Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyprawka dla maluszka

16781012

Komentarz

  • @In Spe a wiesz już gdzie będziesz rodzić?
  • pewnie wyląduję na Borowskiej
  • Ech,ja tez daleko w polu z wyprawką ,nie mam kiedy,chyba w końcu muszę iść na wolne ;)
    Coś tam mam po Helence,ale nie dużo,bo oddałam dalej,kupiłam używaną Emmaljungę,mam nowy kocyk,wydziergany przez przyjaciółkę,pierwsze ubranko do szpitala...Nie mam fotelika,spakowanej torby do szpitala,pieluch,kosmetykow,itd.
    Zamówiłam mieszkanie w Akureyri,to już coś ;)
    Termin się zbliża i straszą skurcze przepowiadające,dziś w nocy aż mnie obudziły i nastraszyły,a mam jeszcze tyle do zrobienia i załatwienia,no nie mam czasu i siły na to wszystko.
  • Toś mi stresu narobiła..ja termin w zasadzie za miesiąc a moja wyprawka daleko..nie wiem jak się ogarnąć, zwłaszcza teraz, gdy poruszanie to męczarnia..
  • JA mam bardzo duzo rzeczy dostaniętych od Forumowiczek(Dziękuję!!!!!!!!)
    Ale nie mam odwagi otworzyć paczek.
    Debilizm normalnie...
  • Jak coś jeszcze potrzebujecie to piszcie dziewczyny. Chętnie odkopię półki w szafach.
  • Ja odkopać muszę torby, bo część rzeczy po dwulatce mam gdzieś tam wysoko poza moim zasięgiem - drabina strych @-) a czesać bratowa ma mi przygotować, bo kolejną dzidzię mamy jednoroczną :) ale kompletnie brak mi organizacji..za dużo się dzieje, wciąż remont, łazienka tymczasowa w kotłowni, a tam wciąż pieca jeszcze nie ma, a sezon już tuż tuż :((
  • u mnie zabawna sytuacja

    kupiłam starszej córce sweterek na Allegro
    dziś przyszła paczka, otwieram, sprzedawca się pomylił :-O

    zamiast swetra... śliczny, różowy kombinezonik :))
  • Mam do oddania ubranka 62. Ktoś potrzebuje?
  • @stonka dziewczyna/chłopak?
  • Chłopak i uniwersalne.
  • Kiedy pierzecie dla noworodka wózek, fotelik, pościel i ubranka? 2 tyg przed terminem musi być torba spakowana, więc już częściowo na pewno trzeba to mieć. Ale kiedy zacząć żeby zdążyć?
  • obicie wózka, fotelika i łóżeczko przygotowałam ok. 36-37tc
    ciuszki + torbę zaczęłam przygotowywać tydzień przed porodem
  • Ja wczesniej i ostatni zrobil mi niespodzianke nie kazac ma siebie czekac.o
  • Przygotowywalam wtedy, jak mnie naszlo. Czasem wczesniej, czasem nie, ostatnio jakos z tydzien przed terminem.
  • To jak jestem w 35tc i mnie strasza, że J
    Wylezie wcześniej to już wypada? Doobra, póki jest słońce na dworze!!
  • No dobra... Trochę się chmurzy...
  • @Marsjanka ja się szykuję do Wielorazowo dokupić rzeczy do wyprawki, jak tam z rabatami, bo zapomniałam, kod jest jakiś?
  • Wyprałam wózek w zeszłym tygodniu ;).

    Ciąży brak, wózek czysty.




    Żartuję, to był wózek młodszego, spacerówka.

    @Dorotak, jak masz ochotę, siłę, to wypierz i już, bez rozkminy, jak Ci się nie chce, to nie rób :).
  • Mnie bardziej o to chodzi, że to potem x czasu trzeba przechować. Nie mam.worków prozniowch, więc wszystko będzie poukładane w szafie jak normalne ciuchy. Żeby się nie kurzylo czy coś. Nie wiem, problemu se szukam, co mam robić :D
  • pierz, prasuj, marudź!
  • Musze prasować?? Myslalam że przy trzecim już mogę ewentualnie do szpitala... ;;)
  • jak wyprasujesz mniej się będą kurzyć, takie mikre prasujesię przyjemniej, te pierwsze, noworodkowe warto :) póżniej się zwolnisz ;)
  • Bosz, to jednak wyjme ten karton co mam i zaczne dziś prac... X_X

    W maju chyba już kombinezon nie będzie noworodkowi potrzebny, co? Nawet nie wiem, co tam mam dokładnie, matko, idę rzygnac i potem zajrze...
  • Nie raz w maju zimno, przygotuj i kombinezon!

    Bierz się do.pracy, da się wyczytac, ze.masz.ochotę powic gniazdo! :)
  • kombinezonu nie prasuj ;)
  • Kombinezonu nie mam, kurde, grzebie w kartonie i nie ma. Może wyslalam... Ale F.był marcowy to miał na pewno... Dobra, w sob musze do OLesi jechać na strychu jeszcze grzebać... Omg, 56 nie piore, dobra dwie zmiany do szpitala, a tak jade od 62...
  • Taka mala a takie duze dzieci rodzisz?! Przygarne majmniejsze jak nie potrzebujesz. Ale to za jakie dwa miesiace. Moje do 62 dorastaka po miesiacu najwczesniej.
  • Bosz, na ile stopni? To się na 90 pralo? Nic nie pamiętam, komedia. Ale za to F.dzielnie pomaga:D
  • @Dorota, Z. 56cm i 3800.


    F. 58cm i 4400 :D fajnie, co nie?




    To pewnie też powód że mam parte pod 2h... Hahaha... Już się cieszę...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.