Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyprawka dla maluszka

167891012»

Komentarz

  • moja tez miała 48cm, rozmiar 56 zaczęła nosic po 3 miesiącach :)
  • MonikaN, ale pow 5kg to nie wierzę że się da dolem urodzić... Ja te 4400 cudem wypchnelam...
  • @Joachim przy twoim moja 4500 to kruszynka :)
  • słyszłam kiedyś, że w domu dziewczyna urodziła dziecko powyżej 5 kg i to nie wiem czy nie bez asysty :D
  • Omg, joachm jak Ty to przezylas...



    Ja się cieszę że nie miałam USG przed porodem... Bo mi położna mowila że jak bym.wiedziala że koło 4kg to by mnie cieli os razu... A ja się wredna nawet naciąć nie pozwoliłam.a oni mi tak chcieli cesarka ulżyć...;)
  • @Dorotak, ja nie wiem, 15 dni walczylam o prawo.do psn po cc, z wagą dziecka.szacowana.na 4500.
    Dluzej juz się nie dalo.

    Jak wyjeli się okazało, ze jednak wiekszy byl.
  • @Dorotak, ja nie wiem, 15 dni walczylam o prawo.do psn po cc, z wagą dziecka.szacowana.na 4500.
    Dluzej juz się nie dalo.

    Jak wyjeli się okazało, ze jednak wiekszy byl.
  • Czy ktoś ma może w domu/pdfie taka listę masthef z wyprawka i plan porodu i mógłby mi na maila podrzucić? Proszę bardzo...
  • Oo, Bea, widzisz jak to jest jak człowiek komputera nie ma a z tel nie umie - skopiować nr konta :D


    Chcę już urodzić, wtedy wszystko na pewno mi zacznie wychodzić i będę pamiętać...
  • Tego w ciąży tym bardziej nie chce robić;) 26 cyfr... Tyyyle mozliwosci żeby się pomylić ;)


    No kpie juz sobie z siebie, obiecuje się poprawić ;)
  • Jak chcesz wyprawkę, którą mam od Basji, to podaj maila na priv.
  • @MonikaN
    no a ja mam 157 cm :D
    dałam radę dołem 4500 g i 62 cm...

    ...bo budowę do rodzenia mam dobrą ;)
  • Byłam na sali z dziewczyną, która urodziła pierwsze dziecko ważace 5 kg, była zmasakrowana, dziecko zwichniety bark, ciągle konsultowane, a ona miała przetaczaną krew. Zazdrościła nam cesarki;)
  • Ładnie ją urządzili...
  • edytowano kwiecień 2016
    Gdy rodziłam 9 lat temu położne na porodówce odpowiadały, że dwa dni wcześniej dziewczyna rodziła drugie dziecko z wagą 5200 bez nacięcia. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem.
    Ed. Literówka.
  • @sylwia1974, to gratulacje

    Mi nie dane bylo spróbować porodu sn..
  • edytowano kwiecień 2016
    bo czy tak na prawde waga ma decydujace znaczenie czy ten leb.. fa miala 3280.. ale straty byly znaczace.. a ciemie od razu bardzo male..czyli tak se tlumaczylam ze ta czaszka moze za bardzo juz dorosla i ciezko przechodzila..a jak przeszla to z cala pompa-z cala reszta i lozyskiem..
  • Hehe, ja korzystałam i że śpiworów i z otulaczy i najbardziej lubię normalne cienkie koce z mikrofibry w rozmiarze 160/200. W to się rewelacyjnie zawija dziecko do rozmiaru 80, po praniu schnie dwie godziny i ogólnie się sprawdza. 
    Z drogich rzeczy dostałam dla synka takie coś i też jest dobre- jest spore i nawet większe niemowlę się dobrze mieści w środku. Nasz bobas ma 74 i jeszcze spokojnie da się go schować razem z łapkami (moje dzieci trzeba zawsze owijać razem z łapkami, wtedy lepiej śpią)
    https://www.moncziczi.pl/p/22999/jollein-spiworek-otulacz-do-fotelika-i-wozka-bunny-caramel?utm_source=ceneo&utm_medium=referral
    A z tanich dostaliśmy kocyk z kapturkiem z Pepco i też się sprawdził, ale krótko, tak do rozm 68. 
  • edytowano kwiecień 2022
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.