Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

178101213265

Komentarz

  • [cite] Iwinka:[/cite]witaj w klubie łykania rur Prayboy :eq:
    Zawsze to lepsze niż badanie z drugiej strony. Wiem, bo oba przerabiałam. Sorry,ze tak w obiadowym...
  • [cite] Cart:[/cite]Ja mam dziś gości. Jeden na diecie warzywnej.:cool:
    Wobec tego będzie do wyboru:
    zupa grzybowa, tagliatelle a la carbonara, kabaczek zapiekany z bukietem warzyw, udka z kurczaka z rusztu. Do tego pekinka z sosem czosnkowym.

    Dobrze, że chociaż zupę udało mi się wczoraj zrobić...:cool:





    normalnie się na obiad do Ciebie zaproszę ;)
  • Zupa pomidorowa z makaronem . Budyń na deser.
  • -Co będzie dziś na obiad?- pyta mój sześciolatek
    -dziecko sadzone- odpowiadam zajęta czytaniem forum....

    Dzieci "leją" ze śmiechu. -Julia, chcesz brata czy siostrę z patelni? kontynuuje syn...

    Serio! To autentyczny dzialog z dnia dzisiejszego...

    :crazy:

    Chyba udam się już do kuchni celam zrobienia obiadu...
  • Dobre!!!:bj:
  • U mnie już posprzątane po obiedzie :-) Była rybka z ziemniaczkami i podsmażonymi warzywkami, a wszystko to zawinięte w "sreberko" i upieczone w piekarniku :bigsmile:
  • pomidorowka z makaronem i ciasto drozdzowe na deser:)
  • Kasza gryczana, fasolka szparagowa, jajko sadzone. Na deser pożarli po kiszonym ogórku :bigsmile:
  • Dla doroslych - wczorajsza kasza gryczana + sadzone + ogórek, dla mlodych - racuszki z jablkami lub bez (niektorzy nie lubia jablek w plackach :) A na poźny deser najstarszy syn zrobil kisiel :)
  • Oofftopic:

    Parówki i Bigos w piątek? :shocked:
  • Makaron z sosem serowym
  • Ty masz zawsze to co lubię :-)
  • wiesz żaden problem ale z rodzinką :wink:
  • a u mnie zupa krem z porów :-)
  • Kura i zielone warzywa na patelnię może jeszcze ryż brązowy, jeszcze nie zjedzone, ale zrobione.
  • moje z pewnością nie syn stwierdził że może mieć nawet pięć takich sióstr byle tylko nie jadły tyle co Irenka :bigsmile:
  • Gołąbki bez zawijania...
  • ryz i kurczak z warzywami w maslanym sosie
  • Jaki to sos maślany, Pax? Miło brzmi ....:)
  • Jagna oto skladniki sosu maslanego
    # 2 łyżki mąki,
    # 5 dag masła,
    # 2 żółtka,
    # 1 szklanka wywaru z kalafiora
    Mąkę zagotować z masłem i zalać wodą, w której gotowały się kalafiory. Zaprawić dwoma rozbitymi żółtkami.Najlepiej jajka sprawdzone i swieze.Ja dodaje bialy pieprz i doprawiam do smaku.
  • U nas miruna i surówka z ugotowanego buraka z cebulką zaparzaną plus zupa warzywna, na deser ciasto drożdżowe
  • Mąż poszedł na studia podyplomowe z kapitału ludzkiego, zrobiłam mu kanapki, a tu niespodzianka: zafundowali im obiad :cool:
  • to znaczy studia są z programowania dla informatyków, tylko finansowane w ramach programu kapitał ludzki :cool:
  • Agusia, marzę o zupie krem z porów :smile:. Tylko zaopatrzeniowiec musi kupić pory :shocked:
  • Dzisiaj jestem samotna matka z dzieckiem :wink: Muszę coś szybkiego i prostego wymyślić. Macie jakieś pomysły?
  • Barbara, to zależy od tego, co masz w lodówce :cool:
  • Lodówkę mam ostatnio 2 metrową, to dużo w niej mam :wink:
    Tylko chęci nie mam, w lodówce też szukałam, ale nie ma... :wink:
  • pomidorówka z ryżem i kluski z serem......

    Przynajmniej zrzędzenia nie będzie :eo:
  • Ooo, dzięki zacznę od pomidorówki, przypomniało mi się ,że mam makaron cyferki. Młody się ucieszy. Może jak się wezmę to mi fantazja na jakieś drugie danie przyjdzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.