Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czerwiec - miesiąc narodzin Dzieciątka AleksandryB

1235789

Komentarz

  • @AleksandraB - może nagabnij innego lekarza? Ryzyko infekcji po pęknięciu pęcherza, owszem, rośnie ale jak ten pęcherz jest pęknięty przez długi czas. Przecież, ostatecznie, możesz się umówić, że jak to nie pomoże i przez "X" godzin od przebicia akcja nie ruszy z kopyta, to grzecznie pojedziesz na cc.
    Chyba, że ten lekarz ma jakieś racjonalne przesłanki do tego, żeby u Ciebie obawiać się infekcji natychmiast po przebiciu pęcherza. Jeśli tak, to niechby się tymi przesłankami z Tobą podzielił. A może on uważa, że proponując Ci cc robi Ci dobrze? Albo może ma jeszcze inne jakieś motywacje do tego, żeby Ci to cc zrobić? Ja bym zaczęła od szczerej rozmowy z panem doktorem, żeby mieć właściwy ogląd sytuacji.
  • To i ja dorzuce swoje.. 3 kroplowy na mnie nie podzialaly.. Dopiero przebicie pęcherza szczęśliwie wzniecilo skurcze.
  • dawaj Dzidzia +++
  • Lekarz jest świadomy, że bardzo zależy mi na porodzie pochwowym i nie spieszy się wcale do cesarki. Chyba odmówił przebicia pęcherza, żeby nie mieć jeszcze presji czasu a ja go źle zrozumiałam. Przed chwilą znowu miałam 45 minutowe KTG na którym wyrysował się tylko jeden skurcz. Za to dziecię było ruchliwe.
  • To dobrze, że dziecię ruchliwe na KTG. Dobry moment, swoją drogą, o tej porze większość dzieci się aktywizuje. Skoro lekarz chce jeszcze czekać z cc, to decyzja o odroczeniu amniotomii nabiera całkiem innego znaczenia.
  • edytowano czerwiec 2013
    +
    Dzidziu AleksandryB czekamy! :)
  • Chodź, Kruszynko, świat na Ciebie czeka! :)
    +++
  • przeczytałam wątek
    jesteś bardzo dzielną mamą

    pamiętam o Was +++
  • Ja też pamiętam +++

  • kompa nie miałam od soboty i byłam przekonana ze ty juz dzieciatko tulisz...

    wspieram modlitwą
     +++
  • edytowano czerwiec 2013
    Jeszcze dzieciątka nie tulę ale jestem spokojna. Dzisiaj było usg i okazało się, że mały dobrze czuje się w moim brzuchu. Ilość wód AFI 8 i nie zmniejsza się od tygodnia,są ruchy oddechowe przepony, łożysko stopień II na III. Na sali mam fajne wesołe babki, mam internet.

     Może dzisiaj urodzę.....

  • co daj Boże , Amen ++

    Dawaj Dzidzia ++
  • edytowano czerwiec 2013
    Czwarte dziecko- syna- rodziłam kilkanaście dni po terminie. Poród wywołano przez przebicie pęcherza i o dziwo właśnie ten poród bardzo dobrze wspominam- lajtowy był, chociaż Miś ważył ponad 4 i pół kilo.
    Wspieram +++
  • Mi też zamierzają jutro przebić pęcherz.
  • +++
    Aleksandro,cały czas pamiętam.
  • Aleksandro, +++
  • Noo to pamiętamy dziś,  a jak nie dziś to pewnie jutro będzie akcja :) +++
  • Na wieczornym obchodzie dowiedziałam się że jutro lekarz chce znowu podłączyć mnie do sztucznej oksytocyny która miernie na mnie działa i po uzyskaniu zadowalających skurczy przebić pęcherz. Myślałam, że wystarczy tylko przebić pęcherz i poczekać na naturalną czynność macicy. 
    Boję, że skończy się na stole operacyjnym. Tu jest taki lekarz (ordynator) na którego nie mogę ze złości patrzeć. Traktuje mnie jak idiotkę, nie odpowiada rzeczowo na proste pytania, łapie mnie za słówka.
    Wiem, że przy nim nie urodzę!!!!
  • Trzymaj się AleksandroB! +++ niech Bóg ma Was w swojej opiece
  • Aleksandra, będę pamiętać!!+++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.