najlepszego!
    Tosia - nie daj się prosić i się ujawnij :)
    +++
  • Może jednak to nie Tosia ;) ?

    No, a data dobra - 9.01.2013 dużo nieparzystych
  • Dawaj DZIDZIA !!! 

    ++
  • 17 miesięcy musiałam czekać między narodzinami Zosi a Tosi, a na forum to tak szybko, wczoraj Zosia, dziś Tosia. ;)
    Nie zamęczaj Mamusi Tosieńko, daj już zmienić tytuł na gratulacyjny!


    [-O<
  • to zanim pójdę 


    dawaj DZIDZIA!!!
  • Sylwunia to intryguje mnie to od paru wpisów, co da dzidzia ma dawać?
    ;)
  • Wieści nie mam, ale może to dobrze? Może Tośka już po tej stronie brzucha?
  • no przecie mrugam okiem ;)


    p.s. u nas na meczach sie inne okrzyki wznosiło, ale nie powiem jakie
  • Sylwunia to intryguje mnie to od paru wpisów, co da dzidzia ma dawać?
    ;)
    - głos
    - mocz
    - ciepełko
    - poczucie satysfakcji
    - sens w życiu

    Co prawda weźmie pewnie więcej niż da, przynajmniej na początku ;)
  • Ale takie dziecin po jakimś czasie to są fajne. Wczoraj pranie wieszam, a Fela bez zachęcania przyszła mi pomagać. I jeszcze się zdenerwowała, że kosz postawiłam na stole - musiałam zestawić na podłogę.

    14mcy czekania i w końcu się na coś przydaje.
    Z psem czekamy już 8 lat i przydatność nadal ujemna.
  • uJauJa
    edytowano styczeń 2013
    Właśnie właśnie, teraz są fajne :)
    ja wreszcie przeżywam radość macierzyństwa ( nie żebym się wcześniej nie cieszyła) ale teraz mam dziecko z którym mogę się pobawić ( nie tylko nosić), które mi pomaga ( wieszać pranie, ładować do pralki, obierać ziemniaki itp) które nie wrzeszczy więcej niż śpi :)  przychodzi się przytulić, cieszy się na mój widok, nie służę tylko do cyckania i eh i wiele innych, również tych bardziej wzniosłych
    o takie dziecko to mi się podoba :) od kilku dni to i mi i jej uśmiech z paszczy nie schodzi

    ale ehhhhhh żeby to rok czasu człowiek musiał na to czekać?
  • @uJa, niedługo się zacznie szalony bunt więc się naciesz ;)
    @Haku, o kupie zapomniałaś.
  • sie nacieszam :) i muszę szybko drugie zrobić, żeby mi się nie odwidziało :)
    eh eh gdyby to odemnie zależało

    a rozumiem że Tośka Dori to pierwsze dziecko?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.