Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyprawka dla maluszka

2456712

Komentarz

  • ta jest ;) już nie będę mówić o ręczniczkach z haftami, kocykach i innych niezbędnych akcesoriach ;)

    (chociaż również dla mnie ta opaska na rękę wymiata buhahaha jakbym nie miała co robić tylko branzoletkę przekładać)
  • ale jak pamiętać, na którą rękę założyć bransoletkę? Mnie już to przerasta.

    To nie ma znaczenia, bransoletka ma stronę prawą i lewą (do użytku nawet w ciemności ;) ) Poczytaj opis :D :D :D
  • :D NIEZŁE! =))
  • ale jak pamiętać, na którą rękę założyć bransoletkę? Mnie już to przerasta.

    To nie ma znaczenia, bransoletka ma stronę prawą i lewą (do użytku nawet w ciemności ;) ) Poczytaj opis :D :D :D
    Wszystko jedno .. ;) ja z tych, którym dłuższą chwilę zajmuje rozróżnianie lewej i prawej strony
  • Ja też :D
  • o a w ramach zajęcia czymś rąk i umysłu

    ufilcuj torbę do wózka (przyda się na pieluchę czy coś tam)
    trochę Ci zejdzie
    a jak już skończysz
    to jeszcze kocyk filcowy tez może być
    a noi koniecznie otulacze :) potem je tylko ulanolinować i tadam wielorazowe pieluchowanie masz przygotowane


    no to Ci znalazłam zajęcie :D
  • pee pee teepee, nakładki na genitalia dla niemowląt

    jakby jednak chłopiec:)
  • o a co to?
  • no..żeby nie obsikał....chyba:)
  • edytowano maj 2013
    Czego to juz ludzie nie wymyślą... :O ;))
  • czapeczka na siusiaka  =))

    :D
  • Bransoletka mi sie podoba i gdybym o niej wiedziala, to na pewno bym jej przy pierwszym dziecku uzywala. A tak, to jakies grafiki pisalam, broszki nosilam (i zmienialam stronami po karmieniu) itp.
  • edytowano maj 2013
    dubel
  • A to nie wystarczy pomacać i sprawdzić turgor cyca?
  • Mi nie wystarczylo, niedoswiadczona wtedy bylam... a zreszta on tak czesto cycyal, ze trudno bylo przez macanie wyczuc.
  • Kajtek jest szóstym karmionym, ze cztery na sześć karmień z prawej i co? i nic. Rośnie.
  • sory uJa, ale po czapeczkach na filutka twój podgrzewacz do chusteczek spada na 2 miejsce...

    =))
  • edytowano maj 2013
    @MamaMika,
    jak widzisz chyba już musisz zacząć! Bo duuużo tych niezbędników.
    Czapeczki zacznij filcować!

    A Stachu słodziak,
    ale wygląda, jakby okres noworodkowy przeskoczył, tylko ta opaska na ręce ;)

    a w ogóle to nie wklejajcie mi tu noworodków, bo niebezpieczne tęsknoty wywołujecie ;)

    A, i przypominam, że kwitnie  u mnie torba z ciuchami i serwetkami!
  • Kajtek jest szóstym karmionym, ze cztery na sześć karmień z prawej i co? i nic. Rośnie.

    ale cyce nierowno rosna ;) I sklonnosc do zapalenia piersi wtedy mialam - co zle nakarmilam, to mi sie grudki zaczynaly robic...
  • ja jako że zawsze siedzę z laptopem karmiąc. to karmię częściej z lewej. po kilku razach stwierdzam, że prawa zaczyna boleć przy karmieniu z lewej, i zmieniam. :)
  • Przeżywam tą swoją ciążę,jak nie wiem co...

    Np:od kiedy szykować wyprawkę,kiedy kupić łóżeczko,wózek itp
    Na pewno nie od dziś...
    Zdążysz...
























































    Ej, przeżywasz, przeżywasz babo jedna.
  • edytowano maj 2013
    pee pee teepee, nakładki na genitalia dla niemowląt

    jakby jednak chłopiec:)
    sory uJa, ale po czapeczkach na filutka twój podgrzewacz do chusteczek spada na 2 miejsce...

    =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

    A myślałam, że o gadzetach dla dzieci (rodząc szóstkę, w tym trójkę na bogatym zachodzie, gdzie się ludziom w d....głowach przewraca) wiem wszystko

    :\">
  • świat się kończy.............................





    =))
  • urodziłam siódemkę dzieci....ostatnie 2 lata temu....a czuję się jak w seksmisji.....jakby mnie odmrozili po kilkudziesięciu latach.....
    przyznaję uroczyście i oficjalnie : NA TEMAT WYPRAWEK NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA!!!!!!!
  • no ale co,
    nie fajne to to,
    niebieskie,
    a tak to wszystko mokre przy wietrzeniu 4 liter


    i z samolotami
    :D
  • Alez to fantastyczny wątek prezentowy, szczegolnie jak się mysli o osobach, ktore zasadniczo wszystko mają. Moja przyjaciolka jest w 4 ciązy, jak bedzie chlopak, to kupię jej tę ochronkę na siusiaka :).
  • kupię jej tę ochronkę na siusiaka :).
    chyba JEMU ;)


  • Jej - koleżance, co by najmłodszy jej nie obsikał :).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.